Jump to content
  • 0

Arcane Glitch


AstroLord
 Share

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dla każdego wypada to samo. Istnieje szansa, że zamiast arcane'a dostaniesz schemat na rzadki surowiec, jeden z tych, które można kupić w markecie. Jeśli innym spadł trickery, a tobie nie, to przyczyną mogło być zaliczenie ci trybu AFK.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Co to tryb AFK co to za skrót.

Nie dziwcie się że pytam o głupoty ale 5 lat sie zastanawiałem co to LOL i dostałem 2 odpowiedzi 1 gra league of legends 2 pisemne wyrażenie śmiechu

Jakie są problemy z nightmare (czyli czy jest się bez tarcz/szybko tracisz energiee/lub inne rzeczy uosabiające nighmare?) i czy jest 100 szans na rzadkie arkane bo tak pisze na wiki.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dodatkowo arkane możesz zdobyć tylko raz na 23h, więc może już wcześniej zrobiłeś raid (normalny i nm liczą się osobno, czyli możesz zrobić jeden normalny i jeden nm na 23h)

AFK = away from keyboard, czyli po prostu zostawiłeś kompa z odpaloną misją na chwile (bodajże 2 minuty, ale jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi)

 

@down to +1 poproszę:D

Edited by ErmiGaming
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dodatkowo arkane możesz zdobyć tylko raz na 23h, więc może już wcześniej zrobiłeś raid (normalny i nm liczą się osobno, czyli możesz zrobić jeden normalny i jeden nm na 23h)

AFK = away from keyboard, czyli po prostu zostawiłeś kompa z odpaloną misją na chwile (bodajże 2 minuty, ale jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi)

:O :O :O Teraz już wiem o co chodziło z tym że 8 godzin coś tam na czerwono tak robiłem go już wczoraj i nawet nie pomyślałem poza tym nie patrzyłem na to bo byłe na eng. Wszystko jasne ale proszę jeszcze nie zamykać tematu bo ja bardzo  często mam pytania do trialu.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

  • 0

AFK = away from keyboard, czyli dosłownie po polsku "z dala od klawiatury". Oznacza nieaktywność.

 

Nightmare trial daje 100% szans na rzadkie arcane. Na nightmare trialu stanie na przyciskach na każdym etapie zabiera energię, pojawiają się drony z tarczami takimi jak te u nullifierów (nie wiem jak po polsku :c tych z niebieskimi bańkami), kiedy rdzeń fomoriana najedzie na minę to koniec misji, a panic buttony na ostatnim etapie są inaczej porozstawiane.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...