Jump to content
  • 0

Kubrow Quest - Co I Jak.


CyklonDX
 Share

Question

Witam wszystkich;

A wiec tutaj opisze co trzeba zrobic by byc wstanie zbudowac inhibitor dla mlodego kubrow'a

1) Zeby zaczac Quest trzeba najpierw pojsc na Venus i pokonac Jackal'a.

Jak to zrobisz powinnienes dostac jakies smieci od niego.

2) W swoim statku otwozyc Codex > Quests > Kubrow (Na dole jest zaczni quest/begin the quest)

3) Teraz trzeba poleciec na Jowisz - Elara i zrobic 5min (az dostanie sie inhibitor)

Po otrzymaniu mozna wracac do statku i przejsc w miejsce gdzie jest puste zaraz kolo arsenalu.

I nacisnac klawisz akcji (x)(f)(e) etc cokolwiek masz ustawione.

(Jesli nie mozesz tego zamontowac a masz - prosze wyloguj sie i wloguj jeszcze raz)

4)

a) Czas zajzec do marketu:

- Trzeba zrobic Kubrow Power Cell (czy jakos tak sie to zwie)

Mozna kupic bp za credyty (chyba 40k) w grze albo za plat (35)

Do zrobienia nic specjalnego nie bedzie wymagane tylko jeden argon crystal ktory wypada z void.

b)Trzeba zrobic kilka misji na ziemi i pozabijac dzikie gniazda kubrow'ow. Az wypadnie jajko.

Moze to zajac troche.

5) Jak wszystkie punkty zostana spelnione bedziecie wstanie wychodowac sobie nowego kubrow'a.

Inkubacja zajmie 1dzien+ i kilka godzin. Mozna wydac 10 plat by przyspieszyc. W tym punkcie wystarczy co jakis czas jak jestes w grze podejsc do niego i kliknac f by go poglaskac. Po jakims czasie powinnien byc duzy.

Male kubrowy (przynajmniej ten ktory ja mam) ma zwyczaj jezdzenia dupa po statku. Jak sie swinia rozpedzi w kokpicie to konczy w arsenale. (jking)

Powodzenia.

Mam nadzieje ze ktos to ladniej napisze ~> ja tylko chcialem przekazac odkrycia od czasu patcha by polacy nie musieli sie tak trudzic jak my ;P

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...