Jump to content

Problem z grą


Flowiee
 Share

Recommended Posts

Witam po ostatnim patchu tj. po dodaniu Octavii usuneła mi się gra no nic pobrałem ją ponownie. I tu zaczął się problem wpierw po przejściu przez ekran startowy wyskakiwał crash (wersja ze steam) a więc sprawdziłem spójność plików okazało się że muszę pobrać jeszcze 12gb a więc zabrałem się za to i tu pokazał się drugi problem ponieważ na dysku mam wolne jeszcze ponad 23gb a pokazuje że brakuje miejsca więc po prostu usunąłem wersje steamową i pobrałem wersje ze strony i za każdym razem kiedy uruchamiam launcher wyskakuje " Twój komputer nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca na dysku twardym (wymagane 11530 MB) " choć zaznaczam że mam wolne ponad 23gb. pobierałem warframe ze steam 3 razy i nie wiem co mam począć grałem przed patchem i wszystko było w porządku ale po patchu zaczęło się sypać. Prawdopodobnie muszę czekać na nowy patch choć nie wiem czy to coś zmieni.

 

Jeżeli miał ktoś podobny problem i udało mu się go naprawić proszę o pomoc.

 

Dziekuję serdecznie za każdą pomoc.

 

#edit1 Sprawdzałem na obcokrajowych tematach i tego typu tematów było mnóstwo lecz ani jeden nie posiadał odpowiedzi.

Edited by Flowiee
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze: sprawdzałeś spójność plików przez Steam czy przez launcher gry? Bo sprawdzanie przez Steam zawsze wykrywa różnice i pobiera ci wersję gry sprzed paru lat, natomiast sprawdzenie przez launcher działa jak powinno.

 

Ja generalnie polecam zrobić tzw. clean install: wpierw odinstalować grę, usunąć jej folder w Steam jeżeli przetrwał odinstalowanie, usunąć foldery(y) Warframe z podfolderów w Moje Dokumenty (jeśli jest), usunąć folder(y) Warframe z podfolderów w AppData, usunąć wpisy Warframe z rejestru, zainstalować grę jeszcze raz, odpalać zawsze jako admin.

 

Jeśli dalej występują problemy, to często pomagało odpalanie w zgodności z Win7 (nawet jeśli masz Win7) lub, alternatywnie, Win XP. Pomagało też wyłączenie trybu 64-bit w launcherze (jeśli włączony).

 

Mam nadzieję, że coś z powyższych pomoże. No i powodzenia =)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...