Jump to content

Tłumaczenie: Żegnaj 2023 i do zobaczenia w 2024!


[DE]Grzegorz
 Share

Recommended Posts

Tenno!

Cóż to był za rok - obchody 10. rocznicy Warframe nie były czymś, czego spodziewaliśmy się w dniach premiery gry. Zanim pożegnamy się z 2023, nadszedł czas na refleksję nad ostatnimi 12 miesiącami. Kalendarz przypomina nam, jak szybko płynie czas i wymaga od nas zastanowienia nad przeszłością, byśmy nie zagubili się w teraźniejszości i przyszłości. W przyszłym roku czeka nas 11. rocznica - musimy być bogatsi o te doświadczenia!

Ale najpierw pytanie: który z Warframe'ów w 2023 roku najbardziej przypadł Wam do gustu? Citrine? Kullervo? Dagath? Qorvex? Każdy z tych Warframe'ów przybył w Aktualizacji o różnej złożoności i rozmiarze - w tym roku dodaliśmy do gry wiele i nauczyliśmy się jeszcze więcej. Najważniejsze wydarzenia i Nauki towarzyszyły każdej Aktualizacji i Poprawce - a w pamięć najbardziej zapadły mi te:

Najważniejsze wydarzenia:

  • TennoCon 2023 na żywo!
    • Ożywiającym było zobaczyć zebranie się społeczności zarówno online jak i na żywo podczas ogłoszenia "Szeptów w Ścianach" i "Warframe: 1999". Wow.
  • Ryzyko!
    • W tym roku spróbowaliśmy wiele nowości, podjęliśmy wiele ryzykownych decyzji zarówno w kwestii opowieści jak i zawartości gry. Paradoks Duviri w nietypowy sposób łączył rozwiązania rozgrywki. Szepty w Ścianach pogrywają z niepewną przyszłością Warframe - a my musimy zapewnić, że ona nadejdzie!
  • Zespół
    • Praca z zespołem Digital Extremes będzie dla mnie najważniejszym momentem w mojej karierze, niezależnie od tego, co nadejdzie. Zespół jest pełen troski i motywuje mnie każdego dnia.

Nasze nauki:

  • Ryzyko!
    • Podjęcie ryzyka wiąże się z nauką. Podejmujemy niepewne decyzje, a te decyzje mają wpływ na doświadczenie w dniu premiery. Paradoks Duviri ucierpiał z powodu wielu problemów w dniu premiery. Nie chcemy podejmować tylko "bezpiecznych" decyzji, ale musimy także osiągnąć równowagę z oczekiwaniami stabilności.
  • Monetyzacja!
    • Nasze pierwsze pakiety Pamiątkowe spotkały się z podzielonymi opiniami. Pakiety Pamiątkowe w 2024 roku doczekają się zmian opartych na tym, czego się nauczyliśmy. Więcej na ten temat w przyszłym roku.

Wnioski:

Nasza filozofia wciąż sprowadza się do "twórzmy grę, w którą chcielibyśmy grać". W Duviri chcieliśmy spróbować połączenia opowieści z elementami rozgrywki rogue-lite. Nie zaprzestaniemy prac nad poprawkami tej zawartości. W przypadku Dagath założeniem była "jakość rozgrywki" z dodatkiem Naberusa. I oczywiście Szepty w Ścianach, których cel był prosty: rozpocząć nowy rozdział opowieści Warframe.

Bawcie się dobrze podczas zadania Szepty w Ścianach i Operacji: Krzyk Gargulca przez święta.

Dziękuję Wam, Tenno.

- [DE]Rebecca 

P.S Gauss Prime trafi do Was wraz z pierwszą dużą Aktualizacją w styczniu, do zobaczenia!


Oryginalny wątek:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...