Jump to content

Plaga na okręcie


Quarolina
 Share

Recommended Posts

:D

No nie, ale serio. Nie mam giwer plagi bo są... ohydne.

Ledwo co toleruję wygląd Saryna.

A w nagrodę dostaję to czego unikam przez cały czas.

Plago-okręt.

Ale nie dostane od tego jakiegoś syfilisu?

Ogólnie mój pomysł jest taki, aby zrobili z tych kupek dekorację. Kto chce to sobie zostawia. Kto nie chce, usuwa. Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Ale czemu DE nie pomyślało że dla kogoś to może być FUJ?

Ja kupuję przedmioty bo są ładne i różowe.

No ale co, nic tu nie zdziałam, bo nikogo moje zdanie nie interesuje. ;/

I muszę żyć z myślą że mam kupkę na statku.

Odwiedzając operatora będę musiała korzystać z przejścia z prawej strony. :D

Mam nadzieję że przyszłość nie będzie taka że mi to cały statek zasyfi.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Quarolina said:

Ale czemu DE nie pomyślało że dla kogoś to może być FUJ?

Ja kupuję przedmioty bo są ładne i różowe.

No ale co, nic tu nie zdziałam, bo nikogo moje zdanie nie interesuje. ;/

I muszę żyć z myślą że mam kupkę na statku.

Odwiedzając operatora będę musiała korzystać z przejścia z prawej strony. :D

Mam nadzieję że przyszłość nie będzie taka że mi to cały statek zasyfi.

Ty to musisz mieć ciężkie życie

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Quarolina said:

Ale czemu DE nie pomyślało że dla kogoś to może być FUJ?

Ja kupuję przedmioty bo są ładne i różowe.

No ale co, nic tu nie zdziałam, bo nikogo moje zdanie nie interesuje. ;/

I muszę żyć z myślą że mam kupkę na statku.

Odwiedzając operatora będę musiała korzystać z przejścia z prawej strony. :D

Mam nadzieję że przyszłość nie będzie taka że mi to cały statek zasyfi.

Teraz chce cały statek oblepiony tymi naroślami. 

Edit: Właśnie, ciekawe by były różne motywy wnętrza statku. Trochę narośli zainfekowanych, jakiś beczek Grineer czy hologramów Korpus i wnętrze wyglądałoby ciekawiej. 

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrDar1o said:

Teraz chce cały statek oblepiony tymi naroślami. 

Edit: Właśnie, ciekawe by były różne motywy wnętrza statku. Trochę narośli zainfekowanych, jakiś beczek Grineer czy hologramów Korpus i wnętrze wyglądałoby ciekawiej. 

Nie wiem czy nie gryzłoby się to z tym, że Tenno to Tenno i statek jest w tej stylistyce :v

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Transformau5 said:

Nie wiem czy nie gryzłoby się to z tym, że Tenno to Tenno i statek jest w tej stylistyce :v

Ale jakoś z oddychającymi broniami i żyjącymi pancerzami nie ma problemu >:[ 

Skoro już mamy skórki do Warframe, które w żaden sposób nie pasują do stylistyki gry, to nie widzę problemu z kilkoma ozdobnymi pierdółkami na statku odnoszącymi się do danej frakcji. Poza tym istnieje też coś takiego jak Dojo w stylu Wraku Orokin.  

Link to comment
Share on other sites

Lol, dopiero te wiadomości na forum pokazały mi, że na Orbiterze coś się zmieniło :D
Ogólnie to chciałbym takiego w pełni Mutalist Warframe, a te dzwi były by fragmentem questa na niego(i pewnie wiadomości co siedzi w Warframe)
[offtop]Mutalist Warframe - "zjedzony" przez Plagę, ale dzięki silnej Transeferencji Operatora/ki nie dał się przeciągnąć(tak jak Mesa Alada)[/offtop]
Szczerze to także nie lubię Plagi jako broń np. Phage czy Embolist. To przesada, ale za to motyw "infekcji" odpowiada mi bardziej(Cernos, Quanta)

@Quarolina
To jest TA Saryn, nie TEN Saryn.

Edited by FanLEGO
No masz i się ciesz
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, FanLEGO said:

Lol, dopiero te wiadomości na forum pokazały mi, że na Orbiterze coś się zmieniło :D
Ogólnie to chciałbym takiego w pełni Mutalist Warframe, a te dzwi były by fragmentem questa na niego(i pewnie wiadomości co siedzi w Warframe)
[offtop]Mutalist Warframe - "zjedzony" przez Plagę, ale dzięki silnej Transeferencji Operatora nie dał się przeciągnąć(tak jak Mesa Alada)[/offtop]
Szczerze to także nie lubię Plagi jako broń np. Phage czy Embolist. To przesada, ale za to motyw "infekcji" odpowiada mi bardziej(Cernos, Quanta)

@Quarolina
To jest TA Saryn, nie TEN Saryn.

A co jeśli operator to facet? :D

Jak ja ubiorę babskie ciuszki to dalej jestem facetem. ^^

Link to comment
Share on other sites

On 17.03.2016 at 5:38 PM, Transformau5 said:

Tenno należeli do społeczności Orokin, a Warframe'y i bronie były przez tę cywilizację tworzone, argument nietrafiony.

Prawdę mówiąc, to nie wiem jaki to ma związek z ozdobami na statku odnoszącymi się do danej frakcji. Napisałem, że nie widzę problemu m.in: z beczkami Grineer jako ozdobami na statku (bo przecież wcale nie używamy ich broni i nie nosimy ich syandan), a Ty stwierdzasz, że Tenno należeli do Orokin. Sensowne. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrDar1o said:

Prawdę mówiąc, to nie wiem jaki to ma związek z ozdobami na statku odnoszącymi się do danej frakcji. Napisałem, że nie widzę problemu m.in: z beczkami Grineer jako ozdobami na statku (bo przecież wcale nie używamy ich broni i nie nosimy ich syandan), a Ty stwierdzasz, że Tenno należeli do Orokin. Sensowne. 

Odniosłem się do ostatniego zdania w twoim poście, wystarczyło przeczytać, co cytuję. Nie widzę problemu w ozdobach z innych frakcji, choć imo i tak będzie się to gryźć z pierwotnym stylem statku w obecnej formie. Równie dobrze można chcieć osobnych krążowników, każdy reprezentujący daną frakcję. To była jedynie opinia.

@DoStEr iirc ma to być zwiastun questa z Kavatami, bo te rzekomo żywią się plagą.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Transformau5 said:


@DoStEr iirc ma to być zwiastun questa z Kavatami, bo te rzekomo żywią się plagą.

To ile tych questów? Kavaty, Twinn z cinematikami i ze strażnikiem. W sumie czemu nie. Czyli za drzwiami może być np wybieg dla Kavatów :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...