Jump to content

Aktualizacja 17: Bugi I Inne Robactwa


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

Robiac misje na Uranie Surrvival respawn przeciwnikow jest kiepski. Czesto musze ich szukac i musze konczyc misje w 9 minucie lub 14....

nom tam ogólnie błedy sa gdy byl tam alarm na hełm do ember to 20 przeciwników brakowało :) i te miejsca gdzie wychodza archwingiem z wody wchodzisz w sciane
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aktualna wersja 17.5.4. System W7 64-bit. Co kilka minut gra się minimalizuje i pokazuje pulpit (gram na full screen). Jest to mocno wkurzające szczególnie, ze nie ma wtedy pauzy i można łatwo zginać stojąc w miejscu przez kilka sekund. Ktoś zauważył może coś podobnego? Przed 17.5 tego nie było.

Link to comment
Share on other sites

Archwing buguje się na potęgę. Kamera nagminnie przeskakuje na nasze plecy. Kończy się to tym, że postać zasłania cały ekran i ... widać.

Poziom przeciwników na Obronie na Neptunie skaluje się w jakiś dziwny sposób. Przed chwilą na 19 fali miałem przyjemność spotkać przeciwników na 150 Lv.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

 

peger, on 05 Oct 2015 - 10:08 PM, said:

Poziom przeciwników na Obronie na Neptunie skaluje się w jakiś dziwny sposób. Przed chwilą na 19 fali miałem przyjemność spotkać przeciwników na 150 Lv.

 

Jedno słowo (skrót) LOL

Edited by ASBU
Link to comment
Share on other sites

Istnieje bug, który zazwyczaj jest na mapach grinner, gdzie chcąc np. wskoczyć po filarze (jak na te przy windach) możesz w nie wskoczyć i nie ma sposobu na wydostanie się z nich. Niestety nie mam scr i nie mam jak zrobić scr, ponieważ po 3 minutach około od ukończenia misji crashuje mi całego laptopa.

Edited by Yatsunero-san
Link to comment
Share on other sites

Istnieje bug, który zazwyczaj jest na mapach grinner, gdzie chcąc np. wskoczyć po filarze (jak na te przy windach) możesz w nie wskoczyć i nie ma sposobu na wydostanie się z nich. Niestety nie mam scr i nie mam jak zrobić scr, ponieważ po 3 minutach około od ukończenia misji crashuje mi całego laptopa.

Ale, zapisanie screena F6 automatycznie go zapisze, nawet jeśli wyjebie wywali ci kompa.

Edited by tocorro
proszę o dobór trochę bardziej parlamentarnych słów ;)
Link to comment
Share on other sites

Istnieje bug, który zazwyczaj jest na mapach grinner, gdzie chcąc np. wskoczyć po filarze (jak na te przy windach) możesz w nie wskoczyć i nie ma sposobu na wydostanie się z nich. Niestety nie mam scr i nie mam jak zrobić scr, ponieważ po 3 minutach około od ukończenia misji crashuje mi całego laptopa.

Mi zwykle w takich sytuacjach pomaga komenda "/unstuck". Próbowałeś?

Link to comment
Share on other sites

Warframe nie ma serverów jeśli chodzi o misje np. voidu czy czegokolwiek... ;D(ty hostujesz - ty jesteś serverem ;()

Beznadziejny host - unplayable

najwieksza zaleta jest najwieksza wada.

może by tak stworzyc poradnik o tym jak uzyskac "lepsze połaczenia"

Edited by -Krasny-
Link to comment
Share on other sites

Grudzień 2014 ;)

 

Pytanie brzmi kiedy DE pogoni pecetowe chomiki.

Ja się tylko trochę zastanawiam czemu pc,ps4 i xbox one nie mogą być ze sobą połączone. Są niekompatybilne? Czy po prostu ktoś tak postanowił. bo wiem jak mało graczy PL jest na xboxie i przydałoby to sie im bo ja np pierwszsy raz zagrałem na xboxie a potem przeżuciłem się na pc i nawet nagrody vora tam nie przeszedłem. Lenistwo - nie umiem celować gałką :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...