Kracken

Hunter
 • Content Count

  3,528
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,790

4 Followers

About Kracken

 • Rank
  Tenno Operative

Recent Profile Visitors

3,538 profile views
 1. Kracken

  Localization error

  That English string wasnt integrated or translated... I wouldnt call it a error
 2. Kracken

  UI Icons Disappears

  Fix the picks (and host them on imgur)
 3. Kracken

  Fondery bug with lot of crafts at same time

  Server hickups... I also got those when doing one cragtings
 4. Wybaczcie że nie poprawiam/uaktualniam tego faq, czekam z aktualizacjami na "Fortunę cz.2"
 5. Kracken

  Kolor celownika.

  Wracam do tego temu z pewnym niezrozumieniem ze strony op.. celownik sam w sobie ma delikatną czarną obwódkę przy moich ustawieniach. Byłbyś wstanie pokazać nam jak to jest widoczne "na śniegu" u ciebie, może masz coś nie teges z ustawieniami graficznymi ?
 6. Its a free market ... If both parties agreed to the price before the trade (if you have a proof there was an agreement) - you wont be punished. But don't get your hopes up that you wont be after an "x" times of it.
 7. Kracken

  Platyna

  "Odbiór" jest umownym potwierdzeniem otrzymania zniżki, bo wspomniane 48h liczone są od samego momentu otrzymania zniżki na pojedynczy zakup platyny.
 8. Kracken

  Kolor celownika.

  Koloru celownika nie da się zmienić. Jednakże - jego kolor zmienia się na czerwony kiedy wycelujemy w przeciwnika, a niebieski jeśli w sojusznika. Mówiąc szczerze to w jaki sposób celownik wygląda - biały czy nie - kompletnie nie przeszkadza w grze - a mówię to z doświadczenia grając niemal 2-3h dziennie na samym Orb Vallis od czasu dodania tej krainy.
 9. Kracken

  Pytania powracającego gracza

  Masz gniazda Warframe, broni, pojazdów, towarzyszy, gniazda stazy... mam wymieniać dalej ? Najlepiej screenshoty
 10. Kracken

  Pytania powracającego gracza

  Nigdy nie istniało - jedynym limitem jest ilość przez ciebie posiadanych gniazd sprzętu - które nadal kupuje się za platynę. Jak pisałem - pokaż co masz a będziemy wiedzieć co zmienić
 11. Kracken

  Pytania powracającego gracza

  1. Z punktu widzenia fabularnego nie masz "odblokowanych planet" a tylko dostęp do misji na nich. Dodatkowo każde złącze daje dostęp do przedmiotów, schematów a nawet zadań (nagrody są wymienione w opisie złączy). 2. Zgaduje że wszedłeś na węzeł zwany Mrocznym sektorem lub na Arenę - to specjalne miejsca które wymagają od gracza "nieco więcej". Obecnie odczuwalne trudności z walką z przeciwnikami rozpoczyna się dopiero na poziomie przeciwników z poziomami powyżej 100 (bez dodatkowych modyfikatorów). Aby lepiej ocenić twoją sytuację dobrze by było abyś pokazał jak zmodowany jest twój sprzęt. 3. Czy chcesz się zająć zadaniami czy nie zależy od Ciebie - ale znaczna ich cześć jest powiązana z procesem poznawania świata.
 12. Kracken

  Infinite Loading Screen

  It happens when you alt-tab the game
 13. Kracken

  Szukam broni która zastąpi moją

  Koniecznie długi miecz czy dowolna broń biała ? Jeśli dowolna to moimi propozycjami są: Kreska, Anku, Cassowar, Nikana Smoka, Krohkur, Krohkur Podwójny.
 14. Paracesis acquire its max rank of 40 lvl after it get 5 forma (gain 2 on each forma)