Jump to content

Redineer


-RR-DemiZ
 Share

Recommended Posts

Liderzy:

-RR-DemiZ

QJayy

-RR-Daemi

 

Platforma:

"Nazywali ich Redineer... Skalani pychą i grzechem. Niosący nowe rządy..."

Wygnani po śmierci Margulis Tenno dryfujący wśród ruin, wezwani jednym krzykiem jednoczą się znowu, aby wspólnie walczyć o swoje miejsce we wszechświecie doszczętnie dominując wszelkie przeciwności.
Jesteśmy klanem burzy o ściśle zorganiozwanej strukturze rządu.
Bla bla - nuda. Przejdźmy do konkretów.
Oferujemy:

  • rozbudowane dojo (tak, da się zgubić)
  • brak komunizmu i totalitaryzmu
  • bar
  • darmowe zdjęcie z bałwanem
  • ponad 90 % schematów
  • system akademii (mentorstwo, kształcenie początkujących graczy)
  • prywatny klanowy teamspeak
  • eventy klanowe
  • system sprawiedliwej hierarchizacji i awansu
  • wspólne łowienie rybek
  • brzant na start (to nic że nie wiecie,dowiecie sie co to jest)

Teamspeaka nie wymagamy, jest on jednak obowiązkowy, jeżeli gracz ma zamiar uczestniczyć w życiu klanu oraz eventach. Klanem zarządza 3 osobowa rada (2 Sinnerów oraz Cultist). Są to osoby w 100% dostępne do dyspozycji każdego gracza, niezależnie od sprawy. Jesteśmy ludźmi z dystansem i dużym poczuciem humoru (jednak jak wszystko - ma swoją granicę). W klanie surowo dbamy, aby każdy był traktowany z szacunkiem, wszelkie objawy poniżania są karane w sposób rygorstyczny. Jesteśmy nie tylko graczami, a stanowimy mini społeczność, w której integracja opiera się także poza światem wirtualnym.

Zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestem stosunkowo nowym graczem, gram niecały tydzień. 20 lat na karku, ts oczywiście posiadam. Dużo czasu spędzam przed komputerem, więc nie powinno być problemów z moją aktywnością w grze.

Link to comment
Share on other sites

Siemanko. Kiedyś grałem w tą zacną gierke i powróciłęm i szukam klanu w którym mógłbym pograć w towarzystwie itp. ts/discosrd to nie problem. 20 Wiosen na karku więc tu także nie widzę problemu. Jesli nie mam wychodnego to zwykle siedzę przed pc więc i tu nie widzę problemu. 

Edited by vertex4v
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...