Jump to content

Miłosierdzie


Recommended Posts

Witam,

Otóż moja propozycja jest taka aby usunąć "oczekiwanie na moba" by wykonać na nim miłosierdzie. Jest to mało praktycznie i często chcąc zdobyć buffa za zabójstwo parazonem ciężko jest to zrobić grając z innymi bo pomimo tego że potworek jest już podatny na miłosierdzie to dopóki animacja porażenia/podpalenia/oszołomienia itd, nie zakończy się to nie ma możliwości wykonania na nim miłosierdzia co jest lekko drażniące bo na logikę - kto czeka podczas bitwy na ruch wroga?

Dochodzi do sytuacji gdzie trzeba ostrzelać przeciwnika, następnie podbiec do niego, poczekać grzecznie aż ten zakończy machać rękami czy trząść się z porażenia po czym dopiero można wykonać miłosierdzie, ale w praktyce to albo ten mob zginie od statusu albo inny gracz podbiegnie i rozczłonkuje go mieczem.

Stąd też proponuję aby pozbyć się tego bo nie ułatwia to zabijania z miłosierdzia.

Edited by _Mokry_Tapczan_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ta mechanika czekania na zakończenie animacji aby wykonać miłosierdzie jest wyjątkowo upierdliwa, a jak jeszcze spowalnia się przeciwników, np grając Sevagothem, to jeśli przeciwnik ma status który nakazuje mu trząść, machać rękami/mackami itp itd, to w tym przypadku wykonanie miłosierdzia jest całkowicie niemożliwe (prędzej wróg umrze od statusu albo inni gracze go dobiją). Ale kto by tam czytał z twórców polskie forum ;), zwłaszcza że sami gracze je omijają z daleka :(.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...