Jump to content
  • 0

Gdzie Dropić Neurody?


_Atavist_
 Share

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ej miałeś nie przewyższać mnie rangą. Mimo że zawsze miałeś większą to chce mieć większy od ciebie XD.

 

Co do tematu: Ja byłem na ziemia lua ale wtedy gdy był weekend podwójnych surowców to dostawałem po jakieś 16-28 czy coś takiego. nadal mam jakieś 37.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Astrolord jedyne co muszę to umrzeć :v :v nakupiłem z 20 schematów różnych broni: akjagra, akbolto etc do wszystkiego trzeba neurody.

Dziękuje za pomoc.

Korzystając z okazji: co oznacza ODD? (trochę wstyd rank 16 pytający o takie rzeczy xd)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Znajdź dobrą ekipę Speed Nova, PS Hydro, Nekro i kogoś jeszcze wedle uznania. Raczej niema z tym większych problemów i zaczynaj katować Derelict Defense albo Survival. Jeśli nie masz jeszcze Mesy polecam ODD przy okazji jako nagrodę można zgarnąć tam koordynaty potrzebne do stworzenia klucza (mutalist alad v). Lub jakiś Surwiwal bądź obronę na Eris.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Znajdź dobrą ekipę Speed Nova, PS Hydro, Nekro i kogoś jeszcze wedle uznania. Raczej niema z tym większych problemów i zaczynaj katować Derelict Defense albo Survival. Jeśli nie masz jeszcze Mesy polecam ODD przy okazji jako nagrodę można zgarnąć tam koordynaty potrzebne do stworzenia klucza (mutalist alad v). Lub jakiś Surwiwal bądź obronę na Eris.

tym kimś wedle uznania może być ev trinty, przynajmniej ja na takim leciałem.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Popieram pomysł Goblin_Wizard'a. Lua jest dobrym miejscem na załatwienie wielu potrzeb farmologicznych (nie mylić z farmakologicznymi :3) - klucze T2/T3, Affinity, pry okazji neurody i od zawalenia beznadziejnych (Rank 0-3) rdzeni fucyjnych. No i grupę bardzo łatwo znaleźć, prawie zawsze ktoś szuka tam guza.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja bym polecił excacation Lua (Earth). Dużo niskolevelowych przeciwników więc szybko się kosi (można nawet spokojnie expić bronie od zera używając ich), a do tego fajne kluczyki T3 można dostać i wydropić Defiled Snapdragona ze Skorpionów.

A juz sie cieszylem ze bede dropic nowy stance, tylko ze go jeszcze nie ma na ps4 ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...