THeMooN85

PC Member
 • Content Count

  1,249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,424

1 Follower

About THeMooN85

Recent Profile Visitors

3,776 profile views
 1. THeMooN85

  Gdzie znajdę spis przedmiotów w Prime Vault

  https://warframe.fandom.com/wiki/Warframes_Comparison# Release dates > Prime > sort by Vaulted. A jakbyś chciał "wiedzieć" co następne będzie prime to: Release dates > Original > sort by Release Date. I tak... Następna Prime będzie Equinox Po czym dwa kolejne męskie frame'y Atlas i Wukong Po czym dwa kolejne żeńskie frame'y Ivara i Titania Po czym dwa kolejne męskie frame'y Nezha i Inaros Po czym dwa kolejne żeńskie frame'y Octavia i Gara Po czym dwa kolejne męskie frame'y Nidus i Harrow Po czym dwa kolejne żeńskie frame'y Khora i Garuda Po czym dwa kolejne męskie frame'y Revenant i Baruuk Po czym dwa kolejne żeńskie frame'y Hildryn i "Wisp"
 2. THeMooN85

  who is Nora Night?

  @Nora NightShe. 🙂
 3. THeMooN85

  Rozgrywka pierwszoosobowa

  Widzę, że następny członek forum usilnie próbuje forsować swój pomysł mimo wielu sprzeciwień opartych faktami. Zrozum, nie zagrasz w FPP Warframe bo devsi tego nigdy nie zrobią. Nie przekonasz się jak to jest i nie wyrazisz swojej opinii po zagraniu bo nie zagrasz w FPP. Tak jak @Rin-senpainapisał, masz FPP w snajperkach... chcesz wiedzieć jak się gra? Zagraj 20 fal obrony wyłącznie z przybliżeniem w snajperce i powiedz mi, że grało się super. Ciekawy jestem ile razy padniesz.
 4. THeMooN85

  Human OCTAVIA

  Japan version of game... art... anime loli... so obvious.
 5. THeMooN85

  A iOS reminder Shortcut for Eidolon Hunt

  that clock is little inaccurate. Try : https://clockofeidolon.com
 6. THeMooN85

  A iOS reminder Shortcut for Eidolon Hunt

  Once I did some Eidolons Hunt with guys who called me "low caps" (150+) they told me that the most trusted clock is on that site: https://tenno.tools/ The only thing that site is missing is... sound notification/popup message/reminder "the night is coming" and such.
 7. THeMooN85

  Rozgrywka pierwszoosobowa

  Absolutnie nie, o czym DE także nie raz pisało. A czemu nie? Wyobraź sobie jak wyglądałaby rozgrywka gdzie machasz czymś naprawdę szybkim przed "oczami" czy poruszasz się po mapie w bardzo dynamiczny sposób... nawet nie mając epilepsji czy światłowstrętu, po dłuższej chwili rozbolałyby się oczy i głowa od tego całego machania i skakania. Gra jest zwyczajnie niestworzona do trybu FPP. Jest zbyt dynamiczna.
 8. YES! We are bored as Hek! Still... where is Kingpin?!
 9. THeMooN85

  Rotacje...

  W przypadku przetrwania/survival będzie to: A : 5min znowu A : 10min B : 15min C : 20min W przypadku wydobycia/excavation będzie to: A : 1sze wydobycie znowu A : 2gie wydobycie B : 3cie wydobycie C : 4te wydobycie W przypadku dezercji/defection będzie to: A : 1szy skład (czterech uratowanych) znowu A : kolejny skład (następnych czterech uratowanych) B : 6 składów (następnych czternastu uratowanych) C : 8 składów (następnych szesnastu uratowanych) Inaczej sprawa ma się na Arbitrażach/Arbitration. Tam mamy nieco inną rotację i wygląda ona tak: ABCCCCCCCCCCCC... co oznacza, że mamy tylko jedną rotację A, potem B i następnie rotacje C w nieskończoność. Tu także należy zwrócić uwagę iż każda fala czy czas przetrwania jest podwojony i wynosi analogicne 10fal/min.
 10. THeMooN85

  Logowanie

  Nie.
 11. THeMooN85

  What is the most annoying enemy in WF?

  You! You when You don't cooperate with the rest of the team or stays far behind.
 12. THeMooN85

  Can I transfer my account?

  For the eternity... NO. How many time people will ask that question without even trying to use search!
 13. THeMooN85

  ROOMBABOT FOR OUR SHIPS!

  I need a bar in my ship... with stripers.
 14. THeMooN85

  Dekoracje w statku desantowym

  Dokładniej to sprzedać...
 15. THeMooN85

  rail-jack ship require a clan

  I hope it is... what's your problem? Don't want to join clan... made your own.