Jump to content

Funkcja "Vote this answer up/down"


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś może mi wyjaśnić sens wprowadzenia tej funkcji w nowym forum? W/g mnie jest ona bez sensu, jeżeli może z niej skorzystać każdy przeglądający dany temat, a nie tylko autor pytania. O tym, że minusowanie postów innych po to, żeby podnieść własne posty (z czego niektórzy skwapliwie korzystają) jest zwykłym świństwem i świadczy odpowiednio o użytkowniku, już nawet nie wspominam.

Link to comment
Share on other sites

Chodzi właśnie o to, że przycisk jest dostępny dla wszystkich. Trafia się więc taki zadufany w sobie delikwent, który sam uznaje własną odpowiedź za najlepszą i minusuje pozostałych, pozycjonując swój post, często będący zwykłym spamem - na pierwszym miejscu.

Przycisk Best Answer sprawdzał się w/mnie najlepiej. W końcu autor tematu, który ma z czymś problem chyba najlepiej wie, która odpowiedź mu pomogła? Ta nowa funkcja, to zwykły powielacz tematów, na które już dawno udzielono przydatnej odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

On 4/13/2016 at 2:25 PM, Dr_Someone said:

Chodzi właśnie o to, że przycisk jest dostępny dla wszystkich. Trafia się więc taki zadufany w sobie delikwent, który sam uznaje własną odpowiedź za najlepszą i minusuje pozostałych, pozycjonując swój post, często będący zwykłym spamem - na pierwszym miejscu.

Przycisk Best Answer sprawdzał się w/mnie najlepiej. W końcu autor tematu, który ma z czymś problem chyba najlepiej wie, która odpowiedź mu pomogła? Ta nowa funkcja, to zwykły powielacz tematów, na które już dawno udzielono przydatnej odpowiedzi.

Tak tutaj masz racje i tak powinno zostac jak bylo wczesniej. 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przeglądałem pewien wątek, w którym ktoś udzielił konkretnej i słusznej odpowiedzi na posty dwóch uczestników dyskusji (nie na pytanie autora wątku). Dostał dwa "upy" i jego odpowiedź znalazła się na pierwszym miejscu. Zaś ci, którzy nie mieli racji, dostali po minusie i "spadli" na sam dół. Niby wszystko ok, ale jaki jest efekt? A no taki, że zmieniła się kolejność wpisów i teraz, dla kogoś kto odwiedza temat po raz pierwszy i czyta od początku, wszystkie niemal posty w wątku (włącznie z tym, z dwoma plusami) wydają się jakimiś z dupy przemyśleniami, niemającymi związku ze sprawą. Aby cokolwiek miało sens trzeba za każdym razem używać opcji "quote", nawet, jeżeli odpisujemy bezpośrednio pod postem do którego się odnosimy. Moim skromnym zdaniem to niefajne jest...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...