Jump to content

Guide of the Lotus Türkiye

[DE]Onur
 Share

Recommended Posts

Merhaba Tenno,

Türkiye server'ında Guide of the Lotus görevini üstlenecek uzun süredir Warframe'de olan tecrübeli oyuncular aranıyor. Bu oyuncular Warframe Türkiye'nin Senior ve Junior Kılavuz'ları olacak ve oyun içerisinde Guide of the Lotus mührünü taşıyacaklardır. Bu oyuncularda olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. 

• Min 500 saat oyun geçmişi
  • Warframe hakkında eksiksiz olarak her türlü konuya hakim olmak ve gelecek güncellemeler ile beraber sürekli oyun içeriği bilgisini güncel tutmak.
  • Warframe forumlarında birden fazla Uyarı cezası almamış olması ve hakkında destek hattı aracılığı ile diğer oyunculardan herhangi bir şikayet almamış olması.
  • Okul veya İş amaçlı uzun süreli aralar vermeden aktif ve genel olarak online bir oyuncu & rehber olarak görevini yapabilmek.

Guide of the Lotus Görevleri ve Sorumlulukları

• Relayler'de oyunculara yardımcı olmak
  • Oyuncu sorunlarını DE'ye bildirmek
  • Sohbet odalarında moderatör olarak görev almak

Başvurular için Warframe destek hattına DE-Onur - Guide of the Lotus  konu başlıklı mesaj atabilirsiniz.

Edited by [DE]Onur

12 minutes ago, BuAdamKing said:

iyi hoş da başvuran kişi + olarak ne kazanacak 

Lotus rehberleri forum ve sohbetlerde yönetim yetkileri alıyor ve topluluğun liderleri oluyor. Bunun haricinde herhangi bir ödeme ve oyun içi hediyeler almıyorlar. 

Ben gördüğümde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Ama resmi bir görev için uygun değilim, forumda sırf ''Cycuta Prime Sigil'' bug diye konuma yetkililer cevap vermiyor diye üstelemiştim ve uyarı puanı almıştım (gerçi hala düzeltemediler.) Ben kaçak bir yardım severim. :D

5 minutes ago, -Anduril- said:

Ben gördüğümde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Ama resmi bir görev için uygun değilim, forumda sırf ''Cycuta Prime Sigil'' bug diye konuma yetkililer cevap vermiyor diye üstelemiştim ve uyarı puanı almıştım (gerçi hala düzeltemediler.) Ben kaçak bir yardım severim. :D

Eğer forum uyarısı harici diğer şartlara uyuyorsan başvurabilirsin çünkü forum uyarı cezası kısmı yanlış yazılmış. 1 defadan fazla olması gerekiyordu. Sayende o da düzeltilmiş oldu.

Steam saatini görebiliyoruz fakat Steam harici saatimizi nasıl öğrenebiliriz? 3 yıldır üyeliğim var fakat sistemimden dolayı yeni yeni başlayabildim. Ustalık seviyem daha 7. Kısacası başvuru yapamam belki ama merak ettim bu saat olayını

Edited by STR4NGE_

On 8/17/2016 at 1:32 AM, ertem123 said:

Nasıl başvuru yapacağız tam olarak anlamadım da ?Şimdiden teşekkürler

Şartları karşılıyorsan DE-Onur'a Guide of the Lotus başlık adı altında öm(özel mesaj) atacaksın

Edited by UcanDomates
Mistyping

Tenno,

Öncelikle yoğun ilginiz ve başvurularınız için teşekkürler. Yapılan başvurular değerlendirilmiş olup olumlu durumda olan başvurulara forumlardan veya oyun içerisinden kişisel mesaj atılarak yanıt verilmiştir. 

Başvurusu şu aşamada olumlu olmayan adaylar ile önümüzdeki hafta/aylarda tekrardan irtibata geçilebilir. 

Edited by [DE]Onur

3 hours ago, [DE]Onur said:

Tenno,

Öncelikle yoğun ilginiz ve başvurularınız için teşekkürler. Yapılan başvurular değerlendirilmiş olup olumlu durumda olan başvurulara forumlardan veya oyun içerisinden kişisel mesaj atılarak yanıt verilmiştir. 

Başvurusu şu aşamada olumlu olmayan adaylar ile önümüzdeki hafta/aylarda tekrardan irtibata geçilebilir. 

Kimlerin seçildiğini isim olarak belirtseydiniz keşke bizde öğrenmiş olurduk :)

Edited by STR4NGE_

Tenno,

Öncelikle herkese başvuruları için teşekkür ederiz.

Guide of the Lotus Türkiye için iki adet Tenno arkadaşımız seçilmiştir ve bundan sonra relaylerde ve oyun içi sohbette oyuncularımıza yardımcı olacaklardır. 

Türkiye Guide of the Lotus'larımız : FrekansTR ve DarkflameTR

Kendilerine Digital Extremes ve Warframe olarak hoşgeldin diyor, şimdiden yardımları ve topluluğumuza verdikleri ilgi ve değer için teşekkür ediyoruz.

• 4 weeks later...

Biraz geç oldu özür dilerim ama başvurmak istiyorum, hemen kendimi tanıtıyım oyunla ilgili

Steam'imde Warframe oynama saatim şu anda 466 saat , oyunu alpha'dayken oynamıştım ama sonradan bırakmıştım alpha'da oynamışlığımda var, oyuna tekrardan bu Haziran ayı başladım ve 466 saat kastım dahada kasarım sorun değil,oyunda bilgiliyim, hemen hemen her şeyi biliyorum insanlarada guide olmasam bile yardım ediyorum arada sırada chatteki insanlara, bazen soru soruyolar cevaplıyorum hatta bazen görevlerine bile gidip yardımcı oluyorum , yardım etmeyi çok seviyorum çünkü bu oyun türkiyede hoş karşılanmıyor , insanlar diyolarki ''Bu oyun ne böyle ? Pay to win ! Asla oynanmaz ! '' gibi şeyler söylüyolar, onların bakış açısını değiştirmek için , Guide olmak istiyorum , Oyunda şuandaki seviyem 19, gerçekten insanlara yardım edebilirim, ve her gün açığım oyunda, sınav haftalarında giremeyebilirim o kadar,ama türkiyenin guide of lotus'u olmak çok istiyorum 

Edited by inReisen

Merhabalar ilk once turkce klavyem olmadigim ve gec kaldigim icin ozur dilerim ozur dilerim ve umarim bu mesaj size ulasir.

595 saat oynama surem var ve Warframe gercekten bastan sona aksiyonuna doyulmayacak bir oyundur. Insanlarin dedigi gibi pay to win bir oyun degildir hatta bende basta bu yargilarla oyundan cekinmistim ama bir arkadasimi yanima alinca oyuna doyum olmuyordu ve aslinda oyunun bir free oyun olmasina ragmen ne kadar kaliteli oldugunu gordum ve butun arkadaslarima oneriyorum ve cogu su an kendini oyuna kaptirmis halde diyebilirim. Ve community olarak en duzgun oyunlardan biri ve bende bu toplulun ozellikle turkiyenin buyumesini ve bazen girdigim Kuzey america serveri gibi buyuk ve aktif bir topluluk gibi olmasini isterim ve yardim etmeyi cok seviyorum ve guide olmaya hazirim yeterli bilgimin oldugunu biliyorum ve turkiye serverindaki LotusGuide'lardan biri  olamyi cok istiyorum. nerdeyse her gun aktifim cok ozel zamanlarda giremem. Eger bu mesaj size ulasiyorsa cok sevinirim tesekkurler.

39 minutes ago, Kryzerker said:

Merhabalar ilk once turkce klavyem olmadigim ve gec kaldigim icin ozur dilerim ozur dilerim ve umarim bu mesaj size ulasir.

595 saat oynama surem var ve Warframe gercekten bastan sona aksiyonuna doyulmayacak bir oyundur. Insanlarin dedigi gibi pay to win bir oyun degildir hatta bende basta bu yargilarla oyundan cekinmistim ama bir arkadasimi yanima alinca oyuna doyum olmuyordu ve aslinda oyunun bir free oyun olmasina ragmen ne kadar kaliteli oldugunu gordum ve butun arkadaslarima oneriyorum ve cogu su an kendini oyuna kaptirmis halde diyebilirim. Ve community olarak en duzgun oyunlardan biri ve bende bu toplulun ozellikle turkiyenin buyumesini ve bazen girdigim Kuzey america serveri gibi buyuk ve aktif bir topluluk gibi olmasini isterim ve yardim etmeyi cok seviyorum ve guide olmaya hazirim yeterli bilgimin oldugunu biliyorum ve turkiye serverindaki LotusGuide'lardan biri  olamyi cok istiyorum. nerdeyse her gun aktifim cok ozel zamanlarda giremem. Eger bu mesaj size ulasiyorsa cok sevinirim tesekkurler.

59 minutes ago, inReisen said:

Biraz geç oldu özür dilerim ama başvurmak istiyorum, hemen kendimi tanıtıyım oyunla ilgili

Steam'imde Warframe oynama saatim şu anda 466 saat , oyunu alpha'dayken oynamıştım ama sonradan bırakmıştım alpha'da oynamışlığımda var, oyuna tekrardan bu Haziran ayı başladım ve 466 saat kastım dahada kasarım sorun değil,oyunda bilgiliyim, hemen hemen her şeyi biliyorum insanlarada guide olmasam bile yardım ediyorum arada sırada chatteki insanlara, bazen soru soruyolar cevaplıyorum hatta bazen görevlerine bile gidip yardımcı oluyorum , yardım etmeyi çok seviyorum çünkü bu oyun türkiyede hoş karşılanmıyor , insanlar diyolarki ''Bu oyun ne böyle ? Pay to win ! Asla oynanmaz ! '' gibi şeyler söylüyolar, onların bakış açısını değiştirmek için , Guide olmak istiyorum , Oyunda şuandaki seviyem 19, gerçekten insanlara yardım edebilirim, ve her gün açığım oyunda, sınav haftalarında giremeyebilirim o kadar,ama türkiyenin guide of lotus'u olmak çok istiyorum 

Gördüğünüz üzere Guide of the Lotus seçimleri yapıldı ve istenmeyen bir durum olmadıkça yeni kişiler alınmayacaktır. Ancak halen oyunculara yardımcı olabilir ve bu yanlış anlaşılmaların önüne geçebilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederiz.

On ‎22‎.‎09‎.‎2016 at 8:44 PM, inReisen said:

Bir sonraki alım ne zaman peki ? Ben bu oyuna nerdeyse hayatımı verdim, yani vermeye başladım, Guide of Lotus olmak isterdim hemde Türkiye'nin

Bir sonraki seçimlere dair henüz bir bilgi yok. Ancak alım olduğunda alımdan önce duyuru yapılacaktır. Tahminen seçilmiş kişilerde bir sorun oluşmaz ise alım olmayacaktır.

On 25.09.2016 at 11:52 PM, -_-DaRXoS-_- said:

Bir sonraki seçimlere dair henüz bir bilgi yok. Ancak alım olduğunda alımdan önce duyuru yapılacaktır. Tahminen seçilmiş kişilerde bir sorun oluşmaz ise alım olmayacaktır.

Ben arkadaşımla ne zaman oyuna girsek, DarkFlameTR oyunda çevrimiçi olmuyor,FrekansTR de bir sıkıntı yok oda arada sırada açıyor görüyoruz bazen.Bir Guide'ın amacı zaten oyunda nerdeyse 8-9 saat açık olup birilerine Relay'lerde yardım etmek değil mi ? DarkFlameTR napıyor o zaman ? (Arkadaşım dediğimde Kryzerker) Biz Guide olsaydık bence daha iyi olurdu,çünkü nerdeyse her gün oyunda açığız ve insanlara yardım etmeye çalışıyoruz hatta Youtube kanalı bile açtık rehber ve gameplay videoları çekiyoruz bilginiz olsun.Ayrıca : ''Tahminen seçilmiş kişilerde bir sorun oluşmaz ise alım olmayacaktır.'' Derken o Tahminen ile seçilmiş arasında virgül var mı yok mu önce onu sormak istiyordum. Varsa eğer bir sıkıntı yok ama yoksa eğer, ve siz bu Guide'ları TAHMİNEN seçtiyseniz, bir sıkıntı vardır.Adamlar(ben ve Kryzerker dahil) bilgilerimizi boşu boşuna yazmadık, oynadığımız saatleri,günde kaç saat oynadığımızı, seviyelerimizi ve oyunda ne kadar bilgili olduğumuzu boşuna yazmadık,siz bu adamları TAHMİNEN seçtiyseniz cidden bir sıkıntı vardır. 

inReisen ve Kryzerker 

5 minutes ago, inReisen said:

Ben arkadaşımla ne zaman oyuna girsek, DarkFlameTR oyunda çevrimiçi olmuyor,FrekansTR de bir sıkıntı yok oda arada sırada açıyor görüyoruz bazen.Bir Guide'ın amacı zaten oyunda nerdeyse 8-9 saat açık olup birilerine Relay'lerde yardım etmek değil mi ? DarkFlameTR napıyor o zaman ? (Arkadaşım dediğimde Kryzerker) Biz Guide olsaydık bence daha iyi olurdu,çünkü nerdeyse her gün oyunda açığız ve insanlara yardım etmeye çalışıyoruz hatta Youtube kanalı bile açtık rehber ve gameplay videoları çekiyoruz bilginiz olsun.Ayrıca : ''Tahminen seçilmiş kişilerde bir sorun oluşmaz ise alım olmayacaktır.'' Derken o Tahminen ile seçilmiş arasında virgül var mı yok mu önce onu sormak istiyordum. Varsa eğer bir sıkıntı yok ama yoksa eğer, ve siz bu Guide'ları TAHMİNEN seçtiyseniz, bir sıkıntı vardır.Adamlar(ben ve Kryzerker dahil) bilgilerimizi boşu boşuna yazmadık, oynadığımız saatleri,günde kaç saat oynadığımızı, seviyelerimizi ve oyunda ne kadar bilgili olduğumuzu boşuna yazmadık,siz bu adamları TAHMİNEN seçtiyseniz cidden bir sıkıntı vardır. 

inReisen ve Kryzerker 

Elbette rastgele seçilmiş insanlar değil onlar. Kendileriyle iletişimimiz her an var. Bu konuda sorununuz var ise ticket atınız. Ben bu konuda kesin bir bilgiye sahip olmadığımı belirtmek istedim. Yani sorun çıksa bile alınmayabilir, bir bilgim yok.

[DE]Onur size gerekli bilgiyi destek hattından verebilir. Lütfen ona danışın.