Jump to content

Warframe I Dark Sector


DoStEr
 Share

Recommended Posts

Warframe bardzo często nawiązuje do Dark Sector, choćby i nazwa Tenno pojawiła się tam w imieniu główngego bohatera, Hayden Tenno. Broń Glaive także jest stamtąd, skiny proto są bezpośrednim nawiązaniem do gry Dark Sector.  Więc myślę że trochę jedno i drugie. Mamy nawiązania wszędzie, natomiast czy Warframe jest kontynuacją Dark Sector to się okaże dopiero jak DE stworzy jakiś świat dookoła tego co mamy, da jakąś wiedzę na temat uniwersum itd. 

 

Pytanie dość dziwne ;) Ja na przykład kojarzę Mass Effect i w/g mnie Warframe właśnie z tej sagi czerpie pełnymi garściami. :)

 

Nie takie dziwne jak się wie że Dark Sector to produkcja DE.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie Warframe to osobna gra, ale daje możliwość powrotu do dark sector i wszczepienie elementów do warframe. Jako ich wcześniejsza gra mogą zrobić takie coś jak proto skin excalibur czy glaive, ale warframe mechaniką przypomina bardziej mass effect niż dark sector. Dla mnie warframe  przypomina te gry, ale jest inna bo nie ma określonej czysto fabuły i jest wiele niewiadomych. Moim zdaniem nawiązanie do Dark Sector to taki chwyt po prostu.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze warframe to nadal beta czy tez gra w wersji early access

Pewnie jeszcze z rok, albo dwa zajmie zanim wyjdą z Bety. Dalej walczymy z place holderami, Archwingi same w sobie przypominają zamkniętą Betę Warframe'a. Ale Lore jest co raz to bliżej, w tym roku ponoć mamy się dużo dowiedzieć

Link to comment
Share on other sites

1 Raczej bohater DS to nie excalibur. 2 Ostatnio w rocznice był do kupienia skin do ex właśnie z DS i rok temu też 3 Chciałbym żeby Warframe troche podrosło na fabule np Kim jest Stalker chociaż to troche mamy powiedziane w kodeksie, przeszłość Tenno, ale w sumie to gra online nie powinna mieć wielkiej fabuły. Ps co sądzicie o opcji żeby stworzyć tenno który siedzi w zbroi ?

Link to comment
Share on other sites

1 Raczej bohater DS to nie excalibur. 2 Ostatnio w rocznice był do kupienia skin do ex właśnie z DS i rok temu też 3 Chciałbym żeby Warframe troche podrosło na fabule np Kim jest Stalker chociaż to troche mamy powiedziane w kodeksie, przeszłość Tenno, ale w sumie to gra online nie powinna mieć wielkiej fabuły. Ps co sądzicie o opcji żeby stworzyć tenno który siedzi w zbroi ?

 

Sądzę, że nie ma potrzeby tego dyskutować tutaj skoro zrobiłeś oddzielny temat na to.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Wydaje mi się że najpierw Dark sector miał być taki a potem zrezygnowali z tego i dali do szufladki która otworzyli gdy zrobili lepszą grafikę, ale nie czytałem nic więc poprawcie mnie jeśli się mylę.

Tak wiedziałem o tym ps odpisz mi
Link to comment
Share on other sites

1 Raczej bohater DS to nie excalibur. 2 Ostatnio w rocznice był do kupienia skin do ex właśnie z DS i rok temu też 3 Chciałbym żeby Warframe troche podrosło na fabule np Kim jest Stalker chociaż to troche mamy powiedziane w kodeksie, przeszłość Tenno, ale w sumie to gra online nie powinna mieć wielkiej fabuły. Ps co sądzicie o opcji żeby stworzyć tenno który siedzi w zbroi ?

ostatnio na DEV streamie mowili ze zrobia jakis cinematic lore do stalkera, ale musimy poczekac do u18. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To w końcu jak jest z tymi grami? a) WF to kontynuacja DS b) DS miało być WF ale sie nie udało c) Te same uniwersum (wszechświat) ale mające ze sobą tylko drobne nawiązania d) podobny temat inne wszechświaty czyli jak np w Marvelu (najgorsza opcja bo to znaczy że w fabule nie mozna nawiazywac do DS)

Link to comment
Share on other sites

To w końcu jak jest z tymi grami? a) WF to kontynuacja DS b) DS miało być WF ale sie nie udało c) Te same uniwersum (wszechświat) ale mające ze sobą tylko drobne nawiązania d) podobny temat inne wszechświaty czyli jak np w Marvelu (najgorsza opcja bo to znaczy że w fabule nie mozna nawiazywac do DS)

D?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...