Jump to content
  • 0

Wykryto ograniczony NAT. Nie wykryto ani UPnP ani...


payer0
 Share

Question

Wykryto ograniczony NAT. Nie wykryto ani UPnP ani NAT-PMP. Prosimy o przekazanie UDP Porty 4950 & 4955 do 192.168.0.103.

W grze mam zaznaczone te dwie opcje, w routerze mam włączone UPnP, ale dalej wyskakuje ten komunikat

Co dziwne moge grać z innymi graczami, ale czuję że jestem ograniczony o jakieś funkcje

Jak to naprawić

Edited by payer0
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Standardowo: Sprawdź ustawienia routera (usługi UPnP lub odblokowane porty) lub skontaktuj się ze swoim dostawcą internetu.

Jednak chciałbym zadać mimo wszystko dwa pytania:

  1. Jaki dostawca internetu?
  2. Błąd występował już wcześniej czy pierwszy raz się pojawił?
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dostawcą jest Multimedia, a błąd wcześniej nie występował (wcześniej czyli kilka miesięcy temu). Wczoraj postanowiłem że wezmę zagram, i tak zaskoczony zostałem.

Próbowałem odblokować porty ręcznie, ale błąd dalej wyskakuje (nie mogłem odblokować dwóch tylko jeden, nie wiem czemu)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Założę się, że problem jest spowodowany przez dostawcę internetu. W moim przypadku  Play nie rozgłaszał publicznych IP co powodowało ograniczenie. Polecam ze swej  strony VPN.  Nie tylko rozwiązuje problemy z dostawcą, ale omijasz problemy z aktualizacjami jak na przykład tą ostatnią. Koledzy musieli jeszcze raz instalować klienta  a ja po prostu włączyłem VPN. Niestety rozwiązanie jest dość kosztowne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...