Jump to content

DBZ Yaşlı ve eski Türk dojosu yeni tennolarini bekliyor :)

justblood
 Share

Recommended Posts

Öncelikle herkese merhaba.

Oyun beta iken baslayip uzun suren bi aradan sonra tekrar oyuna donup dojonun arastirmalarini bitirip oynamaya basladim. Fakat oyun 2 kisi ile oynanmiyor en azindan belli başlı az ama öz arkadaslarla oyun oynamanin verdigi zevk benim icin paha bicilemez. :) Yeni oyunculara elimden geldigince yardimlarda bulunmusumdur hep ama genellikle bu iyi niyetimi suistimal eden bir cok Türk oyuncu cikti karsima bu yuzdende dojo yu cok buyutmek istememistim. Ama artik sartlar degisti dedigim gibi 2 kisi ile oyunun zevki cok cikmiyor :) fazla uzatmadan konumuza donelim. Resourge lari max olup barraks i az olan dojo muzu buyutmeye ve derin sulara yelken acma karari aldik. Aramiza katilmak istiyenleri bekleriz :) 

• 4 weeks later...

Merhaba klanınıza katılmak istiyorum fakat oyun hakkinda pek bi bilgim yok oyunu sadece oynadim diyebilirim bi arastirma yapmadim yani Excalibur u kullaniyorum elimden geldigince gelistirmeye calistirdim ama bi bilgim olmadigi icin pek bisey yapamadim eger bana yardim edebilirseniz bendende klaniniza elimden geldigince destek ve katkida bulunurum oyun nick Special31231 :)