Jump to content
Dante Unbound: Share Bug Reports and Feedback Here! ×

CZ + SK Clan pro nové i pokrořilé - True_Awakening


L-e-O

Recommended Posts

Zdravíčko!

Topic ukončen. Čas letí a věci se mění. Jsem součastí nového klanu. Kdyby někdo chtěl více echo, prosím, ať mi napíše in-game na nick --HTC--Leonel

 

Děkuji za pochopení a přeji příjemné herní zážitky. 

Leo.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, doufám že ne nabídka stále aktuální jelikož mám velký zájem o členství. Dovolím si o sobě říct ze jsem velmi aktivní hráč bohužel po nějaké té době mě přestává bavit hrát s random hráči a tak doufám že by mě tento klan mohl s tímto problémem pomoci.

-S pozdravem Jarasyky  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zdravím, umm... našlo by sa ešte miesto vo vašom klane? Mala by som záujem sa k vám pridať ^^' Som ešte taký pomerne nováčik, tak som dúfala, že by ste mi mohli ukázať nejaké triky a dať dobré tipy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím, po delší pauze jsem se opět připojil na warframe a proto bych se chtěl zeptat jestli je nábor stále aktuální, kvůli dlouhé pauze si připadám spíše jako nováček, nicméně hra mě baví a určitě bych si ji rád užil s více hráči. Není to ono hrát sólo nebo s randomem.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím!

 

S kamarátom sme začali Warframe začali hrať len nedávno a radi by sme sa pridali to aktívneho kolektívu. V prípade že sa nábor opäť rozbehne by sme sa radi pridali! Obaja sme viac-menej začiatočníci, ale už máme nejaké to know-how. 

Nicky sú Dekkerr Blebicek

Ďakujeme!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...