Jump to content

Aktualizacja 23.10.3 - Bugi


JohhnyBravos
 Share

Recommended Posts

Witajcie po pewnej przerwie i przynoszę nową paczkę błędów;

- Sortie na Uranie z tylko bronią białą dało efekt, że każdy nosił broń białą zwykłą i broń białą archwing (nosił obie na raz, ale mógł używać tylko broni Warframe)

- Ragequit hosta w  nowych elitarnych misjach na obronie daje taki efekt, że nie widać na mapie celu obrony

- Migracja hosta w nowych misjach często daje instant death (może dłuższa nieśmiertelność, albo zamrożenie rozgrywki, póki nie wymigrują wszyscy)

- Skaner Simarisa się często zacina i nagle zaczyna strasznie powoli robić skan (kiedyś też tak się zdarzało, ale nie tak często)

- Ragequit hosta w survivalu na elitarnych misjach raz zmieniła mi konfigurację Chromy na C (która była bez modów)

- Przechwytywanie przekaźników na Europie się buguje i wrogowie wychodzą tylko przy przekaźniku C

 

Na razie wszystko co zapamiętałem, ale jak zawsze coś dopiszę.

 

Po za bugami mam mały pomysł, żeby osoba umierająca w elitarnych misjach kończyła grę od razu, ale w każdej chwili mógłby by być ktoś dorekrutowany, więc każda misja mogłaby być nieskończenie długa (np. jedna osoba mogłaby by grać 50 fal obrony, 2 osoby 40 fal, 1 osoba 34 fal, ale po każdej zawsze dochodzi kolejna osoba podtrzymując stan 4 graczy non stop). 

Link to comment
Share on other sites

Nowa spirala ekwipunku nie zapamiętuje kolejności, w której włożyliśmy sprzęt i po wyjściu z arsenału przywraca wszystko do stanu, jaki "wymyśliła" sobie po aktualizacji. W związku z tym trzeba się od nowa uczyć przypisanej od "zawsze" klawiszologii.

 

Link to comment
Share on other sites

Do tego skaner w spirali się często buguje (wyskakuje tryb bez broni i skanera), przez co trzeba go schować i wyjmować tak długo, aż da się wyjąć skaner.

Wszystkie figury corpus i grineer na moim statku nie mają broni w dłoniach.

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

Przed chwila robiłem relikt na Voidzie - niby nic wielkiego obrona mobilna lvl 40-45. Problem jednak był taki, że moby mimo wyświetlanego lvl 40-45 moby zadawały więcej dmg niż 110 lvl-owe na Sortie. Nawet Rhino pod iron skina był rozwalany na 2-3 strzały, jakby dmg mobów był na poziomie ponad 155 (taki testowałem na symulatorze), jakby wyskoczył błąd skalowania dmg przeciwników.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Często powtarzającym się błędem (kiedyś był mniej, ale teraz jest co drugą misję) od 2 tygodni jest to, że buguje się opcja przeskoczenia animacji wstępu (zeskoczenia na starcie). Jeżeli się przeskoczyło animację w wodzie na Uranie, archwing jest z normalnymi broniami i nie da się wyjść z wody.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...