Jump to content

Freezy Archwinga.


DesoPL
 Share

Recommended Posts

Często jest tak, że gdy chcę iść na alarm Archwingowy, albo zwykłe przejęcie by pofarmić mody etc. Gra mi po prostu łapie takiego freeza, że tylko ctrl + alt + delete jest jedyną opcją.

 

To się zdarza tylko w przypadku Grineer frakcji, u Corpusu jest wszystko porządku. Miałem podobną sytuacje wielokrotnie podczas operacji z Balor Fomorianami.

 

Mój sprzęt.

 

AMD Radeon R7 200 Series.

 

Intel® Pentium® CPU G3258 @ 3.20GHZ.

 

6 GB pamięci ram.

 

Windows 8.1 64x bitowy.

Link to comment
Share on other sites

Zgłoś sprawę do supportu.

 

Spróbuj zmniejszyć szczegółowość, z naciskiem na teselację i zmianę wersji używanego directx w programie startowym.

 

Ew. napisz do supportu, zamieść plik EE.log (możesz go znaleźc w katalogu, który się wyświetli po wpisaniu w szukajkę systemu windows tego:

 

%localappdata%\warframe



A no i taka informacja, taki temat powinien być w gracze pomagają graczom. Ten post zostanie tam przesunięty gdy moderator się nim zajmie. Więc jeśli nie będziesz mógł go znaleźć będzie zapewne tam :)

 

Niekoniecznie, to jest bug. ;) GpG jest raczej do "wszystko działa, ale nie wiem co robić".

Link to comment
Share on other sites

Mam to samo z archwingiem i najczęściej te crashe są na uranie. Pisałem do supportu, kazali mi wyłączyć teselacje, zmniejszyć ustawienia graficzne, zmienić directx w ustawieniach gry a nawet usunąć i zainstalować sterowniki graficzne ponownie, niestety nic nie pomogło a support rozkłada ręce. Zrobiłem nawet format dysku i zainstalowałem windowsa ponownie, następnie bawiłem się w wyłączanie różnych opcji w grze i oczywiście wszystko na marne. Z tego co widzę, to nie jesteśmy jedynymi pechowcami jeśli chodzi o archwing, znajomy z klanu ma to samo, wiele osób ma crash gry na uranie, wystarczy trochę pograć i co chwilę niestety kogoś wywala, a support nie wie w czym tkwi problem. Mam nadzieję, że kiedyś do tego dojdą i będzie można grać spokojnie, bez obawy że zaraz możemy mieć crash.

Link to comment
Share on other sites

To tylko moje przypuszczenia ale. Gdy wspomniałem, że owa sytuacja spotyka mnie tylko w przypadku Grineer, a u Corpusu jest wszystko porządku... Może dlatego, że mapy Archwingowe Grineer są za duże po prostu? Bo u Corpusu są takie jakby bariery, i nie da się wylecieć poza mapę.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, specem nie jestem, ale nie sądze, że to kwestia wielkości - mapy Corpus też są duże, a do tego dużo bardziej naćkane obiektami. Często mi się zdarzało, że dołączyłem do gry w której drużyna była ze 3 kilometry przede mną. Możliwe, że na mapie Grineer jest jakiś "wyciek pamięci"? Na angielskim forum też pojawiają się raporty o takich błędach i devsi szukają winnego.

 

Spotkałem się z komentarzem, że pomaga wyłączenie pogłosu w opcjach. Nie wiem na ile to prawda, ale może warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

Spotkałem się z komentarzem, że pomaga wyłączenie pogłosu w opcjach. Nie wiem na ile to prawda, ale może warto spróbować.

Ja mam crashe od samego początku archwingu, wtedy jeszcze nie było reverbu w grze, więc wątpię żeby to miało jakiś wpływ przynajmniej w moim przypadku. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mam crashe od samego początku archwingu, wtedy jeszcze nie było reverbu w grze, więc wątpię żeby to miało jakiś wpływ przynajmniej w moim przypadku. 

 

Dziwna sprawa... nigdy Warframe mi nie crashowało (tzn zdarzało się, ale nie tak, że pogram 10 minut i gleba - jak np. do tej pory robi Alien Isolation), nawet we wczesnej zamkniętej becie, a gram już na trzeciej konfiguracji, z różnymi kartami różnych producentów... chyba tylko seryjne wykrzaczenia miałem na początku U14 albo U15, kiedy pomagało przejście na DirectX 9 - ale wtedy wywalało prawie wszystkich.

No ale nic, postaram się dowiedzieć czy coś się w tej sprawie dzieje nowego i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, specem nie jestem, ale nie sądze, że to kwestia wielkości - mapy Corpus też są duże, a do tego dużo bardziej naćkane obiektami. Często mi się zdarzało, że dołączyłem do gry w której drużyna była ze 3 kilometry przede mną. Możliwe, że na mapie Grineer jest jakiś "wyciek pamięci"? Na angielskim forum też pojawiają się raporty o takich błędach i devsi szukają winnego.

 

Spotkałem się z komentarzem, że pomaga wyłączenie pogłosu w opcjach. Nie wiem na ile to prawda, ale może warto spróbować.

 

Wiesz żeby było zabawniej, to spotyka mnie ta sytuacja tylko wtedy. Jeśli ja hostuje te misje archwingowe, bo jak ktoś inny to wszystko porządku jest. A kompa mam świeżo co kupionego z najnowszymi sterownikami etc. To wątpię żeby to było to. Pewnie jakiś babol na mapach Grineer się zagnieździł.

 

Dodatkowo wspomnę, że jak hostuje misje Archwingowe Corpusu, to wszystko porządku jest.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...