Jump to content

Aktualizacja 18: Bugi I Inne Robactwa


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Kolejny bugi xD
 

1.Wychodzenie z dojo kończy się utknięciem w pozycji klęczącej (dwa razy wciśnięcie ESC pomaga) jednak buguję się lobby jako, że do dojo wchodzisz bez drużyny tak też pozostajesz po opuszczeniu jego (nie możesz zaczynać innych misji ani nic bo nie ma lobby).

2.Interakcja z kavaterm poza inkubatorem (okolice tenno lub mostka) kończą się kamerą w ścianie lub podłodze.

3.Podczas misji z szczeliną pustki na plagę eksterminacja powoduje pojawienie  się Juggernaut (co nie powinno nikogo dziwić), jednak gdy otwiera się szczelinę a Juggernaut nie zostaje zabity to znika. Co oznacza, że nie można zabić wszystkich na misji (licznikowi brakuje jednego celu) co kończy misje z niepowodzeniem.

4.Latający Alad V.

5.Na misji infiltracja na Corpus moby nie potrafią pokonać tego miejsca (tyczy się każdego moba) 

6. Mała szansa ale jednak jest pojawienie się wrogów w ścianie czy podłodze. 

 

Link to comment
Share on other sites

Widmo Trinity ma wbity kołczan, tak jak kiedyś udało mi się zrobić na Ashu i Parisie.
cb9af8c9591f6719gen.jpg

Nie wiem co jest nie tak, ale nie widzę działania Dryfu Współdziałania i Muskulatury.
Komentarze na wiki mówią, że póki nie jest się hostem, to to połączenie nie działa. A przy okazji nie przetłumaczone słowo: Kriotyk. Przy wartości pozostałej do wydobycia.
5c2207c2df0f8b6egen.jpg

Beznadziejne ułożenie kamery(za blisko) na Kosmicznym Archwingu, plus widok Podwójnych Basolków podczas walki Centaurem i Corvasem.
2c1e7597c9c5a0f2gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, peger said:

Wszystko ładnie pięknie ale to bugi nie związane z update 18 a z najnowszą aktualizacją ;).

Taa, tylko zauważyłem, że Tomasz się odzywa tutaj, a w temacie założonym przez nas nie, jakby się nie liczył.
I tak nie dostałem żadnego potwierdzenia, nawet tłumaczenia.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, FanLEGO said:

Taa, tylko zauważyłem, że Tomasz się odzywa tutaj, a w temacie założonym przez nas nie, jakby się nie liczył.
I tak nie dostałem żadnego potwierdzenia, nawet tłumaczenia.

Bez przesady. Jakiego "potwierdzenia" oczekiwałeś? Ma komentować każdego screena, którego wrzucasz? Zresztą podobno w Kanadzie też mają sobotę i niedzielę, ale nie byłem, więc tak na 100%, to nie wiem.

A tak na marginesie, to z czterech tematów o błędach, trzy są założone "przez nas". Po prostu zgłaszaj bugi w odpowiednim, a Tomasz będzie odzywał się również w odpowiednim, jeżeli uzna to za potrzebne.

Inna sprawa, że można by było temat "Aktualizacja Specters of the Rail: Bugi i Inne Robactwa" - jako aktualny - przypiąć na pierwszym miejscu.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...