Jump to content

THeMooN85

PC Member
 • Content Count

  1,611
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,947

3 Followers

About THeMooN85

 • Rank
  Gold Hunter

Recent Profile Visitors

4,746 profile views
 1. OK, Venkę dałem jako broń tylko ze względu na skórkę... ale możesz to dowolnie zamienić na np... Gram Prime. Odpieram 🙂 Napisałem, że dla Tarana ważna jest broń główna z wysokim współczynnikiem Szansy Krytycznej, gdyż dzieli on z nią Critical Chance-Link. Tak, Taran jest tu niestety wymagany bo tylko na nim można użyć modów Szczepu. Build Nidusa nie jest "konkretny", jest mój... twój/wasz może być inny, jedynie jeden mod Szczepu jest ważny w tej konfiguracji 🙂
 2. Patrz mój komentarz wyżej.
 3. Tak czułem, że nie zostanę dobrze zrozumiany... Nie szukam porady, należę do niewielkiego odsetku ludzi, którym doradzać w tej grze nie trzeba, szukam opinii. Jeżeli jedyna opinia na jaką cię stać to "Jak Tobie pasuje to ok" to... dziękuję za opinię? Bardzo... konstruktywna. Nie serio... źle mnie zrozumiałeś... opinia opinią... ale krytyka jest mile widziana o ile jest konstruktywna (DE byłoby ze mnie dumne lol). Tak więc, proszę postaraj się skrytykować build który sobie wymyśliłem, postaw swoją ocenę, napisz co ci się podoba a co nie... nigdzie nie napisałem, że nie wezmę czyjejś opinii pod uwagę, napisałem że modyfikowanie nie wchodzi w grę bo rozbije mi zamysł tego buildu a także w przypadku zmiany polaryzacji slotów popsuje pozostałe konfiguracje.
 4. Cześć... Niedawno stworzyłem małego "potworka" i chciałbym poznać Waszą opinię... z tym, że chciałbym poznać opinię konstruktywną a nie "nie podoba mi się bo cię nie lubię". Mój build oparłem całkowicie na Secie "Szczepu" czyli Strain Set. Zawiera on build Nidusa, jego zainfekowanego kubrowa i pazury, czyli wszystko co otrzymało skórkę w zestawie Deluxe Skin dla Nidusa. Celem było stworzenie synergii między panem, psiakiem i bronią białą, a raczej modami na nich. Build Nidusa jest dość prosty z założenia, pozwala "spamować" skillami, zdobywać Ładunki Mutacji w dość szybki i efektywny sposób, bez martwienia się o energię czy o przetrwanie. Build Tarana skupia się głównie na obrażeniach krytycznych (tu warto założyć broń główną z jak największym współczynnikiem szansy obrażeń krytycznych, gdyż te są "współdzielone" z Taranem - Myśliwska Synergia). Oczywiście konieczne są tu mody Szczepu, by wykorzystać pełen potencjał tego Setu. Mod Ssawka można wedle uznania zamienić na mod Tratowanie, Reszta to przetrwanie. Build na pazury opiera się o mod Szczep Infekcji oraz o jak największy mnożnik obrażeń krytycznych. Ważne jest tu także okienko kombinacji by z każdym zadanym ciosem zwiększać obrażenia, więc zalecane jest używanie broni białej do zwiększania tych mnożników i szansy obrażeń krytycznych. Nie jest to nic trudnego, do pomocy mamy też pasywkę ze szkoły Naramon. Całość ma za zadanie zwiększać sobie nawzajem obrażenia wraz ze wzrostem mnożników i postępem w misji. Ok... powiedzcie (napiszcie), co o tym sądzicie... PS. Uprzedzając pytanie, polaryzacja V na modzie Szczep Pochłonięcia jest zamierzona, gdyż jest to build wchodzący w skład trzech (a nawet czterech) różnych konfiguracji.Musiałem tak operować polaryzacjami i modami na nich aby nie psuć pozostałych buildów. PS 2. Nie, modyfikowanie buildu/polaryzacji pod czyjeś widzimisię nie wchodzi w grę, bo psuje tak tą jak i pozostałe konfiguracje.
 5. ... a monkey with some... thing ... in hand?
 6. Jaśnie Pan wybaczy ale ja nie jestem częścią tej wspaniałej polskiej społeczności, która nie istnieje. "Kolega" wyżej opisał co i jak ale jeśli miałbym to skrócić do absolutnego minimum... Perrin lubi Lokę (i vice versa), nie ma też nic do Woalu... a Woal lubi Meridian (i vice versa) ale Meridian nie przepada za Loką i Perrin, więc Woal ma zonka. Mówiąc łopatologicznie... jak chcesz mieć cztery syndykaty na plus... Zrób Perrin i Lokę na maksa, potem załóż znak Woalu i wbij go na maksa... a Meridian będzie się wbijał pasywnie. Jak założysz ponownie znaki Perrin czy Loki to Meridian się obrazi. A jak założysz Meridian to Periin i Loka się "poobrażają"... Innymi słowy... utrzymywanie czterech syndykatów to mało efektywne rozwiązanie, bo zawsze jeden z nich się obrazi na resztę. Utrzymywanie dobrych stosunków z czterema syndykatami oznacza efektywne wykupywanie od jednego, mozolne zdobywanie "szacunku" u drugiego a trzeciego i czwartego lepiej nie dotykać. Trochę bezsens, jeśli jeszcze nie masz wykupionego wszystkiego u tych dwóch ostatnich. O wiele efektywniej w tym wypadku będzie nosić na przemian Lokę, Perrin i Woal, olewając obrażającego się Meridian. Jak już się nachapiesz u tych trzech... zmień stronę 😛 Hexis lubi Sudę (i vice versa), nie ma też nic do Meridian... a Meridian lubi Woal (i vice versa) ale Woal nie przepada za Hexis i Sudą, więc Meridian ma zonka.
 7. https://warframe.fandom.com/wiki/Syndicate?file=SyndicateRelationship.jpg https://warframe.fandom.com/wiki/Syndicate?file=Warframe_Syndicate_Rep_3.jpg Wrzucam ci linki do obrazków bo ludzkość ostatnio lubi wracać do hieroglifów. https://warframe.fandom.com/wiki/Syndicate A także link wyjaśniający co i jak, jeśli tego nie rozumiesz to skończyłem ci pomagać.
 8. Sam se wyceń... masz wszystkie potrzebne materiały i wiedze w powyższych komentarzach.
 9. Jeśli przełączałeś zakładki w przeglądarce zamiast zostawić aktywną zakładkę twitcha przez przynajmniej 30 min ciągłego oglądania (mogłeś w tym czasie np. grać w WF w oknie, byle zakładka z twitchem była aktywna) to mogło nie zaliczyć. Inna sprawa, że "nagrody" są nic nie warte i raczej bym sobie ani supportowi tym głowy nie zawracał. To fajne, że można dostać coś za darmo, robiąc coś za darmo ale "nie ma nic za darmo"... gdy ty otrzymujesz "darmową nagrodę", oni otrzymują dane, którymi mogą pohandlować i na tym zarobić. Większości z nas to nie przeszkadza...
 10. Brawo, właśnie się przyznałeś, że łamiesz regulamin gry oraz EULA.
 11. hey mom, look how much I paid for a free game!
 12. One question... on what level are you going to use that Ash? Because I did 2 hours of surviving mission (MOT) with my build and I did not fall even once (enemies level was above 200) so I wonder what exactly are you searching for? Seeking Shuriken is kinda meh, when you use Bladestorm often (even without augment), and Teleport from time to time... enemy level does not count when it comes to bleed proc.
 13. so... just replace augment?
 14. https://overframe.gg/build/859/ash-prime/splinter-cell/ Here you go.
×
×
 • Create New...