Jump to content
  • 0

Nowy, Obcy pomocy!


Bynio73
 Share

Question

W misji zeskanowałem 3 razy pustynnego szturmowca (tego co na mapce zaznaczony jest na czerwono). Poszedłem do Simarisa żeby przeprowadzić symulację Syntezy. Wchodzę w misję gdzie na początku jest "Q Wyekwipuj skaner syntezy z koła wyboru ekwipunku" co zrobiłem. Następnie nad jednymi drzwiami pojawia się napis "Użyj skanera syntezy, aby namierzyć ślad energii pozostawiony przez cel". I tu zaczyna się problem. Obstanowałem, jak mogę tak powiedzieć, dosłownie wszystko i ni cholery nie widzę żadnego śladu energii. Wchodziłem parę razy w tą misję i efekt ten sam. Nie wiem co zrobić? Może coś źle robię. Pomocy!!! Z góry dzięki wszystkim!

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hm... Po pierwsze to w co wszedłeś to najprawdopodobniej tutorial ze skanowania celu syntezy. Po drugie, jeżeli nic się nie zadziało po przeskanowaniu szturmowców to obstawiam, że nie przeskanowałeś właściwych. Właściwych namierzysz używając skanera syntezy, który pokaże Ci ślady i wskaże drogę do Twojego celu (po zrobieniu zbliżenia skanerem powinieneś zobaczyć coś jak latające dane układające się w coś w rodzaju strzałki). Cel misji będzie miał do przeskanowania na ciele 4 punty, przy czym będzie biegał jak głupi, więc dla świętego spokoju polecam zakupić pułapki kinetyczne, które stawia się w pobliżu celu. Po znalezieniu 3 takich delikwentów misja powinna ruszyć dalej.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 hours ago, Bynio73 said:

W misji zeskanowałem 3 razy pustynnego szturmowca (tego co na mapce zaznaczony jest na czerwono). Poszedłem do Simarisa żeby przeprowadzić symulację Syntezy. Wchodzę w misję gdzie na początku jest "Q Wyekwipuj skaner syntezy z koła wyboru ekwipunku" co zrobiłem. Następnie nad jednymi drzwiami pojawia się napis "Użyj skanera syntezy, aby namierzyć ślad energii pozostawiony przez cel". I tu zaczyna się problem. Obstanowałem, jak mogę tak powiedzieć, dosłownie wszystko i ni cholery nie widzę żadnego śladu energii. Wchodziłem parę razy w tą misję i efekt ten sam. Nie wiem co zrobić? Może coś źle robię. Pomocy!!! Z góry dzięki wszystkim!

Na mapce cel syntezy Simarisa będzie zaznaczony w taki sposób :

LjgLiqa.jpg

Natomiast jak już go znajdziesz, to poznasz go po kilku świecących punktach na ciele które będziesz musiał zeskanować żeby go złapać, tym się różni od normalnego skanowania zwykłych wrogów:

PyBZi8e.jpg

Natomiast energia, która wskazuje drogę do niego, wygląda tak (przyjmij że pomarańczowa jej część jest jak strzałka pokazująca "w tą stronę"): 

HgdSNvP.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do postu @tocorro dopowiem tylko, że na różnych mapach są miejsca, gdzie energii wskazującej drogę do celu nie widać. Wtedy musisz troszkę polatać po mapie i często patrzeć przez skaner Simarisa. Jeżeli na początku misji odezwał się do Ciebie Simaris, to cel na pewno gdzieś jest.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki bardzo wszystkim za podpowiedzi. Wiem już o co chodziło. Zeskanowałem zwykłym skanerem tego szturmowca. Po zakupie skanera syntezy u Simarisa i zeskanowaniu jeszcze raz Szturmowca 3 razy, ukończyłem misje. Dzięki !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...