Jump to content

JohhnyBravos

PC Member
 • Content Count

  419
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88

1 Follower

About JohhnyBravos

 • Rank
  Gold Disciple

Recent Profile Visitors

823 profile views
 1. Jeżeli masz Condition Overload na status, to wróg dostaje więcej obrażeń im więcej masz nałożonych statusów na niego (plus statusy typu korozja pancerza, podpalenie itd), ale efekt ten się nie kumuluje na kolejnego wroga. Możesz zadać mocno rosnący dmg na każdym wrogu oddzielnie. Jeżeli chodzi o krytyki pod Blood Rush, to nie ma aż takiej różnicy w zroście między jednym, a drugim uderzeniem, jednak jeżeli jeden wróg dał Ci wzrost krytyka o 120%, to następny będzie dostawał dalej te obrażenia (czyli im więcej wrogów zaatakujesz, tym bardziej kumuluje się krytyk). Osobiście polecałbym wolniejsze bronie robić pod kryta (bo mnożnik się kumuluje), a szybkie pod status (bo możesz zadać wiele statusu w krótkim czasie i szybciej dostać bonus do obrażeń)
 2. Jak się obiecuje "DARMOWY NEKROS PRAJM" i go ludzie nie dostali, to nic dziwnego, że Ci którzy się na niego napalili chcą go otrzymać i piszą do suportu o niego.
 3. Loki i mellee się nie zmieniły, kwestia tego, że powstało sporo nowych met dla broni i nowych WF oraz starych WF po reworku, gdzie strzelasz, albo nawet tylko stoisz i strzelasz (np. Saryn) oraz jesteśmy na etapie mellee 2.5, przez co masz inne ustawienie klawiszy. Jeżeli jesteś wyćwiczony w graniu mellee z Lokim (trochę to teraz "w starym stylu"), to przy myszce z 4 klawiszami i małym treningu nowej konfiguracji klawiszy, będziesz miał takie same wyniki jak miałeś (porównywalne do graczy z "dzisiejszymi" metami).
 4. Nie zapytasz się, to się nie dowiesz... Nikt ci twarzy za to nie obije (no chyba, że w PVP).
 5. No to masz 2 opcje, które wymieniłem: - być w klanie (dla schematów itd), być fair i zgłaszać swoją przerwę (bez przesady, chyba możesz się wysilić na to jedno logowanie, mimo że masz dosyć gry i chcesz kilka miesięcy przerwy) - walić schematy i grać samemu, znajomymi (którzy mogą zastąpić rolę wsparcia klanu) albo z randomami. Zero zaangażowania w relacje, pełna wolność. A po schematy prosić ewentualnie jakiś klan o przyjęcie "na chwilę". Jeśli nie o to Ci chodzi, to nie wiem, czego więcej oczekujesz? Że ktoś w tym temacie ześle na ciebie oświecenie, nirwanę, albo inne natchnienie do pozostania w grze na stałe, albo sensu istnienia klanów. Powody bycia w klanie Ci już wymieniłem, czy chcesz być w stadzie, czy być samotnym wilkiem, to twój wybór. Obie strony mają swoje wady i zalety - obowiązek bycia w grze regularnie (i ewentualnie inne obowiązki klanowe) dla pomocy, znajomych i schematów, a bycie wolnym i niezależnym graczem. Wg. mnie temat został wyczerpany, są 2 opcje (założenie własnego klanu raczej odpada przy nieregularnym graniu, chyba że będziesz współzałożycielem).
 6. Jak Cię nie wyrzucają, to jak rozumiem pytasz tylko, jakie są profity z bycia w klanie? Póki projekt KingPin jest martwy, to masz 5 profitów - bronie z labów, logo klanu na profilu (i na ramieniu, jeśli ją kupisz), możliwość znalezienia znajomych do rozmów i wspólnej gry (jak i pomocy w etapach, w których sobie ludzie nie radzą - jak quest Limbo), miejsce do handlu bez zwiększonego podatku (bazar Maro ma większy podatek i przekaźniki się bugują) oraz zastrzyk endo, jeśli klan zdobędzie nowy poziom. Bez wszystkiego można żyć, albo jakoś obejść, więc jeżeli jest ktoś antyspołeczny i nie zależy mu na broniach z niego (albo wyhandluje sobie platynę i kupi ich większość w sklepie), to nie potrzebuje być w klanie i da się grać bez niego.
 7. Szukaj wtedy klanu, który nie ma w obowiązkowych raidów (jak kiedyś było), czy co tam teraz wymyślają (np. wojny międzyklanowe PVP) jako obowiązki (w których się trzeba płaszczyć przed masterem i nazywanie go bogiem, czy coś takiego), a ważna jest tylko aktywność użytkownika w grze. Gdy "normalnemu klanowi" zgłosisz nieobecność, to będziesz z niego usunięty (dla miejsca dla innego gracza) i gdy się zgłosisz znowu do tego klanu, to Cię przyjmą bez problemu. Trzeba po prostu pogadać, a jak znikasz bez słowa, to się nie dziw, że dostajesz wilczy bilet.
 8. Zgubiłeś jedno "o", weź to. 😄
 9. Powinny być 3 frakcje jak już - pozytywnych (uratuj, odbij), negatywnych (zabij, ukradnij) i neutralnych (którzy mieli by misje "pacyfistyczne" - typu obroń przed innymi, czy nie dopuść do zabójstwa / odbicia, by utrzymać równowagę). Roboczo były by to np. Frakcje Ordisa (dobrzy), Teshina (neutralni), Stalkera (negatywni). Jakby dali je w zastępstwie za Nightwave, z rotacją nagród (sezony) i swoimi misjami (jak zwykłe syndykaty), to byłbym na tak. Ważne by było tylko dani możliwości zmiany syndykatu (wyborów), żeby nie było jak w Pokemon Go z żółtymi, których prawie nie ma i obrona Gymów jest prawie niemożliwa. Ciekawie by wyglądała możliwość "blokowania" przez jedną frakcję misji na mapie (jakiś mało używanych, albo specjalnych węzłów, czy Dark Sectorów) na zasadzie inwazji.
 10. Może źle kojarzę, ale chyba to był relikt przeszłości.
 11. Starożytni blokują wiele skilli CC, zabij ich, a resztę powinna łapać siatka.
 12. Zawsze możesz podejrzeć profil, tam masz wypisane całą listę broni "nabitych". Pewnie z czasem to naprawią.
 13. Co do reworku Jowisza, to się cieszę, chociaż jak wcześniej pisałem, miałem nadzieję na rozwinięcie map powtarzających się na innych planetach. Wisp zapowiada się na kolejnego Frame'a "press 4 to win", jak to było np z Revenantem (gdzie pozostałe skille w mojej opinii u Revenanta są ciekawsze w mojej opinii). Miałem nadzieję na wielki powrót CC, ale trudno (może da się zrobić build pod CC, jak u Revenanta). Co do nowego trybu, to mix tego, co już mamy w sumie. Mam trochę niszowe podejście, że endgame i endlesy już są w grze, trzeba by było je poprawić tylko, a nie wrzucać kolejny tryb, który miejmy nadzieje, że będzie w końcu działać poprawnie oraz będzie wciągać. Nowy Eidolon spoko, mam nadzieję, że będzie etapowy i wymagał zgrania, jak Eidolony i Orby (gł. Exploiter). Zastanawiam się tylko na miejscem w Lore, bo trochę mnie to zbiło z tropu. Pierwszych świadomych spotykamy na Uranie, gdzie Alad V jest już zainfekowany jak pamiętam, a tu nagle świadomi przy Alad-zie niezainfekowanym. Tym bardziej, jeżeli nowi świadomi będą wymagać operatora, to kolejność Lore całkowicie będzie leżeć, bo najpierw spotykamy świadomych u Alad-a V, potem dowiadujemy się na Uranie, że świadomi jednak nadal istnieją, a potem, że nie siedzimy w WF, tylko gdzie indziej (Drugi Sen itd.)... Eidolony były wytłumaczone, jako zbite resztki energii świadomych po wojnie, więc nie podpada do Lore, ale tu może być różnie.
 14. Cieszę się, że mapy są aktualizowane, mam jednak pewne pytanie. Dlaczego rework jest Jowisza, która ma dosyć indywidualne mapy względem reszty układu? Chodzi mi o to, że Fobos, Wenus, Neptun, Pluton oraz Sedna, Saturn, Merkury, to dwie grupy niemalże identycznych map (o ile nie identycznych), a rework jest Jowisza z jedynym zestawem map Gas City. Nie lepiej by było reworkować resztę starych kopiuj/wklej map, by każda planeta była indywidualna, a potem zabierać się za mapy z już wyjątkowym wyglądem. W zeszłym roku też był rework map Ziemi, które teraz wyglądają jeszcze lepiej, ale już była wcześniej indywidualnym zestawem map. Dlatego chciałbym wiedzieć, czy stare "standardowe" mapy też będą miały reworki w przyszłości dla bycia indywidualnymi, czy będą tylko odświeżane w ilości szczegółów?
×
×
 • Create New...