Jump to content

Potęga Limbo!


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Zrobiłem build pod kulke limbo i jestem zadowolony efektami w simulakrum. Rozwala skażonych butcherów na lvl 30 połowe za wejście i reszte za wyjście.

 

To jest Build Limba jako damage dealer, ale limbo na tym cierpi że wejście w szczeline trwa jakieś 5 sekund a jego wytrzymałość na obrażenia jest sama w sobie nikła, więc sądze (tylko moje zdanie) że mógłby być przydatny do czyszczenia Obrony wraz z Frostem jeśli siedzi w jego kulce i z niej nie wychodzi i spamuje ultem a trinity dodaje mu jeszcze energii. TYLKO MOJE ZDANIE.

 

Tu build: http://warframe-builder.com/Warframes/Builder/Limbo/t_30_2000200030_4-6-5-5-1-5-6-5-5-7-7-5-8-8-5-12-0-7-46-2-5-55-3-5-411-4-7_12-7-5-9-46-11-55-11-411-7-6-11-4-9-7-9-8-14-f-f_0/en/1-0-28/78169/0

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Gratz. Zabijasz ultem lekko opancerzone jednostki z 30lv na 2 uderzenia. :|

Ja przynajmniej się staram, znalazłem zastosowanie dla Limbo więc siedź cicho. To nie do końca na 2 uderzenia bo jak wejdzie i potem jak kulka zniknie po jakichś 5 sekundach to już zmarł. Ale pomyśl na większą skalę. Wiem że czasami mózgi wam nie pracują ale weźcie. Spróbujcie w praktyce.

Z resztą to tylko 50 energii a zasięg jest maksymalny czyli to masowa rzeź.

Link to comment
Share on other sites

Ja przynajmniej się staram, znalazłem zastosowanie dla Limbo więc siedź cicho. To nie do końca na 2 uderzenia bo jak wejdzie i potem jak kulka zniknie po jakichś 5 sekundach to już zmarł. Ale pomyśl na większą skalę. Wiem że czasami mózgi wam nie pracują ale weźcie. Spróbujcie w praktyce.

Z resztą to tylko 50 energii a zasięg jest maksymalny czyli to masowa rzeź.

NAM mózgi nie pracują? :P

Jakoś nie widziałem nikogo, kto próbowałby zrobić z Limbo DPS'a, bo to typowy support utility. Co do zastosowania, zabieram go m.in. na ratunki, czy pomagając graczom z niskim lvlem, bo mogę ich wrzucić do Rifta i się o nich nie martwić. Nie osiągnąłeś absolutnie nic nadzwyczajnego, bo zabijanie ultem za 50 energii lekko opancerzonych wrogów z 30lvlem to żadne osiągnięcie. Chyba tylko Trin nie będzie w stanie tego osiągnać, jako że jej ostatnia umiejętność nie jest ofensywna.

 

P.S. Jak chciałeś, żebym siedział cicho to po co zakładałeś temat na forum? Liczyłeś na same plusy i kwiatki?

Edited by Soldier1312
Link to comment
Share on other sites

TAK, denerwowało mnie że ludzie nienawidzą limba i nawet teraz jest aktywny post pod nazwą Limbo weak.

 

Niektórzy faktycznie nie lubią Limbo. Ale to nie są ludzie o fajnych gustach... Ale nie nienawidzą o.o A pokazywaniem, że Limbo może Cataclysm'em załatwić niieopancerzone jednostki o najmniejszym hp nic nie udowodnisz :p

 

 

Jakoś nie widziałem nikogo, kto próbowałby zrobić z Limbo DPS'a, bo to typowy support utility.

 

Tak. Tylko, że nie taki znowu typowy >_>

 

 

Limbo jest cudowny na rescue/spy/capture/assasination, raidy, wave defy/mobile defy/endless defy i dla frajdy, jak go lubisz to baw się nim dobrze, ale niech nie denerwuje cię, że inni go mogą nie lubić =)

Link to comment
Share on other sites

Ja przynajmniej się staram, znalazłem zastosowanie dla Limbo więc siedź cicho.

Limbo bardzo dobrze sprawuje się na misjach szpiegowskich. W Rift można spokojnie przekraczać bariery bez obawy o aktywację alarmu;).

Zawsze też można wysłać Ember albo Excalibura do Rift bo ich skile chyba działają w nim.

 

PS Wsadź Natural Talent a zobaczysz poprawę w szybkości castowania. Chyba wielce niedoceniony mod.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

Limbo bardzo dobrze sprawuje się na misjach szpiegowskich. W Rift można spokojnie przekraczać bariery bez obawy o aktywację alarmu;).

Zawsze też można wysłać Ember albo Excalibura do Rift bo ich skile chyba działają w nim.

 

PS Wsadź Natural Talent a zobaczysz poprawę w szybkości castowania. Chyba wielce niedoceniony mod.

Wszystkie umiejętności działają ze Szczeliny.

Link to comment
Share on other sites

Sram na lokiego :v zróbcie reworka zephyr, a was poduszę :3

Rework=/=nerf

 

AstroLord, zrobiłeś taki temat, to się nie dziw, że dostałeś taką reakcję. Pojechałeś po pewnej grupie graczy bez większego powodu. Ciesz się, że nie dostałeś ostrzeżenia.

Edited by Soldier1312
Link to comment
Share on other sites

Ja tam do bimbo nic nie mam, ale do rhino już tak. DOstanę hejty?

hejty? za co? sprawa jak z alkocholem/sokiem jeden woli szkocka/jabłkowy a inny whiskey/wisniowy tak samo tu ktos może lubic excalibura a inny maga :) Edited by -Krasny-
Link to comment
Share on other sites

Według mnie są spoko. Więcej modów mogli by tylko do nich dać.

Powinno się chyba je dać spolaryzować. Na razie lepiej chyba je zostawić "puste" nie wiadomo czy DE nie da nowych exilus modów z innymi polaryzacjami a forme lepiej już wbić w zwykły slot.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

Wiesz, że bywam leniwy.

a skad ja mam to wiedziec.

Według mnie są spoko. Więcej modów mogli by tylko do nich dać.

Powinno się chyba je dać spolaryzować. Na razie lepiej chyba je zostawić "puste" nie wiadomo czy DE nie da nowych exilus modów z innymi polaryzacjami a forme lepiej już wbić w zwykły slot.

może i jest w tym racji troche, ale koniec offtopa z mojej strony bo to już poza kompetencje limbo wykracza
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...