Jump to content

THeMooN85

PC Member
 • Content Count

  1,838
 • Joined

Community Reputation

2,301

5 Followers

About THeMooN85

 • Rank
  Gold Hunter

Recent Profile Visitors

6,935 profile views
 1. Zaproponuję ci nasz klan, odezwij się do nas jeśli ci pasuje. Ja uważam, że powinieneś się u nas odnaleźć, ... milczków u nas nie brakuje... jeden więcej nie zrobi nam różnicy.
 2. Someone did not understand lore after all.
 3. O super, wreszcie po roku oczekiwania mamy "infografikę" przetłumaczoną na nasze a co najważniejsze podane godziny czasu polskiego!
 4. https://overframe.gg/items/arsenal/54/zephyr/ https://overframe.gg/items/arsenal/55/zephyr-prime/ Przejrzyj, poczytaj i sobie wybierz. To, że ty nie potrafisz nią grać, wcale nie znaczy, że Zephyr jest zła... i jeśli chcesz się przy tym upierać to wieczorem mogę ci to udowodnić.
 5. https://overframe.gg/items/arsenal/11/valkyr/ https://overframe.gg/items/arsenal/12/valkyr-prime/ Poczytaj, poszukaj i sam sobie wybierz.
 6. tak tak, nie rozumiem, za mało gram w tą grę chyba xD Ale w jednym masz rację... nie czytałem waszych wypocin... nie chce mi się tego czytać, wolę sobie pograć, Nara :)
 7. Nie chce mi się rozpisywać o tym jakie pleciecie bzdury, napisze bardzo krótko i zwięźle... W Warframe brakuje przymusu grania w coopie. Co z tego że gra jest coop jak np. ja mam kompletnie w duszy czy gram solo czy z randomami czy z drużyną zbieraną czy z klanem/sojuszem... mam to w duszy, bo i tak carruje całą resztę... kompletnie wisi mi czy ktoś mi "pomaga" przejść misję czy nie. W tej grze brakuje wymogu grania drużynowo. i tyle w tym temacie. A jak chcecie sobie grać PVP to idźcie sobie pograć w inne gry. Nie róbcie mi z gry, z której czerpię przyjemność z grania z ludzmi,
 8. Wbij kilka MRek i się odezwij do któregoś z nas. Oczekujemy minimum 18 lat i minimum MR10 ale jak wbijesz choćby 5+ i nadal nie stracisz zapału do gry do może znajdziesz się w naszych szeregach. Klan nie wymaga przesiadywania na discordzie ale jak uda ci się kogoś namówić na pogadankę to śmiało.
 9. Może wychodzę przed szereg a może komuś pomogę... zmienione godziny na czas w naszym kraju dla pełnej jasności.
 10. Ilość możliwych do skradnięcia broni jest zależna od statystyki "Range". Nie wiem jakim cudem wyczytałeś z opisu umiejętności, że wpływa na to Siła.
 11. Uważam, że gdyby Necramech (którykolwiek) pojawił się bez domyślnej dla niego broni, były bezbronny ;) Czy drugi (niepotrzebny) Mausolon jest warty slota? Nie wiem, chyba nie ale mnie stać :P
 12. Zapewne dlatego, że ktoś mógł nie posiadać wcześniej Voidrig'a oraz Mausolona, który jest domyślną bronią dla Necramecha... Tak dla Voidriga jak i dla Bonewidow. Jak nie chcesz mieć na przyszłość takich "przykrych niespodzianek" to zrób sobie zapas slotów. Ja tam sobie zrobię Akimbo Mausolon i będę szaleć po mapie! :D
 13. Just wait few days, there always a gap for consoles AFAIK.
 14. Maybe it's just me but I find it hard to scroll this page all the way down because all those glyphs in first post... could you hide them all in spoiler? This topic is long enough.
×
×
 • Create New...