Jump to content

KOMUNIKAT XBOX: Problemy z dobieraniem graczy po 30. Aktualizacji [Usterka Usunięta]


Recommended Posts

Witajcie Tenno!

Zespół nieustannie bada problemy z dobieraniem graczy, których doświadczają niektórzy Tenno na konsoli Xbox. Chociaż problemy po stronie serwera NA-W zostały rozwiązane, nadal widzimy raporty o problemach z dobieraniem graczy na Xbox, a tym samym kontynuujemy poszukiwania.

Ten temat posłuży jako miejsce, gdzie można znaleźć aktualne informacje na ten temat, a także miejsce, w którym można porozmawiać w celu znalezienia rozwiązania problemu. 

16.04.2021 o 20:05 [DE]Momaw powiedział:

Quote

 

Aktualizacja, wtorek, 20. kwietnia

Uważamy, że dobieranie graczy i znajomych zostanie rozwiązane dla graczy na PC ze względu na zmiany w konfiguracji sieci naszego serwera. Inne problemy które wyszły na jaw dotyczą głównie graczy Xbox, i tam też wprowadzono zmiany. W obecnej chwili nadal monitorujemy sytuację, aby sprawdzić, czy te problemy dalej istnieją.  Jeśli nadal macie problemy z dobieraniem graczy i listą znajomych, spróbujcie użyć funkcji Analizuj sieć w Menu> Opcje> Rozgrywka i prosimy o zgłaszanie wyników.

 

Aktualizacje Statusu Sytuacji:

20.04.2021 22:10:

Wspólnie z partnerem sieciowym pracujemy nad rozwiązaniem problemu i mamy nadzieję, że uda nam to zrobić w przeciągu najbliższych 3 godzin.

20.04.2021 22:40:

Planujemy wymusić kontrolowane wylogowania graczy około 23:00. Damy Wam znać co i jak!

20.04.2021 23:00:

Przygotowujemy się do wylogowania! Tuż przed wylogowaniem zostaniecie wyrzuceni z gry i zobaczycie powiadomienie "Dostępna jest nowa wersja gry", ale przy ponownym uruchomieniu nie zostaną pobrane żadne pliki.

Będziemy dalej monitorować sytuację.

20.04.2021 23:10:

Wylogowanie przebiegło po naszej myśli! Dalej będziemy obserwować sytuację, ale już widzimy pozytywne efekty naszych działań!

21.04.2021:

Zmiany przyniosły porządane efekty, usterka usunięta.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...