Jump to content

JohhnyBravos

PC Member
 • Content Count

  520
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120

1 Follower

About JohhnyBravos

 • Rank
  Seeker

Recent Profile Visitors

999 profile views
 1. Sam korzystam z takiego internetu i nie miałem problemów, za to osoba ode mnie z klanu skarżyła się dzisiaj na to samo z operatorem orange, a inna mimo stałego łącza także nie mogła się połączyć z grą kilka dni temu. Więc nie do końca jestem pewien, czy to wszystko przypadkowa wina operatorów, czy może Launcher gry coś odjaniepawla.
 2. Ostatnio partner, którego imienia nie można wymawiać (założyciel pewnego kościoła) dał ciekawą teorię, że dzięki zmuszaniu graczy do siedzenia w grze, podkręcają sobie statystyki czasu trwaniu rozgrywki graczy na takim np. Steam. Trochę teoria spiskowa, ale trzeba przyznać, że jest w tym trochę logiki.
 3. (When u back from mission) Operator, you're suc- (start glitching), suc-, suc-, (back to normal) such good in killing enemies.
 4. Do tego bazar jest zbugowany i gdy kogoś zapraszasz na niego, to wysyła go do innego lobby, dlatego ludzie wolą trade chat, ponieważ zapraszasz z niego bezpośrednio do dojo, gdzie wymiana nie jest tak zbugowana. Do tego, jeżeli dobrze pamiętam, bazar ma nałożony podatek w kredytach za wymianę, a klany w swoich dojach zazwyczaj dają podatek 0%. Więc w przypadku bazaru musiałbyś dla bezpieczeństwa wychodzić z niego, logować się do dojo i zapraszać kupca/sprzedawcę.
 5. Chyba trochę zbyt dużo skomplikowanych info na start. Spróbuję od początku. Każda broń pasuje do każdej postaci (oczywiście mesa z cernosem będzie mało praktyczna wg. mnie, ale może go nosić jak ktoś chce). Co do rozwoju postaci - Masz dosłownie setki modyfikacji do nich (w większości uniwersalne modyfikacje, które możesz wkładać w kilka postaci na raz). Możesz je dowolnie wyjmować i wkładać, a każdy mod można wzmacniać, co kosztuje więcej punktów polaryzacji - Aury to specjalne mody, które zamiast zjadać ilość punktów polaryzacji, to zwiększają ich ilość - Orokin reaktor zwiększa dwukrotnie pojemność polaryzacji postaci (instalujesz do konkretnej postaci na stałe). Co do broni tak samo działa katalizator Orokin - Wspomniane formy zmieniają polaryzację gniazda na mod, dzięki czemu możesz zaoszczędzić punktów polaryzacji (mody z polaryzacją taka sama jak gniazdo zabierają 2x mniej punktów), jednak instalacji ich spowoduje, że będziesz musiał wbijać 30 rangę na nowo - adapter exilus odblokowuje gniazdo na mody exilus (związane zazwyczaj z ruchem i minimapa), dzięki czemu masz jedno gniazdo na mody ekstra - arkany, to specjalne mody, które dają bonusy do różnych akcji (np szansa na więcej energii z kulki energii, czy szansa na natychmiastowa odbudowę tarcz). Jednak to już dla o wiele bardziej zaawansowanych graczy i na początku są zbędne Wracając do broni - bronie mają swoje mody, exilus adaptery (po za broni białymi), można w nie także instalować formy, zamiast aury bronie białe mają postawy do walki, a tylko specyficzne bronie mają swoje własne arkany, ale jak wspominałem nie są super potrzebne na start. A co najważniejsze - startowy Warframe nie jest w żaden sposób gorszy od innych. Ja mając wszystkie Warframe nadal czasami używam swojego startera i nie jest w niczym gorszy od tych najnowszych, które żeby zdobyć musisz mieć zrobione milion warunków.
 6. po pierwsze i tak bez loginu i hasła z WF nic nie zrobi, ale jak chcesz odłączyć, to wchodzisz w na stronę WF, logujesz się, zarządzanie kontem i na dole masz listę, z czym masz połączone konto WF. następnie masz listę połączonych kont i powinieneś mieć opcję odłącz konto steam. Jeżeli nie da się tak, to i tak haker bez twoich danych, to ci może co najwyżej kupić skórkę z tennogen za pieniądze ze steam konta.
 7. Nie, jak ktoś wleci do niego. Chyba, że jest inaczej na konsolach i będzie dopiero ujednolicane
 8. Ja bym użył jeszcze jednej boi bez modów na excalu z bratonem i skana (i tak masz dać się zabić, a potem tylko uciekasz na niskopoziomowego mapie). Jak nie zadziała, to niestety czeka cię kontakt z supportem.
 9. Obstawiam, że zanuka jest porzuconą treścią i nie została załatana od dawna (bo jak się domyślam, zanuka nie był z beaconu), podobnie jak do dzisiaj mody PvP są opisane z przewodzeniem (w polskiej, jak i angielskiej wersji), a chyba także zamiast zamiast kąta bloku w jednym modzie, jest ilość blokowanych obrażeń, do tego nadal w PvP istnieją selfdmg.
 10. Intensywnych polowań na eidolony wystarczy około 2-3 miesięce do wymaksowania wszystkiego, do tego okruchy wymieniasz na tą szkołę, którą chcesz, więc nie musisz farmic, budować kilkukrotnie eidolon soczewek, albo lua soczewek, bo akurat chcesz używać innego WF, broni, czy dana szkole masz na maksa. Do tego, jak poprzednik pisał, nie mają limitu (jeszcze przynajmniej), więc zamiast wbijać po np. 200K dziennie, możesz zrobić milion codziennie, więc wszystko zależy od twoich umiejętności gry i szukania drużyny oraz czasu, jak elastyczny masz grafik na granie. W razie wybrania tego sposobu w zakładce forum gracze pomagają graczom jest poradnik przypięty u góry na temat polowań. Ekstremalnie grając możesz zrobić około 4,5-5 milionów punktów dziennie, czyli w jakieś 2 tygodnie miałbyś max, ale to przy już ekstremalnie abstrakcyjnym założeniu, że każdą noc w dobie będziesz grał oraz, że za każdym razem wyjdzie ci 5 pełnych polowań. Robiąc limit np. 200tys z soczewek zajmie ci to minimum 275 dni. Chyba, że coś pomyliłem i jest więcej, niż 55 milionów na maksa, to przepraszam za błędne obliczenia.
 11. Wałkowany, bo większość graczy nie rozumie istnienia problemu, który został przez samych twórców stworzony poprzez różne rozwiązania systemu zakupu platyny.
 12. Musisz ustawić nowy set, miałem podobnie, jak kopiowałem stary i mi nie działało
 13. Mogłeś wcześniej dokładniej opisać problem, że miałeś wersje że wszystkich szkół i zniknęły ci wszystkie awioniki, a nie wściekać się za brak precyzji w opisaniu problemu. Jeden rozmówca zrozumiał, że nie zauważyłeś spadku awionik na R0, ja zrozumiałem to, że nie posiadałes wersji innych szkół i przez to pechowo zmieliło ci wszystkie awioniki, bo akurat były w nieprawidłowej szkoły. Dokładniejsze opisanie problemu będzie mniej mylące i wypadało by trochę ogłady, bo to Ty masz problem, a inni gracze starają się dojść, jaka jest tego przyczyna...
 14. Może trochę prościej. Wcześniej awioniki zekti pancerza, czy HP były najsilniejsze, a lavany słabsze. Teraz awioniki weave lavan tych właściwości są jedynymi, lecz mają statystyki starych zekti. Awioniki nieistniejące (czyli weave zekti np.) zostały zmielone na Dirac, więc jeżeli nie miałeś wcześniej słabszych wersji zekti weave (bo np. sam me zmieliłeś), to masz niestety problem, bo gra ci nie zmieniła modów zekti na lavan, tylko oddało ci sam Dirac (automatycznie je zmieliła).
×
×
 • Create New...