Jump to content
  • 0

Pytanie odnosnie Fokusa


Escherowsky
 Share

Question

Witajcie! Mam do was pytanie czy jak posiadam np wieksza soczewke naramon i wieksza soczewke vazarin to moge zmieniac sobie w warframe raz na vazarin raz na naramon ? Czy jak zamienie te soczewki to poprzednia sie usunie bo chcialbym miec wszystkie sciezki a tylko po jednej soczewce z 5 szkol 

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Załóż każdą soczewkę na innej postaci i po problemie, ewentualnie możesz założyć na bronie, wtedy będzie się wbijać rep do każdej szkoły, problem jest jednak taki, że jeśli masz soczewkę w postaci i zabijasz jej umiejętnościami, to dostajesz wtedy 100% expa, jeśli zabijasz bronią to 50%, jeśli soczewkę masz w broni, a nie w postaci, to dostajesz tylko 50%, wiec bardziej opłaca się soczewki wkładać w postaci niż w bronie, chyba że ci się nie spieszy to możesz kombinować. Co do zmiany szkoły, to tak, jak masz odblokowane 5 szkół, to na każdą misje możesz sobie wybrać inną.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wiem ale sie tylko pytam jak to potem jest trzeba wybierac sobie jedna z 5  na jakas misje niee

? Jak dajmy np ze mam wszystkie 5 sciezek to sobie wybieram 

jaka chce na dana misje nie ? Chodzi mi o moc 

Edited by Escherowaty
Link to comment
Share on other sites

  • 0
50 minutes ago, lorves said:

Załóż każdą soczewkę na innej postaci i po problemie (...)

Tak, po problemie. A z pierwszym bonusem z jakiejkolwiek ścieżki przywitasz się za rok xD

Ja zacząłem od Vazarin i zainstalowałem soczewki (takie same) w zestawie postać+bronie (4 sztuki) którymi najczęściej gram, bo zależało mi na czasie. Potem zamieniłem je na Zenurik, następnie na Naramon i w końcu na Madurai, który aktualnie kończę (robię tylko pasywy i mistrzostwo). Tak więc mam 4 ścieżki w stosunkowo krótkim czasie. Fakt, że koszt jest dość wysoki, ale efekt szybki.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0
6 hours ago, Dr_Someone said:

Tak, po problemie. A z pierwszym bonusem z jakiejkolwiek ścieżki przywitasz się za rok xD

Taki sposobem jak napisałem wyżej, wbiłem już 3 bonusy w 4 szkołach, w tym również skrócenie czasu i nie gram codziennie, więc nie jest tak źle jak ci się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...