Jump to content

Hayatta Kalma Bölümleri Ve Yardımcı Olmayan Takım Oyuncuları

AstecTR
 Share

Recommended Posts

Ben günde bir kaç saat warframe oynayabilen sıradan bir öğrenciyim.Zamanım sınırlı ve bazen acele etmem gerekiyor fakat hayatta kalma modunda takım oyuncuları görevlerin bitmesine rağmen devam edip xp ve kredi kazanmaya çalışıyorlar ve bu saatler sürüyor.Çıkarsam görevi iptal etmiş oluyorum hiç birşey kazanamıyorum, çıkmazsamda programlarımdan geri kalıyorum.Ne zaman takım oyuncularını anlayışla çağırsam hakarete uğruyorum ve banlanmakla tehtid ediliyorum.Lütfen yardımcı olabilecek bir pacht çıkartın ve bizde bu sorundan kurtulalım veya bir çözüm önerisi sunun...

Eğer yaratıcı bir firma olmayı becerebilseniz pachtle ne sorunlar çözersiniz gold seeker(cemges).Senin aklına gelenleri ben düşünmeden burada konu açmıyorum, klanım var 18 kişiyiz fakat dediğim gibi her zaman arkadaşlarımla oyun oynamam mümkün olmuyor bu yüzden tek başıma giriyorum bazı oyunlarda buda mümkün olmuyor tek başıma girip bölümü geçemiyorum bu yüzden takıma ihtiyaç duyuyorum oyuncular çok abartıyorlar 2 3 saat bir hayatta kalma modu oynuyorlar çıkmaya kalktığımda çıkamıyorum önerin için teşekkür ederim gold hunter (stanicEnemy)ticket atabileceğimi bilmiyordum.Fakat pacht'le oyuncu problemlerinin çözülemeyeceğini söyleyen bir kitleyle bu oyunda çok ilerleyemezsiniz.Bilgisayar öğrencisi veri tabanı ve tasarımı son sınıf öğrencisiyim bildiklerim kadarıyla bazı oyunlarda olduğu gibi belirli bir süreden sonra (örneğin hayatta kalma modunda 1 saat diyelim) isteyen kişinin çıkması mümkün olsa bu bile bize çözüm getirirdi işte altarnatif fikir.Ben bunu düşünebiliyorsam bana yardım edecek elamanların bundan fazlasını düşünmesi gerekir...Saygılarımla.

Edited by AstecTR

Yaratıcı olmakla kişiye özgü oyun yapmak arasında çok fark vardır. 8.5 Milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan Warframe hakkında kendi kişisel istekleriniz karşılanmadığı için hakaret boyutuna ulaşan yorumlar yapmayınız.  

Destek hattına herzaman hertürlü talebinizi, sadece size hitap edecek dahi olsa iletebilirsiniz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...