Kracken

Hunter
 • Content count

  3,406
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,713

4 Followers

About Kracken

 • Rank
  Tenno Operative

Recent Profile Visitors

3,137 profile views
 1. Kracken

  PC & PS4

  Tzw cross (platform) play nie jest możliwy dopóki wersje nie są zsynchronizowane, a do tego raczej szybko nie dojdzie. Ponad to Sony blokuje cross play na swojej platforma (a przynajmniej to czynił). Jeśli pytasz o przeniesieniu konta z konsoli na pc i wice versa też nie jest możliwe. Tylko ku uprzejmości właścicieli platform było to możliwe i umożliwiłi. Nie ma planów /wieści aby Sony czy Mikrosoft aby takie akcje kiedykolwiek powtórzyli.
 2. Kracken

  Problem ze złączem wenus

  Każda broń posiada 8 gniazd na mody, dodatkowo bronie białe gniazdo na postawę, każdy Warframe posiada 10 gniazd na mody plus gniazdo na aurę i gniazdo exilus,.. Jedynie co cię może ograniczać ... to brak punktów na mody, które zdobywasz wraz z poziomem przedmiotu.
 3. Kracken

  Bestie Sanktuarium 22.20.3 - bugi

  Kiedy oststnio robiłeś optymalizację?
 4. Kracken

  Problem z Saryn

  Nie można rzucać już zarodnikow na linienie - więcej o tym w najnowszej aktualizacji. Na przeciwnikach powinny jednak pokazywać się zarodniki jeśli są pod ich działaniem.
 5. Kracken

  Ranking graczy

  Ranking dotyczy wyłącznie osiągnięć na misjach - nie ma takowego od wysokości MR.
 6. Kracken

  Riveny

  Dorzucę tylko swoje dwa grosze bo ludzie często popełniają pewien błąd... osoby często szukają dosłownie takiego samego rivena na serwisach jak ten co chcą sprzedać... to jest nie tylko błąd... ale znalezienie takiego samego rivena graniczy wygraną w lotka. Te strony pomijając oczywiście doskonałą platformę na sprzedaż / kupno, powinno się przy jej pomocy ESTYMOWAĆ cenę rivena którego chce się sprzedać.
 7. Kracken

  Melee: Present and Future goals!

  I think that melee should go through Walls - but "SOFT" Walls such as fences- in the same manner like punch through in main/secondary weapons work.
 8. Kracken

  Tryb offline

  czy dostajesz jakąś wiadmość po wejściu na czat ?
 9. Kracken

  Kiepska ta gra.

  jeśli nawet komenda /unstuck nie działa - postępuj wg zaleceń tego tematu
 10. Kracken

  New GPU Particles and goodbye to PhysX FX!

  what other wonders can Evolution engine do ?
 11. Kracken

  Coming Soon: Devstream #110!

  1. Will we see "Proto" weapons mentioned sometime ago implemented in the game (in form of mini event) ? 2. When will we get the "Nodashi" ? 3. Minigun? 4. What happened to mandatory mod rework? 5. Will we ever get back the back flips (after wall run) and obstacle jump ? 6. Sentient weapons? 7. Will you ever block the ability to give someone a "Taxi" ? 8. Will you address the problem of "how unfriendly/overwhelming" the game is for new players ? 9. Any new quest ?
 12. Kracken

  Sanctuary Onslaught - Feedback for REAL ENDGAME

  I hope that those "freak" mods arent the main rewards there ....
 13. Kracken

  Account Stuff

  yes it is. its called boosting and its banable