Jump to content

Sands of Inaros! Piaski Inarosa?


AstroLord
 Share

Recommended Posts

https://warframe.com/18-5-hub?

Mówili że jego quest dzieje się na fobosie. Może pomyślą/Pomyśleli o tym że na Fobosie nie ma prawdziwego Bossa. Tylko Vor z Krillem. Nie mogę się doczekać. Nowa postać wygląda lepiej niż ustawa przewidywała, naprawdę nie wygląda aż tak źle jak było pokazane na devstreamie.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Inaros to władca libijski i przywódca powstania antyperskiego w Egipcie.

Zapewne nikt stąd nie wchodzi na reddita, a zatem wrzucam tą oto krótką prezentacje drobnych zmian jakie nadejdą w U18.5 wraz z mały bonusem od Rebecci

Spoiler

 

 

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

Cofam. I tak, dopiero teraz zauważyłem temat na anglojęzycznych forach, że Inaros to imię, które zostało przybrane przez przynajmniej dwóch władców z południa, oboje byli znani z czynów rebelianckich.

Edited by Transformau5
Link to comment
Share on other sites

Gość ma na imie Inaros potwierdzone info. Oraz trochę o mocach z mojej strony (Wg mnie, moce nie potwierdzone)

https://warframe.com/pl/news/attention-pc-tenno-34

Przywłaszcz energię życiową nieprzyjaciół, lub zakop ich pod pustynnymi piachami, czyniąc Burzę Phobosa. Opanuj pole bitwy ostateczną mocą Inarosa, która wysyła malutkie krwiożercze sługi w stronę wrogów kradnąc im życie, uleczając przyjaciół.

Wiemy że ostatnia jego moc to sługusy: Mają chyba CHYBA lifesteal za obrażenia i dają dla sojuszników życie. Mówi też że są krwiożercze, szansa na status krwawienia? A może są bardziej zabójcze i szybsze od tych rumblersów? Fajnie by było gdyby ich animacje były wzięte rodem z maniaków, to by pasowało do opisu. Jakaś obszarowa umiejętność która zakopuje przeciwników żywcem, burza piaskowa, obszarowe na pewno... Co jeszcze można z tego wywnioskować?

 

Jest teaser!!

 

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Z tego co widze na tym filmiku to będzie miał to tornado (co może być bardzo spoko), hmm rzucił ich jak by piaskiem i oślepił (coś jak 3 Valkyr??) i tego nie jestem pewien, miał na sobie jakąś piiaskową tarcze którą potem zaatakował wroga (???). Jeśli te moce nie mają głębszego użycia to czekam na ulta :)

Link to comment
Share on other sites

On 2.03.2016 at 8:26 PM, AstroLord said:

Gość ma na imie Inaros potwierdzone info. Oraz trochę o mocach z mojej strony (Wg mnie, moce nie potwierdzone)

https://warframe.com/pl/news/attention-pc-tenno-34

Przywłaszcz energię życiową nieprzyjaciół, lub zakop ich pod pustynnymi piachami, czyniąc Burzę Phobosa. Opanuj pole bitwy ostateczną mocą Inarosa, która wysyła malutkie krwiożercze sługi w stronę wrogów kradnąc im życie, uleczając przyjaciół

Tłumaczenie dosyć koślawe, najbardziej rzuca się w oczy Fobos, który jest tak ni w tę, nie we w tę.
Wstrzymałbym się ze spekulacjami, przecież do streama tylko 4 godziny. Chyba wytrzymasz?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...