Jump to content
  • 0

Vraxos


VRAXOS
 Share

Question

Witam mam takie pytanko dotyczące focusa i rozwijaniem go mam trochę tych punktów wydane ale nie bardzo mi sie chce to zbierać warto się pomęczyć i dobić te skile czy to taki dodatek można mieć ale nie daje mega power upa :)?

Edited by VRAXOS
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zależy jaką ścieżkę wybrałeś, np. dla mnie tłuczenie Naramona albo Madurai opłaca się, bo dają po prostu bonus do dmg lub niewidzialność, tłuczenie innych to już chyba tylko wczuwanie się w klimat, bo są moim zdaniem dużo gorsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Warto niektóre umiejętność potrafią dać "konkretnego kopa" i znacząco ułatwić grę.

Nie, wszystkiego się nie opłaca wbijać.

Madurai jest ok. Daje max 30% do obrażeń slash/puncture/impact.
 Sam atak jest taki sobie. Na niski/średni lv nawet daje radę.

Naramon jest bardzo dobry. Szczególnie jeśli preferujesz grę solo, ataki mele i bardzo długie misje. Na zwykłe eksterminacje raczej się go nie opłaci brać. Misja skończy się zanim będziesz mógł go aktywować.   Shadow Step daje max 10sec niewidzialności za każdy cios krytyczny zadany z broni białej (blood rush + blody count i masz permanentną niewidzialność). Z nią nawet najcięższe misję stają się banalnie proste. Dodatkowo jego aktywowanie spowoduje zamieszanie w szeregach przeciwników.

Zenaurik jest też dobrym rozwiązaniem jeśli gramy coś "długiego" z kilkoma osobami (ja go biorę szczegulnie na Defy i Intercep...i tam gdzie Naramon się nie sprawdzi).   Energy Overflow powoduje bardzo szybkie odnawianie energii graczy. Taki ulepszony Energy Flow. Dodatkowo efekty z obu się łączą. Energy Spike też może się czasem przydać.

Reszty "szkół" nie sprawdzałem. Wiem tylko, że Vazarin ma umiejętność natychmiastowego wskrzeszania poległych graczy.

Wszystkich skilli w danej ścieżce nie opłaca się maxsować. Skup się na wbiciu kluczowych umiejętności (tych które są po drodze do nich pozostaw na początkowym poziomie) i tych przyśpieszających czas ładowania focus.

 

 

 

 

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja mam tylko Zanurik, ale moge polecic, poniewaz mozna spokojnie dawac inne aury niz tylko energy syphon pod swoja polaryzacje (na poczatku sie pomeczyc trzeba bez regeneracji energii, ale potem ladnie sie odnawia, szczegolnie z ta 5-sekundowa banka), a skill umbra (jesli sie nie myle) tez moze troche pomoc jak wrogow jest za duzo przy tobie.

Link to comment
Share on other sites

  • -1
4 hours ago, FanLEGO said:

Zależy jaką ścieżkę wybrałeś, np. dla mnie tłuczenie Naramona albo Madurai opłaca się, bo dają po prostu bonus do dmg lub niewidzialność, tłuczenie innych to już chyba tylko wczuwanie się w klimat, bo są moim zdaniem dużo gorsze.

Ej ej nie obrażaj mojego vazarina, nie miałeś to nie wiesz. Ale i tak zgodze sie ze naramon ma fajne bonusy a madurai to głównie obrażenia, pewnie sie odwoływałeś do unairu który faktycznie najlepszy nie jest w porównaniu z innymi oczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...