Jump to content

Aktualizacja 18: Bugi I Inne Robactwa


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Ło panie, a kto to tak...no wiecie :)

9719dda13ac261e0gen.jpg

Porównajcie opis, a zawartość paczki, bo o takim Stance to pierwsze słyszę.

 

Yay, 250 postów :)

Nie, dobrze czytasz, jest taki stance do "mieczy i tarcz" dropi z drekar maniaków które można znaleść u bossa tyl regora.

Link to comment
Share on other sites

Nie, dobrze czytasz, jest taki stance do "mieczy i tarcz" dropi z drekar maniaków które można znaleść u bossa tyl regora.

Nie. To ty źle czytasz, a po drugie, nie pouczaj mnie, bo nie ja zaspamiłem tysiącem postów forum gdzie wszystko jest albo w tematach, albo na wiki.

 

że ten herold? ja pierwszy raz o takim modzie słysze

Jeden zauważył.

Link to comment
Share on other sites

Ja zauważyłem:

 

FinalHarbinger.png

Ty żartujesz, czy serio masz takie połowiczne myślenie? Napiszę ci krok po kroku, czemu w tym momencie robisz z siebie de... ekhem, ćwierćinteligenta.

1) Przeczytaj dokładnie opis paczki.

2) Spójrz na jej zawartość.

3) Zwróć uwagę, że postawa w zawartości paczki to inna postawa niż ta, o której mówi opis.

4) Uświadom sobie, że problemem nie jest sam fakt istnienia postawy, tylko zgodność produktu z jego opisem.

5) Zrozum, że lepiej jest przemyśleć 2 razy, co zrobiło się w dyskusji źle, przeczytać wszystko, co w niej zostało powiedziane, a potem przyznać swój błąd i zakończyć spór, zamiast w zaparte tkwić w błędzie, marnując czas i nerwy swoje i innych.

Link to comment
Share on other sites

Ty żartujesz, czy serio masz takie połowiczne myślenie? Napiszę ci krok po kroku, czemu w tym momencie robisz z siebie de... ekhem, ćwierćinteligenta.

1) Przeczytaj dokładnie opis paczki.

2) Spójrz na jej zawartość.

3) Zwróć uwagę, że postawa w zawartości paczki to inna postawa niż ta, o której mówi opis.

4) Uświadom sobie, że problemem nie jest sam fakt istnienia postawy, tylko zgodność produktu z jego opisem.

5) Zrozum, że lepiej jest przemyśleć 2 razy, co zrobiło się w dyskusji źle, przeczytać wszystko, co w niej zostało powiedziane, a potem przyznać swój błąd i zakończyć spór, zamiast w zaparte tkwić w błędzie, marnując czas i nerwy swoje i innych.

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Lepiej ćwierćinteligent niż idiota lub kretyn. Awansowałem! Dlaczego ja nadal nigdy nie doczytuje niczego do końca, właśnie tylko przez te błedy brakuje mi 1 punkta do 100%. Zawsze tylko z tego powodu. >_<.

Słodkie że chcecue mnie obrazić :D prawie się udało zabrakło jeszcze że dr zrobił wersje poprawioną a już by było idealnie :D.

wiem, nie chcieliście mnie obrazić ale pokazać błąd za co dziękuje. Jeśli człowuek uczyłby się na błędach nie było by nienawiści na świecie :DDDDD

AWANSOWAŁEM Z KRETYNA NA ĆWIERĆ-INTELIGENTA kto wypije ze mną? Dzisiaj zaszaleje i kupie większego Tymbarka :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Ło panie, a kto to tak...no wiecie :)

9719dda13ac261e0gen.jpg

Porównajcie opis, a zawartość paczki, bo o takim Stance to pierwsze słyszę.

 

Yay, 250 postów :)

 

Poprawka naniesiona, przy następnej integracji powinno być ok.

Dzięki za czujność.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dziś bawiłem sie kolorami pancerza i moją uwage przykuła kategoria "accenty" która nie zostala przetłumaczenia.

PS. robiłem misje i podczas ewakuacji drzwi sie nie chciały otworzyć blokując cały team bez możliwości ukończenia misji. Mam po co pisać do supportu czy odpuścić sobie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W misji sabotażu na statku Balor Fomorian, jedna z kwestii Vay Heka w wersji angielskiej jest zbugowana- zamiast standardowych napisów, pojawia się ścieżka pliku (bodajże coś w stylu lotus/language/maniac/vayheklaugh3- co do ostatniego członu nie jestem pewien, przedostatni mógł wyglądać inaczej, w każdym razie w ścieżce pojawiło się słowo "maniac"). Niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dragon0592PL said:

Takie pytanie - czy Sheev'em nie można handlować? Ani schemat ani części do niego nie pojawiają się podczas handlu w żadnej z zakładek. Nie ma go też w Kodeksie,

Na chwilę obecną nie da się Sheevem handlować, ale DE ma to poprawić.

Link to comment
Share on other sites

171741109c5b6e2amed.jpg

 

Nie wiem co to za kolumienka mi się pojawiła, ale to raczej nie jest normalne :D

Znalazłem też dwa inne drobne błędy:

1. Jak się ma schowaną broń białą i zaatakuje mimo to, następnie szybko zmieni się broń na białą to postać nie zaczyna walczyć danym stylem walki, tylko zachowuje się, jakby broń biała była dalej schowana (tak było na podwójnych mieczach)

2. Jak jakaś postać zostanie ranna na lince Ivary to zamiast po ludzku spaść to zaczyna szybować między ziemią, a tą liną O.o

Edited by Bheel
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...