Jump to content

[DE]Onur

Warframe Staff
 • Content Count

  506
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

227

About [DE]Onur

 • Rank
  Seeker

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Thank you for reporting this bug! We are aware of this problem and our development team is already working to resolve this.
 2. Hi LunarisDream, This is a known issue and will be fixed soon! Enjoy Warframe
 3. Tekrar kontrol edip halen o şekilde görünüyorsa bize ekran görüntüsü alıp gönderebilir misiniz? Teşekkürler!
 4. Yanıtınız için teşekkürler. Bu sorun ile ilgili bugün itibari ile bir düzeltme yapıldı. Bir sonraki gelecek güncellemeden sonra lütfen tekrar kontrol ediniz.
 5. Merhaba, Warframe, silah, düşman isimleri vb gibi bir çok içerik Oyun İçi Takas işlemi ilk çıktığından beri özellikle Türkçe'ye çevrilmemiş ve sizlere kolaylık olması için İngilizce olarak bırakılmıştır. Hatta daha önce Türkçeye çevrilmiş olan bir çok özel isim tekrardan İngilizce olarak değiştirilmiştir. Yaşadığınız bu karakter sorunuda bundan kaynaklanmaktadır. Nekros Prime'da olduğu gibi sadece 1-2 içerikte sorun yaşanıyor olsa bu tarafımızdan kolaylıkla düzeltilebilirdi fakat bütün Warframe isim içerikleri İngilizce olarak bırakıldığından chat link'e imkan verebilmemiz için bütün özel Türkçe karakter içeren düşman isimlerinin baştan değiştirilmesi gerekir ki bu da çok sağlıklı bir işlem olmaz ve takasta bir çok karışıklığa sebep olur. Bunun yanında Warframe 2012 yılından beri Türkçe olarak sunulduğundan ve geçmişe doğru yapılacak bütün özel isim değişiklikleri oyuncular arasında ve oyun içerisinde karmaşaya yol açacağından en iyisi bu şekilde bırakmamız olacaktır. Geri bildiriminiz ve görüşünüz için teşekkür eder İyi oyunlar dileriz.
×
×
 • Create New...