Jump to content

Warframe V.2


DoStEr
 Share

Recommended Posts

Yo mam pomysł na "nową" serię warframe. Mianowicie była by to versja 2 (mark 2 hehe) naszych wf. Np Excalibur V.2 ale nie było by to jak Prime albo Umbra. Był by to druga opcja wf zmieniało by sie ją tam gdzie zmienia się wf. I co to by było. Był by to zmieniony nieco wygląd nie jak P że dodane złote elementy tylmo zmieniony (tak jak by inna postać ale żeby było widać że to Excalibur) i miał by zmienione moce dam na przykładzie Exa. Np 1 skill to cięcie czy coś takiego to w V.2 było by to wytworzenie dwóch mieczy i taki wirek xd. Co wy na taką wersjie.

Link to comment
Share on other sites

Masz prime, którego możemy poniekąd uznać za frame V2 mimo ,że nie ma zmienionych mocy etc. ale ma podniesione statystyki i ładnie się prezentuje.

 

Daruję sobie powtarzanie tego co koledzy wyżej. Domyślasz się co o tym sądzę.

Edited by _Atavist_
Link to comment
Share on other sites

Masz prime, którego możemy poniekąd uznać za frame V2 mimo ,że nie ma zmienionych mocy etc. ale ma podniesione statystyki i ładnie się prezentuje.

 

Daruję sobie powtarzanie tego co koledzy wyżej. Domyślasz się co o tym sądzę.

Well, actually...

 

nie-Prime Warframe są czymś w postaci chińskiej podróbki wszechświetnego oryginału (Prime). Teoretycznie to wszelkie powszechne nie-Prime frame mają pogorszone statystyki, gdzie Prime oferują to co powinny oferować.

 

Dodawanie takiego v2 spowodowało by dokładnie te same problemy co Telos Boltor na siłe wepchnięty między Boltora a Boltora Prime.

Edited by Mofixil
Link to comment
Share on other sites

Well, actually...

 

nie-Prime Warframe są czymś w postaci chińskiej podróbki wszechświetnego oryginału (Prime). Teoretycznie to wszelkie powszechne nie-Prime frame mają pogorszone statystyki, gdzie Prime oferują to co powinny oferować.

 

Dodawanie takiego v2 spowodowało by dokładnie te same problemy co Telos Boltor na siłe wepchnięty między Boltora a Boltora Prime.

Ale przeciez telos boltor jest odjazdowy ... ;( ... chlip....

 

Zamiast v2, wole nowe framy :)

Link to comment
Share on other sites

Well, actually...

nie-Prime Warframe są czymś w postaci chińskiej podróbki wszechświetnego oryginału (Prime). Teoretycznie to wszelkie powszechne nie-Prime frame mają pogorszone statystyki, gdzie Prime oferują to co powinny oferować.

Dodawanie takiego v2 spowodowało by dokładnie te same problemy co Telos Boltor na siłe wepchnięty między Boltora a Boltora Prime.

Taka wypowiedź mi pasuje dzięki

Link to comment
Share on other sites

Ale przeciez telos boltor jest odjazdowy ... ;( ... chlip....

 

Zamiast v2, wole nowe framy :)

Nie twierdzę że jest zły, uważam (zresztą, nie tylko ja) że wepchnięcie Telos Boltor w nieistniejącą dziurę między MR2 Boltor a MR2 Boltor Prime było głupim posunięciem bez uprzedniego wykopania Boltora Prime ponad MR12.

Link to comment
Share on other sites

A Telos Attica by tak świetnie pasowałaby do Arbitrów.

Skoro już chcesz zmieniać moce, to lepiej zrobić nowego Warframe'a.

Właśnie nie. Jeżeli ktoś lubi warframe co włada lodem. To wolał bym takie Frost V.2 ze zmiamą skili i nieco innym wyglądzie niż nowego Wf. Kwestja przywiązania i np jeśli lubisz tego Wf z rożnych powodów, lubisz nim grać a ci sie znudził to to będzie odświeżenie. Każdy ma swoje zdanie. Ja bym wolał ulepszonego Exa niż kolejną postać z "mieczem" chyba że była by wyj***** w kosmos no ale takie postacie to nie zawsze...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie. Jeżeli ktoś lubi warframe co włada lodem. To wolał bym takie Frost V.2 ze zmiamą skili i nieco innym wyglądzie niż nowego Wf. Kwestja przywiązania i np jeśli lubisz tego Wf z rożnych powodów, lubisz nim grać a ci sie znudził to to będzie odświeżenie. Każdy ma swoje zdanie. Ja bym wolał ulepszonego Exa niż kolejną postać z "mieczem" chyba że była by wyj***** w kosmos no ale takie postacie to nie zawsze...

Masz Chrome co ma lodowe ataki :) będzie więcej framów które będą miały moc z podobnego źródła. btw może doczekamy się paru zmian wedle tego co napisałeś, kiedy wejdą umbry :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli już jakieś zmiany to bym chciał żeby było więcej synergii pomiędzy skillami w danym frejmie. Np. tak jak Chroma ma Elemental Ward, który kombuje się z Vex Armor i po części z Effigy. Może nawet coś takiego, że jak byśmy odpalali 1,2,3,4 to na końcu mielibyśmy jakiś dodatkowy efekt plus zwrot części kosztu energii. Ewentualnie mody typu augment powinny wprowadzać taką synergię bardziej zmieniając zasady działania skilli niż tylko te kosmetyczne zmiany jakie dają teraz. Po prostu chciałbym mieć więcej opcji kombinowania z buildami w obrębie jednego frejma niż te 1-2 sensowne buildy, które są obecnie.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Te 1-2 sensowne buildy i tak czesto wymagaja sporo pracy i dobrej znajomosci modow. Np. Ostatnie zmiany w toogle skillach ktore powoduja ze i eff i dur maja tam znaczenie.

Mimo to, wiele framow mozna robic na inne sposoby niz te "mainstreamowe", wystarczy troche pokominowac.

Pod im wiecej statystyk robisz frama tym slabszy sie on staje, wiec stoje murem za obecnymi skillami!:D

Link to comment
Share on other sites

Jeśli już jakieś zmiany to bym chciał żeby było więcej synergii pomiędzy skillami w danym frejmie.

 

Zaraz po tym jak to napisałem wpadłem na ten temat https://forums.warframe.com/index.php?/topic/548579-developer-workshop-saryn-ability-rework/?p=6163288#entry6163288

Rework Saryn jaki przygotowują wydaje się iść po linii moich przemyśleń. Zobaczymy jaki im to wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

O Umbrach nie wiadomo obecnie nic, przynajmniej w globalnej wersji. Bazowanie czegokolwiek o chińskiej też nie ma sensu, tam Warframe to ludzie w spandexie.

Wiemy ze beda ciemniejsza strona primow. 

 

 

JA licze na to ze umbry beda sie roznic nieco od oryginalow i beda mialy zmienione skille, bo po co 3 taki sam frame ? Przeciez to bez sensu. No chyba ze hajs musi sie zgadzac ;).

Link to comment
Share on other sites

JA licze na to ze umbry beda sie roznic nieco od oryginalow i beda mialy zmienione skille, bo po co 3 taki sam frame ? Przeciez to bez sensu. No chyba ze hajs musi sie zgadzac ;).

Telos Boltor istnieje... Braton też ma z 4 warianty, to samo Latron...

Hajs się musi zgadzać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...