Jump to content

[DE]Tomasz

Warframe Staff
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

451

About [DE]Tomasz

 • Rank
  Gold Disciple

Recent Profile Visitors

5,771 profile views
 1. Najbardziej widzi mi się trzecia umiejętność Gaussa, no i ten marszałek na koniku! 😘 Ma ktoś trójwymiarową drukarkę!?! Postacie z, niewypału DE, Amazing Eternals znajdują się także w bibliotece Sama: https://www.artstation.com/artwork/w8KzP6 są wystrzałowe imo. Gest gry na Shawzin, najprawdopodobniej zadawala Steva, bo jeśli dobrze pamiętam gość gra na gitarze i grał kiedyś tam w grupie przyjaciół.
 2. Według mojego zdania: Lecimy do Gazozo zmierzyć się z Jowiszowym Gatunkiem i odkryć tam tajemnice związaną z przeciwnikiem Amalgam. Dziękuję za wkład, ale zdecydowałem trzymać się bardziej kreatywnej i ciekawej nazwy nadchodzącego materiału.
 3. Dziękujemy, weźmiemy prośbę pod uwagę, ale proponujemy rozbudować myśl, jak np. dlaczego 90 nie wystarcza w tym momencie(?).
 4. Witam. Dziękuje wam za udział w konkursie, pierwszego FashionFrame w Polsce! Pojawiło się ponad 300 uczestników w narodowej bieli i czerwieni, tworząc sześć oddzielnych siedzib na Przekaźniku Larunda bazującym nad Markurym! Pstryknąłem Wam około 200 zrzutów, podczas kiedy nasz Partner AdikDarkCero puścił strumyk wydarzenia na Twitchu. Wraz [DE]Mag wybraliśmy trzy osoby z jak najbardziej kreatywną kolorystyką z każdego aktywnego Przekaźnika, co oznacza, aż 18 osobnych nagród! Poniżej znajdziecie listę zwycięzców. Każdy z tych graczy otrzymał zaproszenie do zaprezentowania ich wyśmienitego gustu pod tematem konkursu. Oto i oni: @cookie132132, @PeaCoC, @Vavox, @ExpDalibur, @LUKE234, @Zielony321, @dyret12, @Pczarski197, @Voltrax18, @NAfaliZIOM, @aidenxd36pl, @Enderowy, @Dzidol, @Janek56PL, @Tin-ston, @BlinkiWraith, @DiabloFire, @Farmer000 oraz @MrPrzemooc. Wiwat, Chlusnąć Browar!
 5. Jest to prosty konkurs, niewymagający przesadnego wysiłku tylko ciut kreatywności.
 6. Tylko z kolumny środkowej (jak na zrzucie), proszę.
 7. Odznacz/zaznacz opcję kolorów Legacy w Ustawieniach.
 8. @THeMooN85 Jeśli wypowiesz się z sensem myślę, że wesprze Cię kilka graczy, jeśli nie chcesz się wypowiadać daj sobie spokój, bo krakanie dla krakania nie ma sensu i jest stratą czasu. Zresztą równie dobrze można wykorzystać ten niby system łapek w dół do hejtowania innych graczy przez namulne zgrupowane osoby, działające w klanach i sojuszach. Niestety musisz czasami dostosować się do społeczeństwa danej gry/portalu, tak jest i w życiu gdzie na przykład musisz pracować z innymi ludźmi nawet, jeśli nie widzi Ci się ich podejście/charakter.
 9. Taka sytuacja jest przeważnie rozstrzygnięta przez Moderatorów z wytrenowanym okiem, którzy czytają temat/odpowiedzi, aby zapoznać się z treścią. Z czasem takie osoby samodzielnie kierują się na pieniek – widziałem to wiele razy. System jeszcze nie został wprowadzony, więc nie chcę wypowiedzieć się o Twoim drugim punkcie.
 10. Witaj @THeMooN85 Nie mogę teraz komentować o systemie Reputacji, bo jest w trakcie opracowania. Osoby pracujące nad Społecznością są w większości troskliwe, bo takie osoby są ogólnie pożyteczne i wspomagają społeczności ich pozytywnym poglądem. Lepiej uczyć, niż poniewierać. Oczywiście niektórzy dostają czasami po nosie, bo na to zasłużyli – zdarza się i to. Łapek w dół nie ma, aby wzbogacić rozmowę między graczami. Możesz oczywiście wypowiedzieć się o danym temacie nawet, jeśli masz negatywną opinię tylko trzymaj się Regulaminu.
 11. Witajcie! Chciałbym was powiadomić, że DE postanowiło przerwać program Przewodników Lotus, po czterech latach owocnej współpracy z naszymi wolontariuszami. Nowy system będzie teraz oparty na uznaniu wsparcia/głosowaniu na pomocnych graczy, którzy pomagają innym Tenno wtajemniczyć się w uniwersum Warframe. Ogólny pomysł jest taki: Jeśli napotkacie osobę, która była pomocna, będziecie mogli oznaczyć go lub ją w określony sposób, który wesprze jego lub jej zaangażowanie. Niestety w tym momencie nie mogę powiedzieć więcej na ten temat. Ale zapewniam was, że będę brał pod uwagę unikatowe potrzeby naszej społeczności, charakter oraz historię każdego „oznaczonego” gracza. Angielska Społeczność gry Warframe nabierze teraz więcej odpowiedzialności za siebie i ma teraz szansę wykazać się szacunkiem i spójnością godną Tenno wersji Prime. Są to także pierwsze kroki do ożywienia (specyficznie) naszej Polskiej społeczności pod zjednoczonym sztandarem, w celu rozwinięcia marki Warframe i zaangażowania nowicjuszy jak i weteranów do opanowania Systemu Origin. Oczywiście, jeśli chcecie wypowiedzieć się na ten temat, będę dostępny poprzez Wsparcie, lub pod tym wpisie. Angielskie Ogłoszenie < Czołem, Tomasz
 12. Momencik, jeszcze nic nie zmieniono…Dzięki za feedback.
 13. Jeśli piszesz na forum, możesz napisać do wsparcia. Prosimy o kontakt: https://digitalextremes.zendesk.com/hc/pl
 14. Jeśli masz negatywny bilans Platyny może to być spowodowane problemem z płatnością związanym z Twoją instytucją finansową lub dostawcą płatności, który spowodował, że zakup został automatycznie zwrócony, lub możesz sam dokonałeś/ąs reklamacji i ubiegałeś/aś się o zwrot pieniędzy. Jeśli bilans Platyny przejdzie do negatywnego stanu, nie będzie można zalogować się do gry dopóki problem nie zostanie rozwiązany i bilans będzie pozytywny lub równy 0. Skontaktuj się bezpośrednio ze swoją instytucją finansową / dostawcą płatności, aby rozwiązać wszelkie problemy z nimi związane. Ponadto, proszę pamiętać, że Warframe nie obsługuje odwrócenia obciążeń zwrotnych/reklamacji, ponieważ nie jest możliwe przekazanie środków z powrotem do Warframe, gdy zostały one już usunięte. Jeśli chcesz rozwiązać problem negatywnego bilansu Platyny kupując Pakiety Steam, musisz skontaktować się z Obsługą Klienta Warframe, aby uzyskać pomoc. Należy również pamiętać, że system transakcyjny w grze jest przeznaczony wyłącznie do sprawiedliwych transakcji pomiędzy graczami, a nie do handlu dużymi kwotami Platyny między kontami. Jeśli kupisz Platynę z legalnego źródła, zostanie ona automatycznie dodana bezpośrednio na Twoim koncie, tzn. nie będziesz musiał zapewniać dostępu do swojego konta osobom trzecim, ani nie będziesz musiał dokonać transakcji z jakimś graczem, aby go otrzymać (spotkania w Dojo, potrzeba opłacenia handlu Kredytami w grze itp.) Jeśli kupiłeś/aś Platynę za pośrednictwem nieoficjalnej strony trzeciej lub od innego gracza, istnieje duża szansa, że Platyna nie została legalnie uzyskana (na przykład, mogła zostać skradziona z konta innego gracza lub mogła zostać kupiona przy użyciu fałszywych informacji o karcie kredytowej). Jeśli dochodzenie wykaże, że otrzymałeś/aś Platynę z jednego z tych nielegalnych źródeł, może być usunięta z konta w grze. Skontaktuj się z Obsługą Klienta Warframe, a my z przyjemnością podejmiemy z Tobą współpracę w celu rozwiązania problemu i jak najszybszego powrotu do gry. Żródło
×
×
 • Create New...