Jump to content
  • 0

Exp


bluric58
 Share

Question

17 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Draco (Ceres) to najlepszy sposób, nawet solo. Jeżeli chcesz się wyexpić, to olewasz drop i to czy misję w ogóle uda ci się wykonać. Niezależnie od tego czy misja się uda czy też nie, zachowasz zdobyte doświadczenie. Więc wchodzisz na Draco i grasz tyle ile możesz. Jak zginiesz, wchodzisz ponownie i tak do znudzenia. Przeważnie Draco jest mocno oblegane i zawsze są tam jakieś wolne składy co oznacza, że ludzie często dołączają do gry w trakcie rozgrywki. Wtedy jest łatwiej.

 

Całkiem dobrze może też iść na Orokin Derelict Defense. Mi tam szło szybciej niż w Pustce po nerfach. Niemniej, jeśli chcesz expić w Pustce, to najlepiej na T3/4 (Polecam T4 Def/Surv, bo klucze bardzo łatwo zdobyć) i wtedy potrzebujesz dobrej ekipy by walczyli za ciebie, bo sam będziesz bezużyteczny z niewyexpionym frejmem. Chyba, że masz dobrą broń. Wtedy możesz eliminować wrogów za jej pomocą.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Gdy muszę podkoksać sobie sam (np po wbiciu formy) idę na 0 lvl na Merkurego (Apollodorus) i siedze tak około 30 minut. Z modów do postaci na 0 lvl używając aury z odpowiednią polaryzacją da się wrzucić conajmniej witalność i tylko tyle polecam, musi wystarczyć. Oczywiście trzeba mieć w miarę dobrą broń aby szybko zabijać. Znajduję sobie miejscówkę i expię nie ruszając zbytnio zada, rzadko kiedy muszę użyć zasobników z tlenem, wystarczają z reguły te, które wypadają z wrogów. Po tym czasie, używając ofc boosterka powinno wpaść około 17-20 lvl. Kontynuacja już na wieży orokin T1/T2  przetrwanie  po uzupełnieniu modów z kilku powodów. Exp może nie jest jakiś kozacki ale można dropnąć przy okazji części prime choćby dla Baro Ki'Teer czy klucze. Kolejne 30 minut powinno wystarczyć aby dokoksać do końca sobie postać. Można rozważyc też przetrwanie na Saturnie (Mimas) szczególnie gdy potrzeba ogniw orokin lub brakuje kluczy na wieże. Nie jest to oczywiście rekord świata, ale grając samemu możliwości jest zdecydowanie mniej. Innymi opcjami jest wykorzystanie do koksania broni lokiego, 500% bonusa do expa robi swoje, lub koksanie warframe po cichu, używając cichych broni (z natury jak np. łuki czy wyciszonych modami) choć ta wersja jest o wiele trudniejsza. A najlepiej to dołącz jak najszybciej do jakiegos klanu, gdzie znajdziesz chętnych do gry i pomocy. Nie jest to taka łatwa i przyjemna gra na jaką wygląda, samemu możesz bardzo szybko sie zniechęcić Szczególnie na początku. Bez wsparcia innych może byc naprawdę trudno. Pozdrówa

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Merkury - misja podstęp. 20-25 minut na wylewelowanie postaci lub dwóch broni z 0 do 30lv. Warunek = broń zabijająca od jednej kulki (ja używam Lex Prime), lub Loki z maksymalnie długim kamuflażem w przypadku lewelowania broni.

Paradoksalnie, niski level wrogów jest tutaj pomocny jak najbardziej. Bazujemy na +500% xp za ciche zabójstwa. Ot i cała tajemnica :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@up

Ale podważyć jakimi argumentami? Takimi, że ciche zabójstwa to dla Ciebie męczarnia? Mnie akurat taki styl gry solo pasuje i nie widzę powodu, dla którego musiałbym robić 2-3 razy przejęcie po 4 rundy, jeżeli mogę osiągnąć ten sam cel w 20 minut, a resztę czasu wykorzystać na coś, co sprawi mi frajdę. Dlatego pozostanę na Merkurym, a Ty graj sobie na Ceres i powodzenia :)

Ps: I żeby nie było: nie zamierzałem rozpoczynać dyskusji o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy. Człowiek zadał pytanie, więc przedstawiłem mój sposób. Nie "podważam" sensu expienia na Ceres, bo preferuję jedną zasadę - każdy gra tym, tam i w sposób jaki mu pasuje.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...