Jump to content

KOMUNIKAT PLAYSTATION: Pakiet Startowy Play At Home 2021


Recommended Posts

Wtajcie Tenno na PlayStation! 

Chcieliśmy Was poinformować o pewnych problemach z Pakietem Startowym odebranym w ramach Play At Home 2021, z których zdajemy sobie sprawę i obecnie badamy ich przyczynę. 

1. Nieprzyznawanie Liset: Skórka Zikha po odebraniu Pakietu. 

  • Naprawiliśmy już ten problem i wszystkie Pakiety odebrane od 20. maja po 15:34 czasu polskiego nie są dotknięte tym problemem. 
  • Dla wszystkich graczy, którzy odebrali pakiet przed 15:34 czasu polskiego uruchomiliśmy skrypt, który dostarczy brakującą skórkę. Temat zostanie zaktualizowany, kiedy skrypt zostanie uruchomiony i kiedy ukończy działanie. 

2. Rzadkie przypadki nieotrzymania całego Pakietu. 

  • Badamy obecnie przyczynę problemów, które mogły dotknąć niewielką liczbę graczy.  Będziemy Was na bieżąco informować o kolejnych niezbędnych krokach wymaganych do sprawnej reklamacji pakietu. 

Dziękujemy Wam, Tenno! 

 

Skrypt zakończył prace!

 

25.05.2021:

Gracze, którzy nadal napotykają problemy z otrzymaniem całej zawartości pakietu, powinni utworzyć zgłoszenie na support.warframe.com. Po przetworzeniu zgłoszenia, pakiet zostanie ręcznie dodany do Waszego konta, jeśli nie możecie odebrać zawartości pakietu za pośrednictwem PlayStation.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...