Jump to content
  • 0

Pacjent Zero


ogien30
 Share

Question

17 answers to this question

Recommended Posts

Przy końcu zadania zmierzysz się z zainfekowanym Aladem V.Po wykonaniu tej misji dostaniesz jakąś cześć do Mesy i schemat na ponowne zabójstwo Alada. Do tego schematu będziesz  potrzebował kordynatów Mutalist (jakaś podobna nazwa),które zdobywa się jako nagroda na misjach ataku plagi na daną planete

Link to comment
Share on other sites

Co morzna dostać za wykonanie tej misji i czy wogule opłaca się ją rozbić

 

Po przeczytaniu tego dostaje się raka oczu >_<

 

 

Przy końcu zadania zmierzysz się z zainfekowanym Aladem V.

 

A to to akurat nieprawda jest D; Misja Patient Zero nie kończy się konfrontacją z Maladem V, on jest bossem dostępnym wyłącznie przez klucz przecież.

 

@OP Jeśli chcesz Mesę, musisz walczyć z Maladem V. Jeśli chcesz walczyć z Maladem V, musisz skoćzyć misję pacjenta zero. Jeśli nie chcesz Mesy, to ta misja cię (na razie?) nie interesuje, ale jeśli chcesz Mesę - to jak najbardziej opłaca się ją robić :)

Link to comment
Share on other sites

Oczy pieko...

176149.jpg

Malad? Nie czepiam się, ale kiedy zaczęto używać tej nazwy? (Chyba że to twoja własna, wtedy wykreślić te dwie linijki), pamiętam tylko Salada :D

Ciekawe kiedy przestaniesz być taki przepraszam za wyrażenie $@@&.

Spróbuj nie denerwować ludzi

Link to comment
Share on other sites

@Astro

W jednym zdaniu użyłeś sześciu symboli, ale o interpunkcji po staremu zapomniałeś. Może zacznij ją stosować, zamiast pisać bez sensu wciąż nowe posty, których nie da się czytać? Wtedy pomyślimy...

Tylko kilka pytań

1.O czym pomyślicie?

2.Co to zmieni?

3.Kto oprócz ciebie to zastosuje po mojej zmianie.

4.Od kiedy ciekawość to grzech(większość moich postów była oparta na dziecięcej ciekawości)

5.Naprawdę nie da się czytać? Bo ja ogólnie jestem trudnym do zrozumienia chłopca.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

1. Ja myślę o spokoju i poprawności w pisowni (składnia, gramatyka, reszta gówna, którego i tak nie przestrzegasz.).

2. Może zmieni się o tobie zdanie z głupka/trolla na normalnego użytkownika forum

3. Większość osób na tym forum pisze poprawnie.

4. Od momentu kiedy nie potrafi się jej odpowiednio wyrazić.

5. Nie da się, nazywając siebie chłopcem określiłeś swój wiek (przedział 8-16/17)

 

Polska język, trudna język(nawet chiński jest łatwiejszy, tylko ludzi odstraszają symbole)

 

A i Edit standardowo... póki co to zdenerwowałem ciebie, uderzając w twój słaby punkt... LENISTWO.

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

1. Ja myślę o spokoju i poprawności w pisowni (składnia, gramatyka, reszta gówna, którego i tak nie przestrzegasz.).

2. Może zmieni się o tobie zdanie z głupka/trolla na normalnego użytkownika forum

3. Większość osób na tym forum pisze poprawnie.

4. Od momentu kiedy nie potrafi się jej odpowiednio wyrazić.

5. Nie da się, nazywając siebie chłopcem określiłeś swój wiek (przedział 8-16/17)

Polska język, trudna język(nawet chiński jest łatwiejszy, tylko ludzi odstraszają symbole)

A i Edit standardowo... póki co to zdenerwowałem ciebie, uderzając w twój słaby punkt... LENISTWO.

Ale ty wiesz że pytania nie były adresowane do ciebie aczkolwiek dziękuje za odpowiedzi

Ps czy każdy czyiś post musi stać się naszym polem bitwy (Pytam z ciekawości)

:D

I trafiłeś z polem wiekowym.

Link to comment
Share on other sites

A nie zauważyłeś, że tematy stają się, jak to określiłeś polem bitwy dopiero wtedy, kiedy Ty zabierzesz w nich głos? Może to Tobie potrzeba więcej pokory i zastanowienia się nad sobą?

 

Ps: I nie traktuj tego jak "pole bitwy". Ja nie cierpię, kiedy na polskojęzycznym forum użytkownicy przynajmniej nie starają się poprawnie pisać, a na to co ty wyprawiasz nie znajduję nawet cenzuralnego określenia. Dlatego będę zwracał Ci uwagę zawsze, przy każdym wpisie, który będzie trzymał dotychczasowy styl.

Link to comment
Share on other sites

Malad? Nie czepiam się, ale kiedy zaczęto używać tej nazwy? (Chyba że to twoja własna, wtedy wykreślić te dwie linijki), pamiętam tylko Salada :D

 

W updacie 15.5 dodali bossa Mutalist Alada V, taki Salad V, tylko że zainfekowany. Dostępny tylko przez klucze boss Eris. Mutalist Alad V to trochę długie imię, więc ludzie piszą skrótowo Malad (m.in. żeby odróżnić od nie-mutalist Alada).

 

 

Offtop mocno:

 

A nie zauważyłeś, że tematy stają się, jak to określiłeś polem bitwy dopiero wtedy, kiedy Ty zabierzesz w nich głos? Może to Tobie potrzeba więcej pokory i zastanowienia się nad sobą?

 

Ps: I nie traktuj tego jak "pole bitwy". Ja nie cierpię, kiedy na polskojęzycznym forum użytkownicy przynajmniej nie starają się poprawnie pisać, a na to co ty wyprawiasz nie znajduję nawet cenzuralnego określenia. Dlatego będę zwracał Ci uwagę zawsze, przy każdym wpisie, który będzie trzymał dotychczasowy styl.

^this

Link to comment
Share on other sites

A nie zauważyłeś, że tematy stają się, jak to określiłeś polem bitwy dopiero wtedy, kiedy Ty zabierzesz w nich głos? Może to Tobie potrzeba więcej pokory i zastanowienia się nad sobą?

Ps: I nie traktuj tego jak "pole bitwy". Ja nie cierpię, kiedy na polskojęzycznym forum użytkownicy przynajmniej nie starają się poprawnie pisać, a na to co ty wyprawiasz nie znajduję nawet cenzuralnego określenia. Dlatego będę zwracał Ci uwagę zawsze, przy każdym wpisie, który będzie trzymał dotychczasowy styl.

Ja już staram się pracować nad pokorą ale Astro to dupek i nie chciałbym z nim gadać ale moge powiedzieć że niektórzy użytkownicy są tacy w rzeczywistości?

Raczej nie.

Link to comment
Share on other sites

Wiem co to i kiedy to wprowadzili, pierwszy raz słyszę nazwę Malad V

astro... Pracujesz.. Przypomniałem sobie takie powiedzenie:

Czy się stoi, czy się leży 3 tysiące się należy...

Ekhm.. Jakiś twój kolega nie ma passów do konta?

Nie wiem o co chdzi z passami do konta ale chyba to obraźliwe znając cie (a w zasadzie nie wiedząc że cie nie znam)
Link to comment
Share on other sites

Nie wiesz ze mnie nie znasz... czyli mnie znasz?

Z passami chodzi o to... że "Ja już staram się pracować nad pokorą ale Astro to dupek i nie chciałbym z nim gadać ale moge powiedzieć że niektórzy użytkownicy są tacy w rzeczywistości?

Raczej nie. " (mógłbym użyć Quote, ale nie i uj), wygląda to tak jakby kolega wbił ci na konto i chciał sobie jaja porobić... albo rozdwojenie jaźni ;D

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Nie wiesz ze mnie nie znasz... czyli mnie znasz?

Z passami chodzi o to... że "Ja już staram się pracować nad pokorą ale Astro to dupek i nie chciałbym z nim gadać ale moge powiedzieć że niektórzy użytkownicy są tacy w rzeczywistości?

Raczej nie. " (mógłbym użyć Quote, ale nie i uj), wygląda to tak jakby kolega wbił ci na konto i chciał sobie jaja porobić... albo rozdwojenie jaźni ;D

No bo wiesz jak już mieć wyobraźnie to lepiej już ją udziwnić.(mało pukładany mam ten umysł) ale czy to jest coś złego.

I ostatnie pytanie:

Sztama?

I przestaniemy sie oczerniać w każdej okazji (ale sie uaktywnie jak kogoś bez sensu zgnoisz lub napiszesz coś wrednego).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...