Jump to content

KOMUNIKAT: Limit 1000 Przyjaciół nadchodzi


Recommended Posts

Witajcie Tenno,

ten komunikat dotyczy tylko niewielkiej części z Was, ale ponieważ należy do  niej także [De]Rebecca, chciała wyjaśnić nadchodzącą zmianę, aby wszyscy wiedzieli, o co chodzi.

Nałożymy limit 1000 Przyjaciół do Waszej Listy Przyjaciół.

[DE]Rebecca z pewnością naciągała do granic technicznych możliwości zasadę "Akceptuj wszystkich" i w rezultacie borykam się z problemami, które są całkowicie unikalne dla kont z ponad 10.000 Przyjaciół. Wiele z Waszych ulubionych gier i serwisów wprowadziło już Limity Przyjaciół i my wkróce do nich dołączymy.

Wasza Lista Przyjaciół to więcej niż tylko ID kont - zawsze ściągamy ich aktualne Aliasy, wybrany Glif, ostatnie granie, aktywne misje i więcej. Takie czynności dla tysięcy graczy może wiązać się z ogromną ilością zapytań bazy danych i wpływa na wydajność.

Ta zmiana nadejdzie za kilka tygodni. Każdy, kto zaloguje się po zmianie i ma więcej niż 1000 Przyjaciół będzie mógł ich zachować, ale nie będzie w stanie dodać już nikogo nowego. Dodamy dodatkowe opcje, m.in. masowego usuwania "Kasuj wybranych/wielu", aby pomóc Wam ze zmniejszeniem swojej listy.

Dziękujemy za zrozuienie i przypomnimy o tym ponownie, kiedy zbliżymy się do daty wejścia poprawki.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...