Jump to content

Ce-34878-0


(PSN)Thuldumar
 Share

Recommended Posts

Witam. Może z łaski swojej ruszycie się i naprawicie problem z błędem CE-34878-0? Ludzie wracają do domu po pracy z myślą o udanym wypadzie na raid i co widzą? Cholerny error... Tracimy czas na grę, surowce na "placki" z odnową energii / życia i klucze. Może na miejsce jutrzejszego eventu wypuścicie aktualizację z poprawkami?

 

 

 

Error: CE-34878-0

Opis: Podczas grania w Warframe na PS4 zamyka grę i pojawia się okno z błędem i wiadomością, że można to zgłosić. Znajomi mają ten sam błąd nawet 10x jednego dnia. Problem był zgłaszany do Sony ale to nic nie dało, bo to problem z grą, a nie konsolą.

Edited by (PS4)Thuldumar
Link to comment
Share on other sites

A ty tak bardzo pomagasz w tym naprawianiu. Jakiś opis by się chociaż przydał wiesz? Ale po co, i tak ludzie którzy takie rzeczy naprawiają tu nie spojrzą. Fora nie są po to by dać upust frustracji.

Skoro nie zaglądają to po co jest ten dział? Ostatnio pisałem do supportu to mnie odesłali do tego forum.

 

Właśnie są i do tego, żeby gracze sobie ponarzekali na to jak marnie jest wspierana gra i jak wiele błędów ma w sobie. Każdy ma do tego prawo. Z tego co widzę to grasz na PC, więc nie wiem czego szukasz w tematach związanych z konsolową wersją.

Link to comment
Share on other sites

Skoro nie zaglądają to po co jest ten dział?

 

Ten dział, Beta Komentarze w języku polskim jest po to aby dyskutować o grze i wszelkich jej aspektach. W języku polskim oczywiście.

 

Ostatnio pisałem do supportu to mnie odesłali do tego forum.

 

Odesłali cię do PS4 Beta Bugs, w przypadku tego konkretnego błędu najpewniej do sekcji General. Tam jest miejsce na zgłaszanie błędów i tam ludzie którzy to naprawiają patrzą. Nie spodziewałbym się, że ktoś kto zapewne nie zna nawet polskiego będzie przeglądał polskie subforum pod kątem czegoś co może pasować do ich roboty.

 

Z tego co widzę to grasz na PC, więc nie wiem czego szukasz w tematach związanych z konsolową wersją.

 

To subforum nie jest przypisane do żadnej platformy, wszyscy mają tu dostęp. Nigdzie nie jest napisane, że temat dotyczy konsoli. Czy może raczej nie było dopóki nie edytowałeś wpisu żeby chociaż błąd opisać.

 

Właśnie są i do tego, żeby gracze sobie ponarzekali na to jak marnie jest wspierana gra i jak wiele błędów ma w sobie. Każdy ma do tego prawo.

 

Fora są od tego, żeby pomagać DE (Digital Extremes, firma która stworzyła i cały czas tworzy grę Warframe) w budowaniu lepszej gry. Gadanie że developerzy powinni "z łaski swojej ruszyć się i naprawić błąd" nie jest jest zbyt pomocne, zwłaszcza jak nie wspominasz nawet czym ten błąd jest.

Oczywiście są też części forum stworzone dla społeczności, jak na przykład Extras. Ale i tam obowiązuje zasady zakazu "devbashingu", czyli niekonstruktywnego narzekania, że developerzy są leniwi, głupi i nic nie robią dla gry. Jakbyś mnie pytał to ten temat podchodzi pod ten zakaz, no ale nie ja to będę oceniał. Od czegoś mamy moderatorów co nie?

Edited by Krak_Nihilus
Link to comment
Share on other sites

Skoro nie zaglądają to po co jest ten dział? Ostatnio pisałem do supportu to mnie odesłali do tego forum.

 

Właśnie są i do tego, żeby gracze sobie ponarzekali na to jak marnie jest wspierana gra i jak wiele błędów ma w sobie. Każdy ma do tego prawo. Z tego co widzę to grasz na PC, więc nie wiem czego szukasz w tematach związanych z konsolową wersją.

 

Marnie wspierana... taaaaaak, pewnie.

 

Czego szuka?

Wchodzisz na forum, patrzysz do tego działu i co? jakieś cyfry, litery w temacie, nic się kupy nie trzyma, to z ciekawości zajrzy, poświęcił te marne 20-30 sekund na czytanie czegoś co nie ma sensu, więc jak już poświęcił swoją cenną chwilę życia na czytanie głupot, to coś napisze. Czasu nie odzyska co prawda, ale po coś ten czas zmarnował.

 

Póki co nie widziałem żeby ktokolwiek poza tobą płakał, że gra jest marnie wspierana... bo nie jest, DE chucha, dmucha, poleruje, szlifuje i robi co się da, żeby ta gra nie upadła przed pełną wersją (ciągle mamy betę przyjacielu, tylko otwartą).

 

I tak w ogóle to zdziwilibyście się jak DE na te fora patrzy... a jak coś jest na ang to w ogóle błędy szybko znikają...

Link to comment
Share on other sites

Error: CE-34878-0

Opis: Podczas grania w Warframe na PS4 zamyka grę i pojawia się okno z błędem i wiadomością, że można to zgłosić. Znajomi mają ten sam błąd nawet 10x jednego dnia. Problem był zgłaszany do Sony ale to nic nie dało, bo to problem z grą, a nie konsolą.

 

Spróbuj odinstalować/zainstalować grę ponowie – to nie zagubi progresu.

Jeśli chodzi o ten specyficzny błąd aplikacji, Sony poleca to wykonać: http://pl.playstation.com/ps4/support/guides/detail/item744091/CE-34878-0/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...