Jump to content

Wt Clan Turk Topluluğu

macit35
 Share

Recommended Posts

Hoşbulduk evet zaten amacımız sohbet muhabbet keyif halinde takım halinde eğlenmek

S.A Raidcall numarasini gönderirsin bana sana bi samet  Muhakak ugrarim.

ayrica da Teamspeak3 lazim olursa ben yardimci olabilrim!

@TekdisiKalmisTenno: Saaten ilk Türk clani Warframe de olduguna göre ve benim Türk olduma göre gelecem yer beilidir xD.

Hayirli Günler.

teşekkürler ilk mesajımda konuda ID yazıyor :) girdiginde yetkililerle konuş gerekli işlemleri yapacaklardır ben olasam bile :)

Raidcall  : Bu ID :6540406 ile sunucumuza gelebilir, yetkililerle konuşabilirsiniz.

Edited by macit35

*Oyundaki nick:Fulgur9
*Gerçek Yaşamda ki Adınız:Berkay ÖZCAN
*Yaşadığınız Şehir:  İStanbul
*Yaş ve Cinsiyet:erkek
*Mesleğiniz:öğrenci
*Oyundaki Rütbeniz (Master Rank):4
*Günlük Ortalamama Online Süreniz:2.5-3
*Clana giriş Amacınız:iletişim kurarak  oyun oynamak
*Daha önce kayıtlı olduğunuz clan (varsa):deadly alliance-lost brotherhood
*Clan kurallarını okudunuz mu ? :evet
*Eklemek İstediğiniz:hem  destek hemde saldırı özelliklerine ayak uydurabilirim

Ben bir şey soracaktım.Şimdi raidcall programı zorunlu demişsiniz de oradan konuşmak zorunlu mu indirip sadece odada olsak konuşulanları duysak etsek ama konuşmasak olur mu çünkü ev ortamından dolayı pek konuşamıyorum program aracılığıyla.

Ben bir şey soracaktım.Şimdi raidcall programı zorunlu demişsiniz de oradan konuşmak zorunlu mu indirip sadece odada olsak konuşulanları duysak etsek ama konuşmasak olur mu çünkü ev ortamından dolayı pek konuşamıyorum program aracılığıyla.

olur ancak sizin için sıkıntı olabilir tam takım oyunu yasayamassınız siz bilirsiniz gelin ortamımızda bulunun

*Oyundaki nick:Levaef
*Gerçek Yaşamda ki Adınız:Ulaş Deniz AKYÜREK
*Yaşadığınız Şehir:İstanbul

*Yaş ve Cinsiyet:17/Erkek
*Mesleğiniz:Öğrenci
*Oyundaki Rütbeniz (Master Rank):14(Kastettiğiniz warframe rankı ise)
*Günlük Ortalamama Online Süreniz:10 saat veya daha fazla ancak oyun sürem en fazla 3 saat
*Clana giriş Amacınız:Takım ruhu ile daha zevkli bir oyun
*Daha önce kayıtlı olduğunuz clan (varsa):
*Clan kurallarını okudunuz mu ? :Evet
*Eklemek İstediğiniz:Oyun bilgim çok fazla değil zaten 2 aya yakın bir süredir pek fazla girmedim gelen Türkçe yama ile birlikte yeniden başlayacağım.Tek başıma oynayıp sıkılmaktansa klan içi yardımlaşarak oynamak çok daha iyidir.

ismim gokhan yaş 37 oyuna yenı basladım online surem uzundur haftasına gore degişir işimden dolayı bi hafta gunduz bir hafta gececiyim daha onceki oynadıgın online oyunlar knight -silkroad -nfs world-combat arms -world of tanks -mars online ve simdide burdayım oyundan anlaya biriyim ama bu oyun cok farkli ve cok karısık suan platium aldım dual vastos -paris-bashe char aldım lvl 3 ortus almayı dusunuyorum ama tecrube kilitli diyor bana bu oyunu ögretecek sabırlı insanlar arıyorum muhabbetim iyidir :D diger online oyunlarda  charların var ama bıraktım simdi burdayım formu doldurma gereksinimi duymadım yeterince kendimi anlattıgımı sanıyorum clan amacı muhabbetir cok sukur oda elimden gelir bana modları kartlartı birlestirmeyi kısaca oyunu ogretecek sabırlı arkadaslar arıyorum teamspeak 3 kullanıcısıyım raidcall cok kısa kullanım unutmus olabilirm raidcall girerrim konusurum kabul edip etmemek size kalmıs kolay gelsin ayrıca bole bi muracat istediginize gore oyunu ve dostlugu ciddiye aldıgınızı dusunerek size muracat etmek istedim lvl dusuktur yenı basladım dedim gibi ama charımı gerek sekilde dizerim kolay gelsin....

*Oyundaki nick: Forzags
*Gerçek Yaşamda ki Adınız: Kaan ÖZLER
*Yaşadığınız Şehir: İZMİR
*Yaş ve Cinsiyet:23 / Erkek

*Mesleğiniz: Bilgisayar Ve Cep Teknik Servis  
*Oyundaki Rütbeniz (Master Rank):  Yeniyim ONBAŞI
*Günlük Ortalamama Online Süreniz: Sabah 10 Akşam 11 çalıştıgım için geceleri 1-2 saat 
*Clana giriş Amacınız:oyunu ögrenmek ,bilgi paylaşımı yeni insanlarla tanışmak, sohbet
*Daha önce kayıtlı olduğunuz clan (varsa): hayır 
*Clan kurallarını okudunuz mu ? : Evet
*Eklemek İstediğiniz: world of tanks, kinght online , silkroad online , battle of immortals , gunz online 

oyunlarını oynadım.  Raid Call,teamspeak ve gsc  programlarr bilgisayarımda yüklüdür. Sesli sohbet Benim için daha iyi olur Şimdiden teşekkürker