Jump to content

Zapraszam do klanu Light_in_the_Dark


iLonginus

Recommended Posts

7c5e489d50bf40d437b7bac901010ba6.png

Zapraszam do nowego klanu  Light_in_the_Dark

Regulamin - Brak (gramy dla zabawy) 

Wymagania - 18+ (wyjątki) i Discord adres : https://discord.gg/YmUGudy

Opis 😀 - Kiedy chcecie wchodzicie i wychodzicie z klanu nie ma obowiązku dodawania surowców do dojo wszystko sam dodam gram od początku powstania Warframe na busterach więc nazbierałem taką ilość surowców że przy 300 osobach mogę uzupełniać ,dojo fajnie rozbudowane wszystkie badania zrobione do skarbca dodałem kilka tysięcy surowców i kredytów 🙂   .Wiem logo słabe ale gdyby ktoś miał pomysły zmienię (tak na szybkiego dodałem) .Proszę by do klanu rekrutowały osoby z dystansem do siebie im większy dystans tym weselej na Discord 🙂  .Wszystkim nowym graczom zaczynającym Warframe przekaże w dojo mody które im ułatwią grę na początku przygody 🙂 (Wiem znajdą się miśki co powiedzą po co niech sami sobie zdobędą . I właśnie w taki sposób myślenia połowa graczy rezygnuje z tej gry bo początki dla większości nie są łatwe )

Ne znajdziecie klanu z taką z takimi wymaganiami 🙂 

Pierwsze osoby które dojdą do klanu otrzymają  po tygodniu uprawnienia Oficera na Discord i w klanie .

Prowadziłem największy Polski klan przez który przewinęło się ponad 2500 osób ( tylko w przeciągu 7 miesięcy) przez moją nieobecność w grze klan został przekazany innej osobie mogę jedynie obiecać że to się nie powtórzy .

Zależy mi na dobrej zabawie na Discord jak i w grze dlatego jeśli ktoś nie potrafi się zachować na komunikatorze zostanie wywalony z klanu .(oczywiście dostanie wcześniej ostrzeżenie )

 

Rekrutacja: OTWARTA   🙂

iLonginus

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...