Jump to content

Szybkie Informacje O Tym Co Się Działo W Comic Con (Warframe)


AstroLord
 Share

Recommended Posts

nieokreślone - wiadomo jedynie że nie wcześniej jak po 40 dniach po chińczykach.

A to wogule ruszyło? Bo nie mogę znaleźć żadnego chińczyka który nim grał i nagrał to w internecie. Może źle szukam, czy ten wukong jeszcze nie ruszył? Mało prawdopodobne że nikt nie nagrał gameplaya :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A to wogule ruszyło? Bo nie mogę znaleźć żadnego chińczyka który nim grał i nagrał to w internecie. Może źle szukam, czy ten wukong jeszcze nie ruszył? Mało prawdopodobne że nikt nie nagrał gameplaya :/

Krótki gameplay był pokazany podczas Devstreama #59/60. 

Link to comment
Share on other sites

Ale ten Wykong ma wielką pałę! Ciekawe czy w jego rękach każda broń będzie tak rosła? Wielbicielom anime i mieczy dwu/trzykrotnie większych od człowieka pewnie się to spodoba, ale ogólnie to mi on wygląda na easter egg niż coś rzeczywiście użytecznego. Okaże się jak wyjdzie u nas.

Link to comment
Share on other sites

Ale ten Wykong ma wielką pałę! Ciekawe czy w jego rękach każda broń będzie tak rosła? Wielbicielom anime i mieczy dwu/trzykrotnie większych od człowieka pewnie się to spodoba, ale ogólnie to mi on wygląda na easter egg niż coś rzeczywiście użytecznego. Okaże się jak wyjdzie u nas.

Tutaj przyznam Ci racje, ale wlasnie tak wyglada jego umiejetnosc w Chinskich legendach. Poprostu jego palka rosnie ;) Mam nadzieje ze to zmienia u nas.

Link to comment
Share on other sites

Ale ten Wykong ma wielką pałę! Ciekawe czy w jego rękach każda broń będzie tak rosła? Wielbicielom anime i mieczy dwu/trzykrotnie większych od człowieka pewnie się to spodoba, ale ogólnie to mi on wygląda na easter egg niż coś rzeczywiście użytecznego. Okaże się jak wyjdzie u nas.

Mi też trochę Ult się nie podoba, Zgadzam się i watpie w jakieś zastosowanie dla tego. No może sprawdzi się jako szybka lekcja latania jak tą pałą wali w ziemie.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj przyznam Ci racje, ale wlasnie tak wyglada jego umiejetnosc w Chinskich legendach. Poprostu jego palka rosnie ;) Mam nadzieje ze to zmienia u nas.

Szczerze wątpię. Dostaniemy najprawdopodobniej ulta jak Excalibur czy Valkyr tylko używającego Ruyi Jingu Bang (oryginalna nazwa kija, którego używał Wukong).

Link to comment
Share on other sites

No i takie frama przytule i ukocham ;). Jak narazie to jest u mnie na liscie do wyexpienia do MR.

Mi umiejętności się podobają. Zarówno ulty Excalibura jak i Valkyr, odkąd skalowanie jest zależne od modów są potężne. Do tego zamiana w chmurkę i możliwość poruszania się w dowolnym kierunku? Bierę :D

Link to comment
Share on other sites

Do tego zamiana w chmurkę i możliwość poruszania się w dowolnym kierunku? Bierę :D

 

No chmurka jest fajna, ale chyba służy tylko do przemieszczania się. Raczej nie będzie można mordować chmurką. Zależy jak długo będzie można tę chmurkę utrzymywać to może być niezła do obrony jeśli np. będzie działała tak, że każdy, który w nią wchodzi miota się jak we mgle i walczy z każdym na kogo wpadnie.

Link to comment
Share on other sites

No chmurka jest fajna, ale chyba służy tylko do przemieszczania się. Raczej nie będzie można mordować chmurką. Zależy jak długo będzie można tę chmurkę utrzymywać to może być niezła do obrony jeśli np. będzie działała tak, że każdy, który w nią wchodzi miota się jak we mgle i walczy z każdym na kogo wpadnie.

Chmurka zdaje się będzie działała jako umiejętność podtrzymywana.

 

O boże psuja mi kolejna nawet nie dorobiona gre to juz szczyt chamstwa.

Kto Ci co psuje? Ktoś Ci każe Wukonga używać? :|

Link to comment
Share on other sites

Kolejny który myśli że sie jakkolwiek wyraża w internecie pisząc co mu nie pasuje. Tak troche nikogo nie interesuje to że wukong i ne-zha ci się nie podobają. Koniec skończ. Wiemy już co myślisz, czyli dopiołeś swego.

#Hipokryzja xD

 

A ktoś wie kiedy ne-zha ma wejść?

Link to comment
Share on other sites

Być może z nezha będzie tak samo jak z wukongiem. Czyli najpierw archer(sam koncept mimo że inny jest gotowy) a potem chiński. Z drugie strony to co powiedziałem jest błędne ze względu na to że DE trzymają się schematu chłopak-dziewczyna a że jak atlas i wukong mimo że byli gotowi to to byli facetami więc teraz nadrabiają archerem. a potem dadzą wukonga. Ustalone że nezha jest dzieczyną więc będzie po wukongu.

Link to comment
Share on other sites

Być może z nezha będzie tak samo jak z wukongiem. Czyli najpierw archer(sam koncept mimo że inny jest gotowy) a potem chiński. Z drugie strony to co powiedziałem jest błędne ze względu na to że DE trzymają się schematu chłopak-dziewczyna a że jak atlas i wukong mimo że byli gotowi to to byli facetami więc teraz nadrabiają archerem. a potem dadzą wukonga. Ustalone że nezha jest dzieczyną więc będzie po wukongu.

 

Nezha to niby też facet ? Skąd to ustalenie że dziewczyna ? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...