Jump to content

Warframe I Dark Sector


DoStEr
 Share

Recommended Posts

Czasami mam wrażenie, że on trochę nadgorliwy jest z tym sprzątaniem wszystkiego.

PS Tocorro coś mi się wydaje że usunąłeś jedną z wypowiedzi na temat, tą z " jak kolega wspomniał" od czego się ta cała dyskusja zaczęła :P

 Panie, panowie, szanowni gracze. Zaistniała potrzeba więc trzeba było podjąć działanie w celu ratowania tematu.

Jeśli ta bolesna, acz konieczna amputacja nie zostałaby przeprowadzona, to przez kilka następnych stron nikt by do tematu nie wrócił.

 

ps. z tego co widzę to rozwinął się już ten boczny wątek jako nowy temat.

ps2. nadgorliwy ? ^^ toż ja to sporadycznie robię, jak coś mocno z torów wyleci.

Na angielskim forum to się dopiero u kolegów moderatorów dzieje.

Edited by tocorro
Link to comment
Share on other sites

Panie, panowie, szanowni gracze. Zaistniała potrzeba więc trzeba było podjąć działanie w celu ratowania tematu.

Jeśli ta bolesna, acz konieczna amputacja nie zostałaby przeprowadzona, to przez kilka następnych stron nikt by do tematu nie wrócił.

ps. z tego co widzę to rozwinął się już ten boczny wątek jako nowy temat.

ps2. nadgorliwy ? ^^ toż ja to sporadycznie robię, jak coś mocno z torów wyleci.

Na angielskim forum to się dopiero u kolegów moderatorów dzieje.

W tej sytuacji to sie zgadzam było ostre wyjść poza temat ;) a w innych przypadkach to nie wiem pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Na Angielskim forum jest parę(naście) razy więcej graczy więc i syfu jest więcej.

 

Ale czasem toccoro usunie dobry post, ale generalnie niech sobie usuwa co chce, post o treści "Uważam że ruch feministyczny wcale nie walczy o prawa kobiet" może się skończyć banikiem jeśli tylko moderator będzie chciał (interpretacje-manipulacje)

Link to comment
Share on other sites

Toccoro fajna ikona :D Skąd masz? Od tego gościa co mówiłeś że niedługo ci narysuję? Można wstawiać jako ikonkę coś innego? Bo w sumię ta moja obecna ikonka najbardziej odzwierciedla moją zmienną naturę słońce-księżyc.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Toccoro fajna ikona :D Skąd masz? Od tego gościa co mówiłeś że niedługo ci narysuję? Można wstawiać jako ikonkę coś innego? Bo w sumię ta moja obecna ikonka najbardziej odzwierciedla moją zmienną naturę słońce-księżyc.

Moderatorzy i Admini mają swoje własne avatary (pewnie grafika mają ;D, albo fana)

 

Dokładnie tak, moderatorzy i administratorzy mogą wstawić customowy avatar. Ja mój dostałem od fulcrvm. Naprawdę fajne rzeczy rysuje ;)

 

Teraz mały tip do gadania na dowolne tematy :

- NAWIĄZAĆ do głównego tematu, a potem można napisać w tym samym poście jeszcze o czym innym.

Nie jestem wtedy zoobligowany do zamiatania (chyba że wojenka wybuchnie).

 

Żeby nie być gołosłownym, to sam się zastosuję.

W Dark Sector nie grałem, sami twórcy nie potwierdzają że WF jest kontynuacją, jednak widać tu i ówdzie nawiązania.

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby co jakiś czas dodawano skórki do broni, albo warframe które nawiązywałyby do DS.

Z chęcią bym zobaczył skórkę do Lexa. Coś fajnego i klasycznego. Nie mam nic przeciw futurystyczno-innej wizji artystycznej WF, ale jak dla mnie Lex P wygląda jak zabawka i wolałbym mieć możliwość zmiany tego wyglądu, na np. taki :

dark-sector-20080109035924668-000.jpg

hk_mk_23_by_sadow1213-d50pmzt.png

Edited by tocorro
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...