Jump to content

Sorunum var!!

mephistt
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar oyuna yeni başladım herşey çok güzel oyun çok hoşuma gitti fakat şuanda oyundan soğumuş durumdayım sorunum şöyle oyuna ilk başlanğıçtaki görevi yani vor-s prize görevini tamamladım ve başka bir görev açılmadı forumu dolaştığımdada vor-s prize görevini bitirdikden sonra (Once awaken) görevi otamatik olarak açılması gerekiyormuş ve bendede açılmadı oyunda birkaç kişiye sordum merkür ü açman gerekiyor felan dedi onuda uğraşıp açtım fakat herhangi bir şonuç vermedi belki bug a girmiştir dedim yeni bir hesap açıp tekrar oynadım tekrar vor-s prize görevini bitirdim tekrar aynı sorun ile karşılaştım birşeyleri eksikmi yapıyorum bilmiyorum kodex kısmındada herhangi bir görev gözükmüyor vor-s prize görevi tamamlandı olarak gözüküyor ve yan tarafları hep soru işareti yardımcı olursanız çok sevinirim iyi oyunlar.

Oyuna yeni basliyanlar icin en önemli olan sey gezegen acmaktir, gezegenlerini acmadan bisey yapamazsin ve bir cok görevde gezegenleri acarken gelir hatta tamami kavsak görevlerinden hem kavsaklari acacaksin hem görevleri yapacaksin ve sürekli item ve warframe kasacaksin.

Edited by -Aliens

6 hours ago, -_-DaRXoS-_- said:

Çözüm basit, Venüsdeki Merkür kavşağını tamamlayacaksın. Sana "Once Awake" questini verecek. Ancak oyun questlerden ibaret değil item yapmaya yeni silahlar tatmaya çalış.

Anladım teşekür ederim yardımcı olduğun için :)

3 hours ago, -Aliens said:

Oyuna yeni basliyanlar icin en önemli olan sey gezegen acmaktir, gezegenlerini acmadan bisey yapamazsin ve bir cok görevde gezegenleri acarken gelir hatta tamami kavsak görevlerinden hem kavsaklari acacaksin hem görevleri yapacaksin ve sürekli item ve warframe kasacaksin.

Teşekkür ederim dostum :) sorunum çözülmüş bulunmakta konu kilit.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...