Jump to content
  • 0

Dziwne .... Coś?!


shadowseba
 Share

Question

Recommended Posts

  • 0

Ja coś czuję, że ma to jakiś związek z Sentientami, albo z najbliższym Trialem.
No i to co udało mi się wyczytać z reddita ma sens(wypowiedź Hototogisu). Wygląda to trochę jak restart systemów, a więc ma związek z odwiecznym: czym jest Tenno...trzeba czekać, albo U18, albo jakiś quest za parę dni/tygodni.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po przeczytaniu tłumaczenia z orokińskiego na angielski stwierdzam, że ta wiadomość to swoisty reboot Warframe'a spowodowany próbą przejęcia go przez Sentientów. Jak wiadomo Sentients umieją przejmować technologię i wykorzystywać ją w własnych celach. O tym, że umieją przejmować Warframe'y (a zrobili już to i wykorzytali je do walki z Orokin) można się domyślić z: Stalkera polującego na Tenno za zdradę; Chromy niekontrolowanego przez Tenno z "New Strange" oraz tego, że Tenno mieli zostać zniszczeni jako ostatni (czyli pewnie zostali wpierw wykorzystani) o czym możemy się dowiedzieć z "Natah". Tak więc grajmy swoimi Warframe'ami póki możemy, bo niedługo już nie będziemy ich kontrolować.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po przeczytaniu tłumaczenia z orokińskiego na angielski stwierdzam, że ta wiadomość to swoisty reboot Warframe'a spowodowany próbą przejęcia go przez Sentientów. Jak wiadomo Sentients umieją przejmować technologię i wykorzystywać ją w własnych celach. O tym, że umieją przejmować Warframe'y (a zrobili już to i wykorzytali je do walki z Orokin) można się domyślić z: Stalkera polującego na Tenno za zdradę; Chromy niekontrolowanego przez Tenno z "New Strange" oraz tego, że Tenno mieli zostać zniszczeni jako ostatni (czyli pewnie zostali wpierw wykorzystani) o czym możemy się dowiedzieć z "Natah". Tak więc grajmy swoimi Warframe'ami póki możemy, bo niedługo już nie będziemy ich kontrolować.

Ładnie powiedziane XD szkoda ,że nie można grać stalkerem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

"Pecetowi bracia" którzy są faworyzowani przez roDEziców i dostają wszystko kilka tygodni wcześniej. I zanim będę mógł coś sam doświadczyć dzięki "braciom" mam już wszystko zaspoilerowane

No od tego sa starsi bracia :D Maja prowadzic przez zycie, tak jak to robia ojcowie ;).

 

Koniec offtopa.

 

Ktos mi powie cos o Ojcu Lotus ? Jak ma na imie etc ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ktos mi powie cos o Ojcu Lotus ? Jak ma na imie etc ?

1. Jest Sentientem.

2. Nie przerobi Lotus na kolety mielone za zdradę tylko dlatego, że jest jej ojcem. Co innego inni...

3. Wnioskując po wyglądzie nie jest w dobrym stanie

 

Wszystko na podstawie Natah

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ta wiadomość to swoisty reboot Warframe'a spowodowany próbą przejęcia go przez Sentientów.

Huh, powiało grozą.

Jak wiadomo Sentients umieją przejmować technologię i wykorzystywać ją w własnych celach. O tym, że umieją przejmować Warframe'y (a zrobili już to i wykorzytali je do walki z Orokin) można się domyślić z: Stalkera polującego na Tenno za zdradę; Chromy niekontrolowanego przez Tenno z "New Strange" oraz tego, że Tenno mieli zostać zniszczeni jako ostatni (czyli pewnie zostali wpierw wykorzystani) o czym możemy się dowiedzieć z "Natah". Tak więc grajmy swoimi Warframe'ami póki możemy, bo niedługo już nie będziemy ich kontrolować.

No nie do końca. Umieli wykorzystywać technologie i dlatego Orokin postanowił dać Tenno prymitywną broń. Jednak przejmowanie Warframe'ów takie oczywiste nie jest. Stalker mści się za zniszczenie Orokinu przez Tenno. A z Chromą nie jesteśmy pewni, czy pancerz kontrolował jakiś Tenno (ciekawostka: treść szeptów słyszanych w pewnym etapie questa to fragment opowieści Majów o stworzeniu świata). Gdyby kontrolowanie Tenno było tak proste to nie wygraliby oni wojny z Sentients.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

No nie do końca. Umieli wykorzystywać technologie i dlatego Orokin postanowił dać Tenno prymitywną broń. Jednak przejmowanie Warframe'ów takie oczywiste nie jest. Stalker mści się za zniszczenie Orokinu przez Tenno. A z Chromą nie jesteśmy pewni, czy pancerz kontrolował jakiś Tenno (ciekawostka: treść szeptów słyszanych w pewnym etapie questa to fragment opowieści Majów o stworzeniu świata). Gdyby kontrolowanie Tenno było tak proste to nie wygraliby oni wojny z Sentients.

Sentienci ewoluują. Nie umieją kontrolować technologii od tak. Muszą ją najpierw spotkać i poznać. Dopiero wtedy powstaje nowy Sentient z nowymi zdolnościami. Sentientem odpowiedzialnym za kontrolowanie Warframe'ów jest Natah, która powstała dopiero po zniszczeniu Outer Terminus

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mój rekord w pokonaniu stalkera to mniej niż sekunda ultem valkyr xd a co do świadomych. Wydaje mi się że nie będzie typowo z nimi misji. Mogą przejmować misje coś jak wybuch plagi. Nie ogarniam że tak powiem piramidy ludności xd np Orokin v świadomi v tenno

1. Jest Sentientem.

2. Nie przerobi Lotus na kolety mielone za zdradę tylko dlatego, że jest jej ojcem. Co innego inni...

3. Wnioskując po wyglądzie nie jest w dobrym stanie

Wszystko na podstawie Natah

To już wiadomo że w misji Natah ten "????" to ojciec Lotus?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mój rekord w pokonaniu stalkera to mniej niż sekunda ultem valkyr xd a co do świadomych. Wydaje mi się że nie będzie typowo z nimi misji. Mogą przejmować misje coś jak wybuch plagi. Nie ogarniam że tak powiem piramidy ludności xd np Orokin v świadomi v tenno

To już wiadomo że w misji Natah ten "????" to ojciec Lotus?

Tak, przecież zwraca się do niej per córko.

 

Co rozumiesz jako "piramida ludności"?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak, przecież zwraca się do niej per córko.

 

Co rozumiesz jako "piramida ludności"?

No kto nad kim stoi i dla kogo sluzy.

 

cos jak:

                                                       Krol

                                                     Ksieza

                                                    Rycerstwo

                                                   Szlachtaaaa

                                                  Chlopiiiiiiiiiiiiiiiii

 

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...