Jump to content

Szukamy klanu (ale nie każdego :))


deeveejay
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim,

post o tyle nietypowy, że piszę w imieniu zarówno swoim jak i kolegi, dlatego ewentualnie odpowiadając na niego czy wysyłając nam pm w grze, proszę brać pod uwagę nas obu.

Jesteśmy dwoma starszymi panami po 30-tce 😉 i doświadczonymi graczami Warframe, gramy razem od blisko 8 lat w różne gry. Przez te lata mieliśmy okazję grać zarówno w PVP, w tym na poziomie rozgrywek "ligowych" (Team Fortress 2 i liga ETFL), ale głównie przyciąga nas coop (i tutaj mógłbym wymienić masę tytułów, jak np. L4D2, Killing Floor, różne tower defensy, strategie itd.). Wiele godzin poświęcamy także tytułom singleplayer (ja np. Path of Exile - gram bez gildii, kolega EuroTruck Simulator), ponieważ gramy dla przyjemności, a nie po to, aby zrealizować jakieś cele "bo trzeba". Co nie znaczy ze unikamy grindu (dosyć oczywiste, jeśli mówimy o Warframe).

Nasze podejście do gry jest dość specyficzne i warto tutaj zaznaczyć, że traktujemy grę "poważnie" w tym sensie, że nie unikamy contentu endgame'owego, ale lubimy sobie przy tej okazji porozmawiać o różnych rzeczach, a bardzo często porobić także jaja. Nie mamy też nic przeciwko casualowemu popykaniu np. szczelin Lith czy po prostu pobieganiu po mapkach otwartych. Obaj lubimy także (nie dla zysku czy poklasku - mamy to w rzyci) pomagać nowym graczom w grach w które gramy. Ogólnie nasz styl to brak napinki, przy jednoczesnym min/maxowaniu możliwości jakie daje gra, ale nie kosztem życia prywatnego. Dlatego też nie gramy codziennie po wiele godzin (choć i takie sytuacje się zdarzają) i nie jest dla nas niczym niezwykłym przerwa od grania czy konkretnej gry na jakiś czas (patrz wyżej o tym, że gramy dla przyjemności). Aktywnie korzystamy z komunikatorów głosowych.

Aktualnie jeśli chodzi Warframe mamy taką sytuację: praktycznie w 90% we dwójkę doprowadziliśmy swój klan (o wdzięcznej nazwie nie0garniam) do ranku 10 (zbadane wszystko poza Ignis, tematami zwiazanymi z PVP (solar raile) i paroma kolorkami z Fortuny), oczywiście MR26. Generalnie w tej grze raczej nikomu udowadniać niczego nie musimy i nie zamierzamy 😉

Jeśli chodzi o motywację, dla której szukamy klanu, to dostęp do nieco liczniejszej niż 2 osoby 😉 ekipy, która może być zainteresowana farmą czegoś tam, contentem typu Tridolony, Profit-Taker, powerfarma relików itp. w sposób zorganizowany (public jest ekhm... słaby...), wreszcie jesteśmy chętni na pomoc mniej doświadczonym graczom, bo zwyczajnie sprawia nam to frajdę.

Nie interesuje nas na pewno klan pryszczatych nastolaków, z "wodzem" który ma wzmożone mniemanie o sobie i chciałby komuś udowadniać swoją dominację, bądź egzekwować jakieś durne "obowiązki" klanowe czy wymuszać coś na zasadzie "to gramy, a tego grać nie wolno".

Jeśli któryś z polskich klanów jest zainteresowany zrekrutowaniem nas w swoje szeregi, to zapraszam poniżej na forum, lub na pm w grze, lub na Steamie, gdzie chętnie udzielę dodatkowych informacji lub odpowiem na ewentualne pytania.

mój profil (gra, Steam): deeveejay

profil kolegi (gra): Blurporator

 

 

Edited by deeveejay
Link to comment
Share on other sites

Szukacie klanu bez względnych zobowiązań... i bez spiny... to mogę wam obojgu zaoferować, a także więcej... Jeśli waszym nadrzędnym celem jest gadanie przez komunikator głosowy to tego wam nie zagwarantuję, bo mój klan powstał z myślą, by absolutnie nie zmuszać ludzi do tego typu konwersacji. Mamy własny discord lecz czy na nim z kimś pogadacie oprócz was... no jeśli zachęcicie pozostałych to czemu nie.

Od siebie oferuję wam obojgu to co mam w swoim temacie rekrutacyjnym... reszta zależy od was... wymagam tylko wspólnej gry i zabawy z pozostałymi a także logowania się minimum raz na miesiąc... o czym nie wspomniałem w swoim poście to fakt, że jesteśmy także częścią sojuszu Stand United od jakiegoś niedługiego czasu. Klanów w sojuszu jest cztery... my jesteśmy najwięksji ale nie jesteśmy leaderami sojuszu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...