Jump to content

Nezha, Moje I Wasze Spekulacje.


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Chyba musisz czekać więcej :s No i... to chyba jednak ona. Choćby nie wiem jak naśladowała legendarną postać, to umiejętności wymyślone przed DE. Bardzo fajnie to wygląda i oferuje trochę fajnego gameplayu. Podoba mi się synergia między umiejętnościami.

Nie mniej, chociaż Wukong i Nezha są gotowi, to jest kolejka. Archer -> Wukong -> Nezha. Swoje trzeba odczekać :/

 

To nie jest ona, tylko on. 

Czas 8:15 - Rebecca pyta czy Nezha to On/Ona, DEvsi odpowiadają, że to On.

Link to comment
Share on other sites

"Nezha is currently live in China,

but will be coming to the global

build sometime in the near future

(aiming for December).

· Her Firewalker ability leaves a trail

of fire that damages enemies in her

wake, and removes procs from allies

that step over the trail."

Her? to warframe.com zakładka blog

Link to comment
Share on other sites

"Nezha is currently live in China,

but will be coming to the global

build sometime in the near future

(aiming for December).

· Her Firewalker ability leaves a trail

of fire that damages enemies in her

wake, and removes procs from allies

that step over the trail."

Her? to warframe.com zakładka blog

Powtórze pytanie: her?

Link to comment
Share on other sites

Dodaja coraz to glupsze wf teraz to dziewczynka z hulahopem no WHAT THE F*** :|

Wolę opcję że to facet. GENDER, GENDER EVERYWHERE.

A tak na serio to najlepsze tematyki framów już dodali np elementy, siły natury, coś jeszcze kosmicznego, i coś bardziej jak staroświecki ninja/samuraj. Co powiecie na frama panującego nad grawitacją? Bo mag ma pole magnetyczne a to nie to samo. Albo np Pogoda, dobry pomysł.

Liczę że DE przypadkiem nie postanowiło teraz wystawiać pule chińskich framów. Bo jeśli tak to ten lis z 9 ogonami murowany :/

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jakie ona ma szanse zdobycia na sortiach????????????????????????????????????

 

1%? każda?

 

Wkurw...rzam się bo wiem że ten 2 sezon jest limitowany i niedługo zniknie a ceny będą najpierw coraz mniejsze a potem jak zniknie to się zwiększą. Jakie są ceny? Próbowałem za 100p set ale nie wychodzi :///. mam tylko 100p :/

Link to comment
Share on other sites

Mogę się założyć, że Nezha przejdzie do następnego sezonu albo dadzą jakiś alternatywny sposób jej zdobycia. Gdyby w ogóle zniknęła po raptem 2 tygodniach, spowodowałby to chyba największy sh_itstorm w historii Warframe.

Bym się zadowolił bardziej informacją i alternatywnym sposobie sle to niemożliwe. -_- Ale innym rozwiązaniem by było gdyby DE powiedziało że Nezha pojawi się W KAŻDYM SEZONIE. To chyba najlepsza opcja dać jej gwarancje istnienia w każdym sezonie. Ja miałem (w głowie) propozycje aby części do vaubana miały 100% znaleźć się każda w każdym tygodniu. Mam na myśli że na 100% każda część po jednym razie będzie w każdym tygodniu o różnych dniach i godzinach ale mieszczące się w tygodniu.

Wracając, chciałbym aby DE potwierdziło że w każdym sezonie na 100% znajdą się wszystkie 3 części nezha.

Link to comment
Share on other sites

Chodzą głosy, że w każdym "sezonie" sortiesów Nezha będzie. Udało mi się dwie części znaleźć i zastanawiam się, czy systemy są aż tak drastycznie rzadsze od pozostałym części, czy to, jak już bywało, po prostu ludzie oszaleli?

Link to comment
Share on other sites

Podobno systemy są właśnie jakieś super rzadkie (wiki).  Na razie mam tylko Hełm. Hype miną i jakoś mi aż tak nie spieszno do jej zdobycia, przynajmniej nie na tyle żeby ją kupować.

 

-Krasny- a mi się właśnie drop małych soczewek podoba w Sortie. Lepsze to niż kolejny part Dery czy paczka FC.

Link to comment
Share on other sites

Chodzą głosy, że w każdym "sezonie" sortiesów Nezha będzie. Udało mi się dwie części znaleźć i zastanawiam się, czy systemy są aż tak drastycznie rzadsze od pozostałym części, czy to, jak już bywało, po prostu ludzie oszaleli?

Z mojegi doświadczenia to z bossów jak jakaś część nie wypadała to były systemy... Np u maniaków systemy są uncommon w przeciwności do hełmu i powłoki gdzie są common.

Link to comment
Share on other sites

Czy wy czytacie notki hotfixow i updatow? DE potwierdzilo ze Nezha bedzie juz na zawsze w Sortie

Please Note: Nezha parts obtained from Sorties are tradeable, and will be a permanent reward from Sorties in the future.

Prosto z notki o Update 18.1.0

Edited by ErmiGaming
Link to comment
Share on other sites

Czy wy czytacie notki hotfixow i updatow? DE potwierdzilo ze Nezha bedzie juz na zawsze w Sortie

Please Note: Nezha parts obtained from Sorties are tradeable, and will be a permanent reward from Sorties in the future.

Prosto z notki o Update 18.1.0

DE zauważyło duży potencjał zarobku na postaci Nezhy częściami zamiennymi. Lecz dodali ograniczenie cenową max. 275p (za taką cenę wolno zakupić Nezhe,reaktor i slot)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...