Kracken

Hunter
 • Content Count

  3,497
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,774

4 Followers

About Kracken

 • Rank
  Tenno Operative

Recent Profile Visitors

3,462 profile views
 1. Kracken

  Garuda Feedback and Discussion

  I agree - and here is something similar:
 2. Kracken

  UI getting stuck

  A report is most useful if you provide information on how you get your UI to lock itself. Also pepare your ee. Log when it happens
 3. Kracken

  POV stuck on left shoulder

  Presing H (if you havent change it that is) should change the side from left to right
 4. Kracken

  Riven Mod not appearing in mod table

  Dex Dakras riven not appearing for Akmagnus IS correct... BUT... on the second screnshot where you have you can see 2 out of 3 rivens this is incorrect.
 5. Kracken

  Ignoring a player doesn't block trade requests.

  ignore function work only for chat messages and nothing else...
 6. Kracken

  Warframe Custom Key Blinding Error

  What is your kayboard laguage? And use imgur for hosting the img files
 7. Kracken

  Nie dostałem nagrody

  Jeśli nie ma ich w ekwipunku (zakładka wyposażenia) zgłoś się do pomocy technicznej Przy okazji podaj im z kim robiłeś tą misję jeśli to możliwe.
 8. Kracken

  Profile XP tracking bugged ?

  Profile was never a trustworthy source of this kind of information... Also... why would you use exp gains for focus ?! Isnt operator page for it ?
 9. Kracken

  steel meridian general rankup glitched

  you need to create the part. Any sindicate that want a part wants a builded one - not a blueprint
 10. Kracken

  Kłopot z Nowy, Obcym (cele syntezy)

  Misja sabotażu jak najbardziej nadaje się na to. Będąc już na misji wyciągnij skaner syntezy i szukaj śladów kierujących cię do celu syntezy. Jeśli ich zabraknie w pierwszych dwóch /trzech "pokojach" znaczy że nie pojawi się na misji - zrestartuj ją. Ślady wyglądają tak:
 11. Kracken

  Kłopot z Nowy, Obcym (cele syntezy)

  Zanim dam radę spytam o pewien szczegół - Posiadasz w pasku sprzętu Skanery syntezy ?
 12. Kracken

  Stare przedmioty

  Solstice Salix Syandana jest przypisana do świąt... I powinna wracać w święta... Tak samo jak palety kolorów świątecznych czy skórki dnia umarłych wracają w okolice świąt do których są one przypisane... Nadal pytam o listę przedmiotów, które implikujesz...
 13. Kracken

  Stare przedmioty

  Huh?! Platine syndana jest w paczce Rhino Palatine. Jesteś pewny że czegoś nie pomyliłeś ?! Jesteś wstanie wymienić "WSZYSTKIE" przedmioty o które implikujesz?
 14. Kracken

  Coming Soon: Devstream #117!

  Asking about crossplay is still too early... So... Melee 3.0 - how far the work went? Can we get a minigun? Riven disposision... Will it become "fluid" (self adjusting). Can we expect riven disposision adjustment? When past event will come back in forms of events? (those are needed for lore sake) Can chroma get some tweks? (mainly for changing element on mission, changes to spectral scream, and Little buf to vex)
 15. Kracken

  Zakup warfrme

  Jestem skłonny częściowo się z tobą zgodzić. Khore zdobywa się na rzezi sanktuarium, która sama w sobie wymaga od gracza już wysoko rozwiniętego sprzętu. Część występuje na 8 strefie tej misji i przeważnie gracze po niej kończą. Kota khory musisz tak samo formować jak normalnego sierściucha aby był do czego kolwiek przydatny. A jak dobrze rozumiem... Masz problem ze skanami dzikich kavatow... Serio?! Archwing.. gracze o ile strasznie narzekają na ten tryb i sprzęt, nie jest go specjalnie dużo... Raz rozwinięty AH i broń od niego do 30 poziomu wystarcza dla większości wymaganych od niego zadań(bez formy, ale oczywiscie zmodowany). Śmiem twierdzić że nie ma takiego frama którego "szalenie trudno zdobyć". Pomijając czynnik cierpliwości oczywiście. Na wszystko trzeba po prostu zapracować. Jeśli już mam wyliczyć które warframy że względu na RNG są najtrudniejsze do zdobycia to: ash (z maniaków grineer) , ivara(misję infiltracji) , oberon(z eximusow), vauban (z alarmów). Ze względu na typy misji / gdzie się zdobywa części: harrow, octavia, khora. Ze względu na ilość części: equinox (6 części). "Bo się ludziom nie chce farmić": atlas (Archwing), mesa (klucze alada v), revenant, gara, wszystkie prime. Te jednak trudności nijak się jednak mają do tego jak trudno zdobyć np War'a czy Brakk'a. @RobsonnPLL decyzja jest twoja...