Jump to content

Problem z otrzymywaniem wiadomości na maila.


KazexX

Recommended Posts

Sytuacja jest taka, że chciałem zalogować się do Warframe w aplikacji mobilnej, problem w tym, że muszę wpisać kod 2FA, który powinienem dostać na maila. Sprawdzałem wszystkie zakładki w tym spam i nigdzie wiadomości nie ma. Znalazłem na forum temat z którego dowiedziałem się, że może być problem z dostarczaniem wiadomości na konkretne poczty (w moim przypadku poczta wp), w związku z tym chciałem zmienić email i tu pojawia się kolejny problem, żeby to zrobić muszę podać "kod weryfikacji", zakładam, że powinien przyjść na pocztę, ale tak jak w poprzednim przypadku nic nie dostaję. Napisałem wiadomość do supportu w tej sprawie, ale jeśli odpowiedzi przychodzą na maila to tego też mogę nie dostać. Proszę o pomoc, z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kracken said:

tylko pomoc techniczna może ci w tym wypadku pomóc.

Napisałem do supportu poprzez tę stronę: https://digitalextremes.zendesk.com/hc/en-us/requests/new, wiesz może gdzie dostanę odpowiedź, będzie ona na tej stronce, czy dostanę ją na email?

Jeżeli na email, to czy jest inny sposób na kontakt z pomocą techniczną, niż powyższa strona?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kracken said:

Powiadomienie o odpowiedzi dostaniesz mailem, ale warto sprawdzać i na stronie jeśli maile nie dochodzą.

Oficjalnie nie ma innej drogi aby skontaktować się z DE na temat takich problemów poza pomocą techniczną.

Dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...