Jump to content
  • 0

Kilka pytań nowego.


(XBOX)PijanyCzolgista
 Share

Question

Witajcie. Jakoś ostatnio postanowiłem sobie wejść na grę bo troszkę kiedys na pc grałem i zainstalowałem sobie na Xbox One,doznałem szoku. Wiele nowych rzeczy i jestem pogubiony totalnie,do tego jeszcze wiek 34 lata to już nie ta głowa co osoba młoda :D Nie wiem o cochodzi z ARCHIWING,aby przejśc dalej muszę zrobić misję z ARCHIWING i nie mam pojęcia o co chodzi. Do tego mam jakieś skórki czy coś w ekwipunku i nie mogę ani ich użyć ani nic. Najlepiej było by gdyby jakaś osoba dodała do grupy i na bieżąco by się pogadało bo gram również z kumplem i razem kminimy co i jak. GamerTag taki sam jak tutaj. Więc jak by ktoś był uprzejmy wieczorkiem po godzinie 17:00 zaprosić lub napisać to będę bardzo wdzięczny.

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Archwing to takie skrzydełka do latania wymagane na niektórych misjach. Questa na zbudowanie swojego pierwszego Archwinga dostajesz za zrobienie Złącza Marsa na Ziemi. Skórek pewnie nie możesz używać, bo każda skórka jest na konkretną broń czy postać, czyli musisz mieć daną broń/postać, aby móc założyć tą skórkę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...