Jump to content

Trade 2.0/handel 2.0 W Update 18


TraderER
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich Tenno :)
To między innymi miało być wprowadzone w Update 18:

Trading Relay / Wymiana na przekaznikach
• Nowe przekazniki przybeda specjalnie do wymian
• Beda wygladac inaczej niz te ktore znamy.
• Kiedy bedziemy na przekaznikach bedziemy mogli wlaczyc "stance" (cos jak hand shake) i ludzie beda mogli od nas cos kupowac.
• dostepne w U18
• Prawdopodobnie bedziemy mogli sprzedawac kupowac lub wymieniac co kolwiek chcemy
• Maroo tam bedzie :)
• Tu 
 Rebecca eksploruje nowy przekaznik
 
Handel nie działa, po wejściu do przekaźnika o nazwie "Bazar Maro" jest opcja handel, ale pokazuje się komunikat, że trzeba być w odpowiednim miejscu by go aktywować, szukałem takiego miejsca, przeszukałem cały ten nowy przekaźnik i nic. Zapewne będzie to góra, lub pomieszczenie, które jest jeszcze zamknięte...? Tak mi się wydaje, kiedy to zostanie wprowadzone, bo przecież miało być już w tym update...

Ale ogólnie ten Update mi się podoba :D nie będę spojlerować, ale każdy kto przeszedł Drugi Sen wie co mam na myśli - naprawdę kozak, nie spodziewałem się tego. :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Handel w przekaźniku Maroo nie działa. Jeżeli komuś udało się przeprowadzić transakcję - chociaż nie sądzę - to był to czysty przypadek.

Udało się i to za pierwszym razem o.o

 

Były co prawda ogromne opóźnienia i nawet nie zobaczyłam osoby, z którą chciałam się tradować (po włączeniu trade'a oczywiście był nick, więc wiadomo z kim się tradujemy). Ale poza tym bez większych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...