Kracken

Hunter
 • Content count

  3,465
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,768

4 Followers

About Kracken

 • Rank
  Tenno Operative

Recent Profile Visitors

3,337 profile views
 1. Próbowałeś optymalizacji?
 2. Kracken

  Polska wersja językowa

  Linkowanie przedmiotu w czacie jest po stronie DE - nie tłumaczy. LINK bierze nazwę przedmiotu - nie jego ID - i dlatego nie jest możliwe na wysyłanie linków np pospolitych modów, kluczy, przedmiotów itp między wersjami. Riveny są "specjalne" pod tym względem bo nazwy broni są w większości zunifikowane na wskroś wszystkich wersji językowych [nazwa broni + nazwa właściwości]. W większości... bo np FLUX RIFLE czy POX ma wszędzie inną nazwę i linkowanie np z wersji angielskiej na włoską już może nie będzie możliwe. Twoja prośba od strony tłumaczy NIE MOŻE być zrealizowana - bo prosisz o część kodu gry - nie tekstu w grze.
 3. Kracken

  Polska wersja językowa

  Proszę zgłaszać błędy tłumaczeń w tematach w tej części sub forum https://forums.warframe.com/forum/73-localization/ Mody riven broni białej... tu wkradł się błąd od strony kodowania - nie tłumaczenia. Przekazuję... Co sugerujesz w wypadku Reliktów? Tu jest w rachubę wchodzi składnia i dla wspomnianego reliktu Neo w angielskim jest [NEO S1 RELIC] gdzie dla w języku polskim słowo relikt przechodzi przed erę i znak reliktu.
 4. Kracken

  Problem z grafika!

  1. kiedy ostatnio robiłeś optymalizację przez lauczera ? 2. Kiedy ostatnio robiłeś aktualizację sterowników?
 5. Kracken

  Problem z Generałem Sargas Ruk'iem

  https://forums.warframe.com/forum/27-mission/ <- ta część forum do tego typu zgłoszeń I brakuje tu głównie jednej rzeczy... REPRODUKCJI błędu (czyt. jak otrzymać dany efekt)
 6. Kracken

  Inaros bug

  Czy posiadasz ów naczynie(nowe) w ekwipunku? czy jest widoczny piktogram na naczyniu na statku (jeśli istnieje) ? Czy dezaktywacja i ponowna aktywacja zadania pomogła ?
 7. Kracken

  Coming Soon: Devstream #114!

  1. Will we see Gram Prime wielder aka "I don't wanna Drag on this any longer" 2. Will 1. have prime Trailer? 3. Will we see "Proto" weapons(skins) mentioned sometime ago implemented in the game (in form of mini event) ? 4. Minigun? 5. What happened to mandatory mod rework? 6. Will we ever get back the back flips (after wall run) and obstacle jump aka vaulting ? 7. Will you ever block the ability to give someone a "Taxi" ?
 8. Kracken

  [DE]Aidan's Departure: Goodbye and Thank You!

  Farewell Friend. You will be always a Tenno to us.
 9. Kracken

  Twitch Prime Bug

  ask tech support. forum cant help
 10. Kracken

  riven mode price

  Estimate its price with riven.market.
 11. Kracken

  how do you get to eurasia and everest?

  And you still have Plains still locked ? Maybe ending Saya's Vigil will clear that problem
 12. Kracken

  Losowe sytuację w misjach

  Jak dobrze rozumiem to natrafiłeś na oddział śmierci od Cefalona Sudy (syndykat). Każdy syndykat u którego jesteś grubo pod kreską może wysłać na ciebie swoje jednostki, pospolicie nazywane oddziałami śmierci. Do oddziałów zarówno należy sam stalker, G3 oraz Zanuka. Ale ta trójka nie jest związana z syndykatami.
 13. For me its not tied to Isaah alone but to All Dax.
 14. Kracken

  Skiajati comparison to nikana

  We will know for sure when Melee rework (melee 3.0) hits
 15. Kracken

  Keyboard layout indicator

  I'm not fallowing... What recent update changed in that subject? Your current in-game Keyboard is the the same as the system is currently using. Or i'm wrong?