Jump to content

Aktualizacja 18: Bugi I Inne Robactwa


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Bheel said:

171741109c5b6e2amed.jpg

 

Nie wiem co to za kolumienka mi się pojawiła, ale to raczej nie jest normalne :D
 

To jakieś błędy z teksturami. Czasami się zdarzają i to "od zawsze" :)

Ja z innej beczki: czy ktoś wyjaśnił kiedyś dlaczego misje sabotażu zmieniają się po wykonaniu zadania na eksterminację? I dlaczego robiąc wczorajsze sortie na Uranie, po wgraniu danych dostałem do zabicia ponad 240 wrogów, którzy respili się po kilku, co jakiś czas i to w różnych miejscach mapy, co dramatycznie (i bezsensownie) przedłużyło misję?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dr_Someone said:

 

Ja z innej beczki: czy ktoś wyjaśnił kiedyś dlaczego misje sabotażu zmieniają się po wykonaniu zadania na eksterminację? I dlaczego robiąc wczorajsze sortie na Uranie, po wgraniu danych dostałem do zabicia ponad 240 wrogów, którzy respili się po kilku, co jakiś czas i to w różnych miejscach mapy, co dramatycznie (i bezsensownie) przedłużyło misję?

Tak to bardzo wkurzające, czasem się zdarza i to nie jest bug. Być może to dlatego że nie byłeś zbyt skryty, słabo ci szła misja, albo mało zabiłeś po drodze. Nie wiem jak to działa, ale poczekaj jeszcze kilka dni i będzie sabotaż 2.0 :P Powtarzam że to nie jest bug, tylko jak coś idzie nie tak z misją to tak się dzieje. Raz tak miałem na infiltracji WTEDY gdy włączyłem alarm we wszystkich ALE z każdego wziąłem dane. ALBO to RNG ustala kiedy ci zrobi eksterminacje. Ktoś wie? ktoś wie?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, AstroLord said:

Tak to bardzo wkurzające, czasem się zdarza i to nie jest bug. Być może to dlatego że nie byłeś zbyt skryty, słabo ci szła misja, albo mało zabiłeś po drodze. Nie wiem jak to działa, ale poczekaj jeszcze kilka dni i będzie sabotaż 2.0 :P Powtarzam że to nie jest bug, tylko jak coś idzie nie tak z misją to tak się dzieje. Raz tak miałem na infiltracji WTEDY gdy włączyłem alarm we wszystkich ALE z każdego wziąłem dane. ALBO to RNG ustala kiedy ci zrobi eksterminacje. Ktoś wie? ktoś wie?

Czasem to losowość, czasem nie. Na infiltracji np po włączeniu kilku alarmów Lotus mówi, że mamy wyrżnąć całą lokacje, bo włączyliśmy za dużo alarmów. Ja raz miałem podczas przetrwanie "Mamy problem. Cel zabójstwa jest tutaj". I do zabicia Lynx O.o Więc to nie jest bug. Natomiast bugiem może być, że ci przeciwnicy pojawiali się losowo po całej mapie. Mieli to naprawić niedawno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AstroLord said:

Tak to bardzo wkurzające, czasem się zdarza i to nie jest bug. Być może to dlatego że nie byłeś zbyt skryty, słabo ci szła misja, albo mało zabiłeś po drodze. Nie wiem jak to działa, ale poczekaj jeszcze kilka dni i będzie sabotaż 2.0 :P Powtarzam że to nie jest bug, tylko jak coś idzie nie tak z misją to tak się dzieje. Raz tak miałem na infiltracji WTEDY gdy włączyłem alarm we wszystkich ALE z każdego wziąłem dane. ALBO to RNG ustala kiedy ci zrobi eksterminacje. Ktoś wie? ktoś wie?

Gdybyś więcej czasu spędzał w grze a nie na forum, to może odróżniałbyś misje infiltracji od sabotażu? :P

Na misjach infiltracji, po uruchomieniu trzech alarmów zawsze zmienia na eksterminację i o tym wiem. Na misjach sortie - sabotaż od pewnego czasu zawsze zmienia cel misji na eksterminację. A to, przy ciągle nie naprawionym problemie z respem wrogów jest baaardzo denerwujące.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Dr_Someone said:

Gdybyś więcej czasu spędzał w grze a nie na forum, to może odróżniałbyś misje infiltracji od sabotażu? :P

 

Tia, Sprawdziany same sie napiszą, lekcje same się odrobią. A oceny przypłyną do dziennika z imigrantami. :P

Link to comment
Share on other sites

Może nie byłoby to tak uciążliwe, gdyby nie to, że na ostatnim sabotażu sortie dało nam (mnie i 2 znajomym) 242 wrogów do zabicia. Przez dłuższy czas biegaliśmy od sali A do sali B, bo respiło się ich góra kilkunastu w jednej sali.

Link to comment
Share on other sites

84ad4df6113dac0bmed.jpg

 

Wcale nie robiłem trzech podejść do obrony mobilnej próbując zdobyć masę mutagenu...

Już nie wspominając o tym, że ta pamięć masowa do uruchomienia ciągle nagle sama z siebie znika, albo nie wypada z wcześniejszego terminalu.

 

Btw ktoś przekazuje te bugi z polskiego forum dalej, czy piszemy tutaj sami sobie?

Edited by Bheel
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Transformau5 said:

Nie przypominam sobie czegoś takiego w oryginalnej wersji :v

To Ci przypomnę, że są.

W plikach tłumaczeń gry (w oryginale z buildu angielskiego) jest Protector helmet, bp etc.

4 minutes ago, AstroLord said:

Niewiadomoć czemu Części hełm powłoka i systemy protektora są do Inarosa. I NIE to nie jest spoiler... znaczy chyba. 

Już Ci odpowiadam : pomysł marketingu DE, kazali zmienić nazwy części Inaros na Protektor.

Link to comment
Share on other sites

To wszystko wyjaśnia, bo wielce ubolewam na tym, że pozbyłem się resztek zbędnych części prime żeby kupić schemat, po czym zabrakło mi Oxium. :V
Co do chwytu z nazwą- niby Protector i Inaros budową są te same, ale po co nazywać części inaczej niż jest z prawdą? Powoduje to zbędne zamieszanie imo

Link to comment
Share on other sites

Nie działa pustka. W skarbcach w pustce( nie mylić z wrakiem orokin) jest taki wznoszący powiew albo strumień i on nie działa. A bez niego nie da się tego ukończyć tak by dostać się do skarbca zanim zamkną się ostatnie drzwi. Czy można to jakoś naprawić? Bo tam są mody których potrzebuję.

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, rafiki4000 said:

Nie działa pustka. W skarbcach w pustce( nie mylić z wrakiem orokin) jest taki wznoszący powiew albo strumień i on nie działa. A bez niego nie da się tego ukończyć tak by dostać się do skarbca zanim zamkną się ostatnie drzwi. Czy można to jakoś naprawić? Bo tam są mody których potrzebuję.

 

Zrób zrzut ekranu (przez naciśnięcie F6, to zapisze zdjęcie i metadane). Potem ten zrzut bezpośrednio wyślij do supportu Warframe jako załącznik (nie wrzucaj go na żadne strony typu imgur.com czy inne).

Będą wiedzieli wtedy co i gdzie trzeba naprawić.

Link to comment
Share on other sites

Przy niemal każdej próbie porozmawiania z Simarisem w przekaźniku wylogowuje mnie z gry. Udaje się może jedna próba na dziesięć. Po wylogowaniu dodatkowo są kłopoty z ponownym zalogowaniem. Tak jest ciągle od ostatniego hotfixa.

Edit: Dodam jeszcze, że te wylogowania występują naprzemiennie z crashem gry i nie tylko podczas rozmowy z Simarisem. Również przy próbie wejścia w mapę gwiezdną w przekaźniku, czy w conclave.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...