Jump to content
  • 0

Rhino czy Nekros - Prime i rozterka


Gezaar
 Share

Question

Cześć!

Gram co prawda dopiero od kilku dni, ale na bieżąco oglądam różne materiały i wchłaniam wiedzę. Przymierzam się teraz do jednego z dwóch wspomnianych frame'ów tj. Rhino i Nekros (oba w wersji prime) i tu pytanie - co jesteście w stanie polecić? Tak z doświadczenia. Zawsze grałem w różnych MMO postaciami bardziej tankowymi (nawet jak support to musiał być twardy), aczkolwiek nie stroniłem od tych bardziej squishy. Pytanie co da mi więcej funu/będzie bardziej przydatne dla grupy oraz czym będę w stanie solo pokręcić.

Czy może ktoś dać porady odnośnie modów/broni na którąś z wymienionych postaci?

Edited by Gezaar
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pytanie co da mi więcej funu/będzie bardziej przydatne dla grupy oraz czym będę w stanie solo pokręcić.

Oba spełniają te wymagania. Na twoim miejscu brał bym Nekro. Według mnie będzie bardziej przydatny.

Desicrate daje szanse na dodatkowy drop co zawsze jest wielce przydatne. Natomiast odpowiednio zmodowany Shadow of the Dead daje niezłą redukcję obrażeń.

Dodatkowym plusem jest to, że Nekros prime zjaje*****e wygląda:D

Roar Rhino oczywiście jest bardzo pomocny ale większość misji można zrobić bez niego.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tylko, ze rhino prime ma wiekszy pancerz, ktory jest skladowa iron skin, dzieki czemu mozesz o wiele bardziej podkrecic ta umiejetnosc niz u zwyklego rhino. buff nekrosa prime nad nekrosem nie maja takiego znaczenia w umiejetnosciach. dodatkowo rhino prime jest niedostepny, a wszystkie czesci do niego kosztuja cos okolo 400 platyny.

btw, jak grasz od paru dni, czy wiesz ze wersje prime maja ograniczenia rangowe (im wiecej broni, wf, towarzyszy itd expisz do 30lvl, tym wyzsza masz range)?

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...